• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Alba Alba Fehér.
    PVSK PVSK
    2018. 05. 21. 18:00
  • Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Szol Szolnoki Ol.
    Atom Atomerõmû.
    2018. 05. 21. 20:00
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szol Szolnoki MÃ.
    MTK MTK
    2018. 05. 21. 14:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Nagy Nagykőrös.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 05. 21. 19:15
Mérkőzések - 2018. 04. 22.
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:00 66 - 86 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt)
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:30 75 - 77 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István, Gergely Csaba (Farkas Zoltán)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:00 52 - 76 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Arató Balázs
2018. április 22. 16:30 127 - 58 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Káré Gergő
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 19:45 76 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szakáll István dr., Makrai Márton
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:30 76 - 54 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László, Lázár Zs. György
2018. április 22. 18:00 70 - 107 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Nagy István
2018. április 22. 17:45 68 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kapros Roland
Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 19:00 86 - 53 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy-Pál Petra
2018. április 22. 16:00 62 - 84 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László
Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 16:00 60 - 57 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 14:00 88 - 58 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt
2018. április 22. 13:00 63 - 65 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt
2018. április 22. 11:30 58 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 17:45 79 - 77 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Gyula, Nagy Viktor, Győrfy Ruben (Faidt Mihály)
2018. április 22. 15:30 65 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Horváth Csongor, Kozma Balázs (Faidt Mihály)
2018. április 22. 13:15 63 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Gyula, Nagy Viktor, Győrfy Ruben (Halmos Péter)
2018. április 22. 11:00 99 - 91 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Horváth Csongor, Kozma Balázs (Faidt Mihály)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 17:00 64 - 95
2018. április 22. 16:00 74 - 71
2018. április 22. 13:00 41 - 39
Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 15:00 77 - 54 Russay Olivér Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid
2018. április 22. 10:00 46 - 38 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 16:00 62 - 76
2018. április 22. 13:00 74 - 69
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 17:00 83 - 67 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. április 22. 16:00 83 - 67
2018. április 22. 16:00 119 - 69
2018. április 22. 15:00 48 - 87
2018. április 22. 15:00 85 - 46 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. április 22. 14:00 61 - 56
2018. április 22. 14:00
2018. április 22. 12:30 60 - 58 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. április 22. 12:00 64 - 74
2018. április 22. 11:00 56 - 61
2018. április 22. 11:00 124 - 58
2018. április 22. 11:00 61 - 63
2018. április 22. 11:00 89 - 27
2018. április 22. 10:30 90 - 69 Mercedes-Benz Sportakadémia
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 17:00 66 - 64 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 09:00 22 - 60 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. április 22. 17:45 47 - 58 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Béndek Gábor
2018. április 22. 16:30 40 - 76 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Takács András
2018. április 22. 15:15 73 - 43 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Béndek Gábor, Takács András
2018. április 22. 14:00 76 - 49 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Béndek Gábor
2018. április 22. 12:45 40 - 62 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Vajda Balázs, Prieger Mihály
2018. április 22. 11:30 57 - 36 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Vajda Balázs, Takács András
2018. április 22. 10:15 50 - 38 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Vajda Balázs, Prieger Mihály
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 19:00 73 - 70 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt
2018. április 22. 17:00 55 - 89 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Minár László, Bagi Bálint
Kerekesszékes bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 14:00 48 - 32 Kocsis Sándor Sportközpont
2018. április 22. 12:00 20 - 60 Kocsis Sándor Sportközpont
2018. április 22. 10:00 54 - 30 Kocsis Sándor Sportközpont
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 10:00 94 - 49 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Antoni Márk
2018. április 22. 10:00 81 - 34 Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Erdész Dávid
Megyei U12 Válogatottak Tornája - Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 17:20 48 - 60 Zöld Ház
2018. április 22. 16:20 42 - 56 Zöld Ház
2018. április 22. 15:20 27 - 48 Zöld Ház
2018. április 22. 14:20 56 - 36 Zöld Ház
2018. április 22. 13:20 46 - 44 Zöld Ház
2018. április 22. 12:20 38 - 54 Zöld Ház
2018. április 22. 11:20 50 - 32 Zöld Ház
2018. április 22. 10:20 45 - 41 Zöld Ház
2018. április 22. 09:20 33 - 52 Zöld Ház
Megyei U12 Válogatottak Tornája - Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 17:20 21 - 46 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 16:20 27 - 80 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 15:20 27 - 74 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 14:20 46 - 54 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 13:20 31 - 29 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 12:20 44 - 42 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 11:20 53 - 29 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 10:20 59 - 41 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. április 22. 09:20 32 - 35 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Pest Megyei 3x3
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 13:00 9 - 5 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Szájer József
2018. április 22. 13:00 1 - 15 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László
2018. április 22. 13:00 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gyurkovics István
2018. április 22. 12:40 8 - 2 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Szájer József
2018. április 22. 12:40 9 - 14 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Belák Zoltán
2018. április 22. 12:40 13 - 3 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István
2018. április 22. 12:20 3 - 13 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Jurászik László
2018. április 22. 12:20 5 - 7 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Krékity Kornél
2018. április 22. 12:20 12 - 1 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István
2018. április 22. 12:00 15 - 13 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Jurászik László
2018. április 22. 12:00 14 - 20 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Krékity Kornél
2018. április 22. 12:00 7 - 8 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István
2018. április 22. 11:40 12 - 2 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István, Krékity Kornél
2018. április 22. 11:40 10 - 8 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Belák Zoltán
