Mérkőzések - 2018. 04. 18.
Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 17:30 65 - 66 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Pálla Zoltán, Jakab László (Pázsitka Ferenc)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:30 81 - 79 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Minár László (Hartyáni Zsolt)
2018. április 18. 18:00 78 - 95 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Faidt Mihály)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Középház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 94 - 92 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Mészáros Balázs dr. (Páli Kálmán)
2018. április 18. 18:00 84 - 91 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród (Gincsai János)
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 81 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes, Ádám József (Valovics István)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 20:30 57 - 66 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kapros Roland
2018. április 18. 19:00 74 - 83 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 19:30 87 - 55 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
2018. április 18. 19:15 69 - 53 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 13:00 40 - 84 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 62 - 69
Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 20:15 87 - 76 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Sági Zoltán
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 59 - 74
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 19:30 64 - 84
2018. április 18. 18:30 57 - 84
2018. április 18. 17:50 72 - 63
2018. április 18. 17:40 49 - 53
2018. április 18. 17:20 65 - 63
2018. április 18. 17:00 53 - 48
2018. április 18. 16:30 61 - 68
2018. április 18. 15:30 51 - 41
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 17:30 38 - 47 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Farkas János, Rideg László
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 19:00 65 - 87 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 20:20 61 - 65 Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
Játékvezetők: Stáber Alex, Kovács Ádám
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 19:00 78 - 68
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 19:00 61 - 48 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. április 18. 17:15 43 - 58 Szent Miklós Görögkat. Iskola
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 21:15 49 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi
2018. április 18. 20:45 43 - 78 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Sütő Miklós, Földesi Marcell
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 20:45 64 - 71 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László
2018. április 18. 20:15 65 - 87 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lövei László
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:45 35 - 81 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Kovács András dr., Benke Balázs
2018. április 18. 17:00 József Attila Gimnázium
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 16:00 22 - 92 Illésy SZKI
Játékvezetők: Farkas János, Rideg László
JNSZ Serdülő Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 17:15 56 - 21 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor
2018. április 18. 17:00 59 - 35 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Bere Márton, Szenteszki Berta
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 15:30 60 - 38 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:45 68 - 40 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Makay Dániel
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 20:40 64 - 61 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Matics Sándor
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 20:45 66 - 57 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 61 - 53 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vizsgázó
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. április 18. 16:45 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma

Megyei szövetségek