Mérkőzések - 2018. 03. 18.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 17:00 98 - 92 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Hartyáni Zsolt)
2018. március 18. 15:00 107 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Faidt Mihály)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:00 102 - 99 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Kéri István, Nepp László (Bodrogváry Iván)
2018. március 18. 16:00 65 - 93 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Nagy József)
2018. március 18. 15:00 97 - 90 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Nagy János)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 20:30 67 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy István
2018. március 18. 16:00 60 - 80 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szájer József
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:00 93 - 65 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor
2018. március 18. 18:00 62 - 107 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula
Amatőr Női NB, rájátszás az 1-9. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:00 40 - 64 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben
2018. március 18. 16:00 85 - 88 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. március 18. 15:00 81 - 85 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Csongor, Németh Patrik
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:30 57 - 64 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 19:00 77 - 98 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél
2018. március 18. 13:00 89 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 17:15 68 - 86 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreász
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 15:30 74 - 96
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 15:00 70 - 41
2018. március 18. 12:30 75 - 68
2018. március 18. 10:00 59 - 46
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 17:00 68 - 56
2018. március 18. 16:00 105 - 78
2018. március 18. 13:00 92 - 51
2018. március 18. 12:00 25 - 43
2018. március 18. 11:00 72 - 58
2018. március 18. 11:00 53 - 59
Tolna megye, U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 11:00 28 - 17 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Gábor, Jakab Levente
2018. március 18. 10:00 16 - 40 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Keresztes Tamás
2018. március 18. 09:00 49 - 30 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Szabó Gábor
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 16:00 68 - 60 Zöld Ház
Játékvezetők: Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
2018. március 18. 14:00 67 - 79 Zöld Ház
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál Szabó Sándor
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 09:00 63 - 53 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. március 18. 17:45 27 - 56 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Vajda Balázs, Fülöp András
2018. március 18. 16:30 56 - 61 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Vajda Balázs, Fülöp András
2018. március 18. 15:15 36 - 47 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Vajda Balázs, Fülöp András
2018. március 18. 14:00 49 - 40 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz István, Takács András
2018. március 18. 12:45 57 - 60 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2018. március 18. 11:30 62 - 56 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Takács András
2018. március 18. 10:15 54 - 59 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 17:00 81 - 66 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László
2018. március 18. 13:30 57 - 69 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Goda László
Pest Megye - Férfi Felnőtt B - Mlatilik József
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 15:00 81 - 54 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács Róbert, Magda János
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 13:30 10 - 92 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs
2018. március 18. 11:30 123 - 15 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs
2018. március 18. 09:30 58 - 49 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 19:30 62 - 52 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Alexis Sancilio
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:00 71 - 61 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila
2018. március 18. 17:00 111 - 62 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: László Zsolt, Tahin András
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 15:00 72 - 60 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szirt Lajos
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 19:15 72 - 75 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Zádeczki Donát László
2018. március 18. 16:00 81 - 79 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Szőke Gábor
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 19:00 56 - 64 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Szirt Lajos, Bárány Levente
2018. március 18. 12:00 49 - 58 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Mocsai László, Bárány Levente
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 16:30 63 - 44 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Alexis Sancilio, Bujtor Péter
2018. március 18. 15:00 64 - 57 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 18:00 67 - 45 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Goda László, Réger Zsolt
2018. március 18. 16:30 63 - 81 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 13:20 39 - 83 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Bozóki Domonkos
2018. március 18. 09:00 90 - 65 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Havas Gábor
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 10:00 23 - 81 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence
Gyermek Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 12:00 96 - 70 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. március 18. 10:30 66 - 40 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. március 18. 09:00 44 - 81 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 18. 14:00 77 - 67 Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
2018. március 18. 09:00 60 - 46 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka

Megyei szövetségek