Mérkőzések - 2018. 03. 17.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 19:00 96 - 86 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Páli Kálmán)
2018. március 17. 18:00 77 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc)
2018. március 17. 18:00 82 - 72 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Gál János (Várhalmi Zsolt)
2018. március 17. 18:00 82 - 68 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2018. március 17. 18:00 89 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Pozsonyi László (Farkas János)
2018. március 17. 18:00 81 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Goda László (Bogárdi János)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 18:00 69 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Sallai István, Bagi Bálint (Mocsai László)
2018. március 17. 17:00 69 - 83 Olimpia Sportpark Multicsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György, Minár László (Gencsev Plámen)
2018. március 17. 16:45 63 - 46 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Menyhárt Ferenc, Esztergályos Róbert (Schäffer Béla)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 18:30 89 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Borgula György (Téczely Tamás)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 18:00 86 - 74 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Bács Csaba, Vaszi Ádám (Zalai Ákos)
Amatőr Női NB, helyosztók a 19-26. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 15:00 77 - 64 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 14:00 61 - 76 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 16:00 86 - 84 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kiss Márton
2018. március 17. 15:30 93 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. március 17. 15:15 72 - 62 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2018. március 17. 15:00 72 - 92 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás
2018. március 17. 15:00 114 - 92 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf, Komlódi Benedek
2018. március 17. 14:30 77 - 65 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
Játékvezetők: Földi László, Kónya Levente
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 16:00 79 - 95 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Török Daniella
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 15:30 36 - 115 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 10:00 51 - 60
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 17:00 72 - 49
2018. március 17. 15:00 68 - 57
2018. március 17. 11:00 84 - 103
2018. március 17. 10:00 73 - 67
Veszprém Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 09:40 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Béndek Gábor, Németh László
2018. március 17. 08:30 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Béndek Gábor, Németh László
2018. március 17. 13:30 92 - 55 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. március 17. 12:20 46 - 37 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. március 17. 11:10 28 - 66 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
2018. március 17. 10:50 30 - 27 Gál Gyula Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Béndek Gábor, Németh László
2018. március 17. 10:00 64 - 26 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 15:00 87 - 69 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 12:20 137 - 24 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Németh Fanni
2018. március 17. 11:00 125 - 2 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Paulus Bence Máté
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 17. 14:00 47 - 43 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Németh Fanni
2018. március 17. 09:00 54 - 60 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Csoma Viktor, Matóczay Bálint

Megyei szövetségek