Mérkőzések - 2018. 03. 13.
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:30 62 - 81 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Gaál István, Nagy-Pál Petra
2018. március 13. 20:00 67 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Pohánka Balázs
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:45 89 - 64 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Kapros Roland
2018. március 13. 19:30 79 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:30 57 - 53 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. március 13. 18:30 67 - 112 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 18:20 56 - 52 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:30 76 - 58 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. március 13. 17:45 42 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:30 86 - 69
2018. március 13. 19:00 87 - 62
2018. március 13. 19:00 56 - 59
2018. március 13. 18:30 50 - 104
Egyed Mihály - Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:40 77 - 56 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán
2018. március 13. 20:15 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Horváth Judit - Nyugati Liga Női Amatőr Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 18:30 50 - 56 Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Frank Bianka
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 18:00 51 - 90
2018. március 13. 18:00 60 - 73
2018. március 13. 17:30 46 - 48
2018. március 13. 17:15 48 - 79
2018. március 13. 17:00 61 - 37
2018. március 13. 15:45 103 - 71
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 18:00 61 - 36 Petőfi Sándor Gimnázium
Játékvezetők: Borgula György, Szenteszki Berta
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:40 54 - 49 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Tóth Bence
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 18:30 78 - 85 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:10 62 - 81 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Fekete László, Horváth Andreász
2018. március 13. 20:10 77 - 66 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Rácz István
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 21:00 43 - 69 III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők: Nepp László, Oláh Márk
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:45 76 - 91 British International School
Játékvezetők: Kovács András dr., Gyurkovics István
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 18:30 68 - 96 Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Vigh Balázs
2018. március 13. 18:00 120 - 79 British International School
Játékvezetők: Kovács András dr., Gyurkovics István
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 17:45 80 - 55 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz
JNSZ Gyermek (U12)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 17:20 56 - 31 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Terjéki András
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 16:00 64 - 20 Rákócz úti Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:15 52 - 60 IX. kerületi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Alexis Sancilio
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:15 77 - 53 Hajós Alfréd Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Mocsai László
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:50 77 - 76 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lövei László, Szőts Dávid
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:15 68 - 41 Práter Általános Iskola
Játékvezetők: Forintos József, Bózsó Gábor
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:15 61 - 64 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Havas Gábor, Winkler Áron
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 15:00 36 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:00 87 - 67

Megyei szövetségek