(14-25, 27-31, 22-18, 12-20)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Esztergályos Róbert, Nepp László Oszkár, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)

Hazai edző nyilatkozata
Horváth Balázs : Sajnos ismét nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést és 2,5 perc után időt kellett kérném, 13-3-as állásnál. Az első félidőben, a két csapat közti sebességbeli különbség alapjána 15 pontos hátrányunk, még hízelgő is volt számunkra. A félidei szünetben megkapta a csapat a fejmosást és a második félidőben egy egészen más arcunkat mutattuk. Vissza tudtunk jönni többször is 8 pontos különbségre, ahol 1-2 kétes játékvezetői ítélet, illetve több rossz döntés következtében újra visszaállt a 15 pontos különbség. Sportemberhez méltóan be kell ismernem, hogy a két csapat között jelen pillanatban ekkora a különbség, az ellenfél fizikalitásának köszönhetően felőrölt minket . Egy pozitívumot, azért szeretnék kiemelni, Láncos Krisztián fiatal posztos játékosunk rendkívül eredményesen és jól kosárlabdázott. A mi egyesületünknek alapvetően az a célja,hogy ezeknek a fiatal játékosoknak lehetőséget biztosítsunk, amit korábban nem kaptak meg. Továbbra is dolgozni fogunk azon, hogy győzelmeket gyűjtsünk és bent maradjunk ebben a bajnokságban, úgy hogy a fiataljaink a pályán vannak.

Vendég edző nyilatkozata
Puskás Artúr : Puskás: Gratulálok a srácoknak, Törökbálinton sosem könnyű nyerni és ez most nem egy udvariassági kör, nagyon szépen összeállt a csapatuk, Tarjánban is 30 pontos hátrányból álltak föl, egyre inkább látszik Horváth Balázs kollégám munkája, egyre karakteresebb az MTK. Minden dícséretet megérdemelnek ők is és az én játékosaim is, kemény, férfias küzdelem volt, rengeteg ütközéssel, szenvedéllyel, indulattal. Aminek köszönhetjük a győzelmünket, az az, hogy kicsit több lábon álltunk, több fegyverünk volt, illetve a kulcspillanatokban meg tudtuk csinálni azokat a védekezéseket, amire már nem tudott reagálni az MTK.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 75 15 29 52 1 7 14 5 24 21 21 60 35 28 37 76 23 11 34 5 13 28 27 18 5 3 103 200

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás