Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2018/2019
(21-14, 18-26, 18-23, 20-20)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Faidt Mihály)

Hazai edző nyilatkozata
Csirke Ferenc : Azért nyert a Körmend, mert egy az egyben sok extra kosarat sikerült dobniuk. Csapatjátékban felvettük velük a versenyt, de ez ma kevésnek bizonyult. Bár minkét oldalon volt hiányzó, sajnos mi jobban megéreztük Veljko Budimir hiányát, őt nehezen tudtuk pótolni, és nélküle a rotációnk is gyengébb volt. A közönségünk fantasztikus hangulatot teremtett, nagyon sokan kijöttek nekünk szurkolni, sajnálom, hogy nem tudtuk ezt a mérkőzést megnyerni. Még csak 2-0, de a folytatás nagyon nehézzé vált számunkra. Ennek ellenére nem adjuk fel!

Vendég edző nyilatkozata
Matthias Zollner : Nagyon kemény meccset játszottunk a hazaiakkal, ezért érdekes, hogy kevés büntetőt dobtak a csapatok. Sok volt az eladott labdánk, ennek ellenére megszereztük ezt a nagyon fontos győzelmet. Most hazamegyünk és pihenünk, majd rákészülünk a pénteki harmadik mérkőzésre, amelyen szeretnénk lezárni a párharcot.

Hazai játékos nyilatkozata
Pongó Máté : Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, vetetünk is az első negyedben, és szerintem jól is védekeztünk. A vesztünk talán az volt, hogy egy az egyben nem tudtuk a Körmenddel felvenni a versenyt, ebből sok kosarat kaptunk. Szerintem egy jó meccset játszottunk, ezt a közönség is értékelte, köszönjük, hogy ilyen sokan kijöttek. Mindent megtettünk a siker érdekében, de sajnos ma nem sikerült győzni. Folytatjuk tovább a párharcot.

Vendég játékos nyilatkozata
Németh Ákos : Ismét egy nagyon kemény meccset játszottunk a pécsiekkel. Az első tíz percben nem találtuk a ritmust, de utána majdnem végig kontrolláltuk a mérkőzést. Ürülök, hogy ezt a rendkívül fontos meccset megnyertük és köszönjük a szurkolóinknak, hogy ilyen sokan elkísértek minket.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-