Mérkőzések - 2018. 03. 19.
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 19:30 95 - 87 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 19:20 90 - 65 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István, Pohánka Balázs
2018. március 19. 19:15 52 - 63 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Gaál Norbert
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 19:30 72 - 54 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
2018. március 19. 19:20 68 - 66 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Matics Sándor
2018. március 19. 18:20 93 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lázár Zs. György
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:15 87 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik
2018. március 19. 20:15 74 - 85 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Danka Péter
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:10 67 - 50 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 15:30 74 - 68
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:40 50 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 18:30 108 - 68 Hunyadi Általános Iskola
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. március 19. 17:00 69 - 71 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:10 64 - 57 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreász
2018. március 19. 19:10 63 - 91 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Borsos Miklós, Fekete Csilla
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 18:20 61 - 107 Éltes Mátyás Általános Iskola
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 18:45 52 - 89 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:15 77 - 64 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Török Róbert, Horváth Alajos
2018. március 19. 19:00 44 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Török Róbert, Horváth Alajos
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:45 84 - 69 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 17:15 68 - 56 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Antoni Márk
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 0: 31 - 56 Mezőtúri Református Kollégium
Játékvezetők: Farkas János, Szabó László
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 16:30 40 - 19 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Viktor, Mezei Tibor
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 18:30 108 - 25 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Matóczay Bálint

Megyei szövetségek