(15-24, 27-14, 24-22, 17-21)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Kovács Nimród (Faidt Mihály)

Hazai edző nyilatkozata
Forray Gábor : Köszönöm a játékosaimnak a hozzáállást. Fantasztikus sportemberek, tudnak küzdeni. Rengeteg problémánk van, de nem kommunikálom kifele, megoldjuk ahogy tudjuk. Nem jól kezdtünk támadásban, az első negyedben 4-5 eladott labdánk volt, Paks ebből kiépített egy nagyobb előnyt. Időt kellet kérni, ezután sikerült visszajönni. Az első negyed Paksé volt, második negyedben jól védekezztünk és a jó támadás volt a kulcs. Előnyt tudtunk kiépíteni a szünetre. Jól játszó Paksot fogadtunk, gratulálok nekik, jól harcoltak. Az egyik legjobb formában lévő csapat jelenleg a bajnokságban. A végjáték szorosságát magunknak is köszönhetjük, az utolsó meccsen azzal nyertünk, hogy bedobtunk minden büntetőt a végjátékban, most azért lett szoros mert kihagytuk őket. Pikáns meccs volt, volt egy kis feszültség a végén, de ez úgy gondolom, hogy hozzá tartozik a sporthoz, de meg tudtuk korrekten beszélni. További jó munkát kívánok a Paksnak, remélem, hogy mostmár a Paks minden riválisunkat megveri, és akkor mi is el tudjuk érni a céljainkat.

Vendég edző nyilatkozata
Jan Pavlik : Elnézést kérek, volt egy kis nézeteltérésünk Fofóval, de rendeztük. Örülök is ennek, ez azt jelenti, hogy fontos találkozó volt mind a két csapatnak. Maximális energiával játszott mind a két együttes, tudtuk mi vár ránk, de azt nem tudtuk, hogy center poszton nehézségeink lesznek, fault próblémáink voltak, alacsony szerkezettel játszottunk. Ez megoldottuk egész jól úgy gondolom. A második negyedben nem tudtuk folytatni a jó játékot, ott tudott fordítani a Kecskemét. Megyünk tovább, gratulálok mind a két csapatnak, elnézést kérek még egyszer ha felesleges érzelmeket váltottam ki másokban.

Hazai játékos nyilatkozata
Molnár Márton : A soproni meccs után fontos győzelem volt. Kemény összecsapás volt, harcoltunk, küzdöttünk. Pozitívum, hogy kevesebbet kaptunk, mint a Sopron ellen. Egy labdás mérkőzés lett a végére, sikerült nyerni. Készülünk a következő mérkőzésre, gratulálok csapatomnak, és Paksnak is.

Vendég játékos nyilatkozata
Kovács Ákos : Gratulálok a hazai csapatnak, egy pikáns találkozó volt nagyot küzdött mind a két csapat. Olykor szép játék volt, olykor brusztolás. Egy labdás meccs lett a végére. Az elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, elhúztunk, a második negyedben elveszítettük az agresszivitásunk mindkét oldalon. Nagyot küzdöttünk, visszajöttünk, voltak kérdéses ítéletek, de benne volt ebben az egylabdás mérkőzésben. Most Kecskemétnek jött ki jobban. Három idegenbeli meccsen próbálunk minél jobban szerepelni.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-