Mérkőzések - 2018. 03. 12.
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:20 88 - 78 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 19:30 103 - 82 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. március 12. 18:00 106 - 83 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:20 54 - 77 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
2018. március 12. 20:15 81 - 100 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. március 12. 20:00 83 - 92 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. március 12. 18:30 91 - 58 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:30 64 - 69 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 18:45 84 - 60
2018. március 12. 18:20 82 - 81
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 17:45 66 - 39
2018. március 12. 16:15 65 - 48
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:40 75 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 19:15 68 - 95 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián
2018. március 12. 17:00 102 - 93 Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István
Fejér Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:10 54 - 74 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreász
2018. március 12. 19:10 128 - 76 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Pécsi Zsolt
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 19:45 62 - 59 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Torzsa Péter, Rinyu Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 18:45 59 - 74 Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:15 51 - 57 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Polyák Máté
Zala Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:15 55 - 60 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:45 75 - 70 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hegedűs Roland
Pest Megye - Férfi Felnőtt A - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:30 72 - 63 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Vigh Balázs
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 18:00 81 - 54 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 18:45 24 - 57 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zs. György
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 17:15 66 - 44 Eötvös Lóránd Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Krékity Kornél
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 15:00 64 - 26 Ványai Ambrus SZKI
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Fenyvesi Zénó
2018. március 12. 14:00 33 - 54 Ványai Ambrus SZKI
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Fenyvesi Zénó
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 16:30 94 - 37 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál Szabó Sándor, Mile Gábor
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 19:10 106 - 47 MKOSZ Sportcentrum
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 21:00 45 - 60 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 20:15 86 - 45 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szabó István
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 19:30 84 - 54 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Forintos József
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 17:30 91 - 45 Németh Imre Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pál Roland
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 16:30 66 - 44 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka

Megyei szövetségek