2018. április 22. 11:40 8 - 3 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József
2018. április 22. 11:20 13 - 6 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István, Krékity Kornél
2018. április 22. 11:20 15 - 9 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Belák Zoltán
2018. április 22. 11:20 2 - 6 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József
2018. április 22. 11:00 6 - 9 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Jurászik László
2018. április 22. 11:00 12 - 7 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Gyurkovics István
2018. április 22. 11:00 9 - 4 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán
2018. április 22. 10:40 14 - 6 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél, Jurászik László
2018. április 22. 10:40 4 - 13 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Gyurkovics István
2018. április 22. 10:40 10 - 3 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán
2018. április 22. 10:20 4 - 7 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József
2018. április 22. 10:20 8 - 10 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél
2018. április 22. 10:20 2 - 7 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán
2018. április 22. 10:00 8 - 3 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László
2018. április 22. 10:00 11 - 5 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István
2018. április 22. 10:00 5 - 4 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél
2018. április 22. 09:40 14 - 10 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József
2018. április 22. 09:40 7 - 14 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István
2018. április 22. 09:40 6 - 1 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán
2018. április 22. 09:20 11 - 1 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László
2018. április 22. 09:20 7 - 2 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József
2018. április 22. 09:20 13 - 9 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Krékity Kornél
2018. április 22. 09:00 Németh Imre Általános Iskola
2018. április 22. 09:00 12 - 8 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József
2018. április 22. 09:00 15 - 3 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István
2018. április 22. 09:00 7 - 5 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán
Baranya megye - U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 13:30 62 - 74 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 13:30 37 - 53 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 12:00 33 - 30 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 12:00 32 - 14 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 10:30 91 - 18 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 10:30 84 - 19 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 09:00 83 - 12 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. április 22. 09:00 47 - 31 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:00 78 - 42 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Alexis Sancilio
2018. április 22. 16:00 82 - 71 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Szirt Lajos, Bárány Levente
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:00 56 - 73 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Szirt Lajos, Bárány Levente
2018. április 22. 18:00 52 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Tahin András, Zádeczki Donát László
2018. április 22. 16:30 56 - 74 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: László Zsolt, Mocsai László
2018. április 22. 15:00 61 - 68 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Nagy I. László
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 19:30 58 - 104 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület
Játékvezetők: László Zsolt, Győri Ferenc
2018. április 22. 16:30 67 - 50 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Nagy I. László
2018. április 22. 13:30 42 - 54 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 19:30 42 - 63 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Alexis Sancilio
2018. április 22. 12:00 70 - 42 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 11:30 56 - 66 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Mocsai László
2018. április 22. 11:00 75 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Nagy István
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 16:30 80 - 70 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Forintos József, Szőke Gábor
2018. április 22. 16:00 70 - 50 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Schäffer Béla, Szokolainé Váradi Csilla
2018. április 22. 11:30 63 - 43 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Nagy I. László, Gaál Norbert
2018. április 22. 09:00 51 - 71 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Réger Zsolt, Schäffer Béla
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 16:20 59 - 84 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Nagy István
2018. április 22. 14:40 108 - 16 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Győri Ferenc, Paulus Bence Máté
2018. április 22. 11:30 58 - 102 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Szokolainé Váradi Csilla
2018. április 22. 10:30 33 - 60 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Réger Zsolt, Schäffer Béla
2018. április 22. 10:00 58 - 65 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Nagy I. László, Gaál Norbert
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 16:20 65 - 77 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Gere Kálmán
2018. április 22. 14:00 55 - 67 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Tahin András, Lukács Rezső
2018. április 22. 09:00 55 - 78 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Balogh Kristóf
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 12:20 60 - 61 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid, Winkler Áron
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 13:00 56 - 80 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Vizsgázó
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 13:00 44 - 80 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Győri Ferenc, Paulus Bence Máté
2018. április 22. 10:00 59 - 57 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Richárd, Lukács Rezső
2018. április 22. 09:00 56 - 113 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Vizsgázó
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 10:00 60 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Török Béla
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 13:30 36 - 73 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Szőke Gábor, Zádeczki Donát László
2018. április 22. 11:40 49 - 17 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Török Béla
2018. április 22. 10:30 64 - 67 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 12:00 70 - 65 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Szőke Gábor, Zádeczki Donát László
2018. április 22. 10:30 33 - 61 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Vizsgázó
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 11:45 52 - 49
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 14:00 47 - 64 Vak Bottyán SZKI.
2018. április 22. 12:00 65 - 69 Vak Bottyán SZKI.
2018. április 22. 10:00 74 - 67 Vak Bottyán SZKI.
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 13:30 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2018. április 22. 12:30 27 - 33 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. április 22. 12:15 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2018. április 22. 11:15 30 - 48 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. április 22. 11:00 24 - 61 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2018. április 22. 10:00 25 - 35 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola

Megyei szövetségek