(20-29, 29-8, 14-22, 19-20)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Balog György Attila, Jurák Krisztián, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Puskás Artúr : "Gratulálok a Srácoknak. A mai győzelem mellett az egész 2019-es teljesítményükhöz. Az előző szezont 5. helyen zártuk, bronzérmet hoztunk a Hepp Kupában és az idei kiírásban 0:6 után voltunk képesek hét győzelmet behúzni a kőkemény Piros csoportban. Emelem kalapomat előttük, egészen hihetetlen (sport)emberek ők. Minden dicséret és elismerés megilleti őket. Nem csüggedtek, harcoltak, szívüket-lelküket kirakták a csapatért. Ez igaz volt a vereségszéria alkalmával és ma is, amikor nem feltétlenül nekünk állt a zászló. Mindig volt valaki, aki egy kosárral, egy lepattanóval, egy kizárással vagy egy buzdító szóval továbblökte a piros-fehér szekeret. Nagyon büszke vagyok, hogy ezekkel a Srácokkal dolgozhatok nap nap után. Óriási megtiszteltetés az edzőjüknek lenni. Most szusszanunk egy rövidet, feltöltődünk szeretteink körében, hogy aztán újult erővel dolgozzunk tovább, mert a bajnokság érdemi része csak most, a visszavágókkal kezdődik. Szeretnék gratulálni Rózsavölgyi Alexandrának élete első NB I-es mérkőzéséhez. Köszönöm csodálatos szurkolótáborunk buzdítását. Nekik is és mindenkinek kívánok lelki békében eltöltött nagyon boldog ünnepeket."

Vendég edző nyilatkozata
Dr. Nagy Ágoston : "Nagy csata volt és sok csalódás ért bennünket, de ez a játék ilyen kihívásokkal van tele. Nem minden szól a sportélményről. Egy negyedben voltak nálunk jobbak a hazaiak, azt is magunknak köszönhettük, hiszen nem leptek meg a taktikai váltásokkal. Aztán már a mi ritmusunkban történtek az események. Ha bedobjuk a negyedik negyedben a tiszta ziccereket, a játékvezető sem tudott volna segíteni az ellenfelünkön."

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-