(11-21, 14-20, 13-15, 17-16)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt

Hazai edző nyilatkozata
Tóth Viktor : Kiváló ellenféllel találkoztunk, mindenre volt válaszuk, gratulálok a kollégámnak! Csapatunk mindent megtett az edzéseken és a mérkőzéseken is, hogy nyerni tudjon, de nem találtuk azt a védekezést, amivel erre esélyünk lett volna. A vereség ellenére minden dicséretet megérdemelnek a lányok, fejlődnünk kell még, hogy az ellenfél szintjén tudjunk 40 percen át dolgozni.

Vendég edző nyilatkozata
Kováts Gabriella : Először is szeretnék gratulálni a Szolnoki lányoknak, ugyanis 40 percig megnehezítették a dolgunkat és egy percig se adták fel a küzdelmet! Ugyanakkor örülök,hogy a kisebb hullámvölgyünből kitudtunk jönni és végül magabiztos kosárlabdát játszva nyerni tudtunk.Külön öröm számomra, hogy az agresszivitásunk továbbra is a maximumon van és a lányok kiváló munkát végeznek az edzéseken, ennek meg is látszik az eredménye amit igazol a fejlődő lepattanó és gólpassz mutatónk is.

Hazai játékos nyilatkozata
Kardos Eszter : Az első félidőben nem állt össze a csapatjáték, védekezésben is sokat hibáztunk. Második félidőben sokkal jobban indítottunk, többször sikerült 10pont különbségre felzárkózni. Nagyobb erőbedobással küzdöttünk és próbáltuk átvenni a vezetést, de az ellenfél szépen tartotta magát, sajnos jobban dobtak kintről is, mint mi. Viszont a mérkőzés végére már a csapatmunka is fejlődött, mindenki hozzá tudott tenni valami pozitívat a játékhoz.

Vendég játékos nyilatkozata
Vörösházi Jázmin : gabriella kováts 2020. nov. 30. 13:50 (19 órával ezelőtt) címzett: én Vörösházi Jázmin: A győzelmünket a csapatmunkánknak köszönhetjük. A jó iramú első félidőt követően a harmadik negyedben voltak gyermekded hibáinak, de a mérkőzés végére sikerült magabiztos előnyre szert tennünk.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 6 0
Összesen 5 55 12 30 40 4 15 27 5 16 31 21 61 34 8 18 44 26 7 33 7 13 11 15 13 3 6 63 200