(17-29, 15-14, 15-12, 22-6)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Válé Flórián, Sértő Róbert

Hazai edző nyilatkozata
Beliczay Zsolt : Egyértelműen nem mi számítottunk esélyesnek, juniorjaink ráadásul tegnap Szekszárdon léptek pályára, többen nem is tudták vállalni a játékot. Biztos vagyok benne, hogy ellenfelünk sem a legerősebb csapatával tudott kiállni, így pedig egy jó mérkőzést tudtunk játszani. Bár a vendégek ellenállhatatlan kinti dobószázalékkal kezdtek (7/10 tripla), és a 26. percben még 17 pont volt oda (38-55), de hatalmas hajrával sikerült megfordítanunk a meccset. Mindenképp ki kell emelni Szilvási Kincsőt, aki 26 pontot (12/16 mezőnyből), 14 lepattanót, 2 gólpasszt és 4 kiharcolt faultot jegyzett, valamint Dobos Kyrát, aki 18 ponttal, 5 lepattanóval, 4 kiharcolt faulttal, 4 szerzett labdával és 5 gólpasszal járult hozzá a csapat sikeréhez. Gratulálok az egész csapatnak, mindenki kivette a részét ebből a győzelemből! Ellenfelünknek köszönjük a mérkőzést!

Vendég edző nyilatkozata
Horváth Bianka : Meglepően jól kezdtük a mérkőzést, ez minket is meglepett, nem csak az ellenfelet. Az utolsó negyed közepéig bírtuk erővel, utána elfáradtunk. Igazán nem tudok mást mondani, ilyen még nem volt, tehát eddig mindig mi futottunk az eredmény után. Most ezt is megtapasztaltuk, hogy milyen amikor meg kell tartani az előnyt. Megyünk tovább. A kupából kiestünk. Gratulálok a Törekvésnek, és sok sikert kívánok Nekik.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 69 27 51 53 2 8 25 2 14 14 31 73 42 5 11 45 34 16 50 10 24 14 16 20 2 1 95 200

Karolina Zsuzsanna
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás