Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért- 2018/2019
(20-20, 8-27, 15-18, 13-20)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Földházi Tamás, Papp Péter, Györfy Rúben (Dernei Gábor)

Hazai edző nyilatkozata
Forray Gábor : Gratulálok, megérdemelten nyert a Falco. Az elmúlt időszakban, az elmúlt mérkőzéseken mindig probléma volt az, hogy rosszul kezdtünk, most a Falco ellen jól kezdtünk, majd a második negyedtől kezdve csak futottunk az eredmény után. Felkészültünk, jól védekeztünk támadtunk az első negyedben, a második negyedben viszont a támadó játékunk gyenge volt, mondhatni semmilyen volt. Nem jó figurákat hívtunk, nem megfelelő dinamikával és intenzitással támadtuk a gyűrűt. Jól játszott a Falco, rossz passzokba és vállalásokba kényszertettek minket, átrohantak rajtunk pedig készültünk erre, mivel ez a legjobb fegyverük. Passzívak voltunk a labdával, ha nem tudunk jó dobóhelyzeteket kialakítani, akkor nem lesz jó dobásszelekció, rákényszerítettek a bravúrkosarakra, de ebben a periódusban ezek nem mennek be. Fiatalok jöttek be mind a két oldalon a mérkőzés végére, igyekeztünk, hogy csak magyarok legyenek a pályán. Természetesen nem olyan szerkezetbe, ahogy mindenki a saját pozícióján játszon. Köszönöm a szurkolóknak a türelmet, tiszteletből nem ezt érdemelték volna, de a szezont nézve szép eredményeink voltak. Sajnálom az utolsó két meccset, nem voltunk 100 százalékosak, de örülök, hogy vállalták a játékosaim a mérkőzést és ki tudtunk állni. Kellemes nyarat kívánok a szurkolóknak, van még egy mérkőzés, edző vagyok, optimista, de realista is, innen nem szoktak továbbjutni. Köszönöm az egész szezonnyi támogatást, bizakodóak vagyunk a következő szezonra, mérleget vonva erőn felül teljesítettünk, elkényeztettük a szurkolókat, mivel magasra tettük a lécet. A célunk és a teljesítményünk között valahogy fél úton kell meghúzni a vonalat úgy gondlom hogy az lenne a reális, ezt a szezont kimaxoltuk.

Vendég edző nyilatkozata
Gasper Okorn : Először is köszönöm a szurkolóinknak, hogy ennyien elutaztak velünk. Nem igazán kezdtük jól a mérkőzést, álmosan léptünk pályára. A második negyedtől kezdve viszont jól kontrolláltuk a meccset, változtattunk a rotáción. Elégedett vagyok azzal, hogy kettő nullára vezetünk a három győzelemig tartó párharcban, de nem elégszünk meg ennyivel, nincs még ezzel vége, még eg lépés hátravan.

Hazai játékos nyilatkozata
Molnár Dániel : Azt gondolom jól kezdtünk, viszont a második negyedben mintha pályán sem lettünk volna. Sajnos hamar 20 pontos hátrányba kerültünk onnantól kezdve pedig csak asszisztáltunk a Falco jó játékához. Megérdemelten győztek, gratulálok. Nagyon nehéz dolgunk lesz, próbálunk javítani pénteken.

Vendég játékos nyilatkozata
Hódi Patrik : Köszönöm a szurkolóknak akik elkísértek, álmosan kezdtünk, de a második negyedben megtörtük a Kecskemétet, majd a harmadik negyedben folytattuk ezt, jól és gyorsan játszottunk. A párharc állása 2-0, de még nincs vége, ugyanilyen erőbedobással kell játszanuk.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 -1 2 0
Összesen 5 56 13 22 59 3 12 25 4 22 18 20 56 36 12 13 92 22 6 28 3 13 21 19 12 2 1 70 200