(25-21, 21-16, 18-22, 27-25)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Papp Péter, Pozsonyi László, Goda László (Dr. Gencsev Plámen)

Hazai edző nyilatkozata
Bencze Tamás : A legfontosabb volt, hogy ma győzzünk! A mérkőzés első félidejében 11 támadólepattanót vesztettünk el úgy, hogy erre nagyon készültünk. A második játékrészben már csak négyet engedtünk ellenfelünknek. A kulcs az volt, hogy a második félidőben Szabó Zsolt kezdte el fogni az elsőben jól teljesítő Gordont, agresszíven mellé ált, csapdáztuk is egy kicsit, ami nem tetszett neki és kevesebb pontot is kaptunk a palánk alól. Az utóbbi meccseken a centereinket nem tudtuk megfelelően használni., mert nem találtuk meg őket labdával. Amikor megjátszottuk őket, mindjárt tudtuk mit kell csinálni és jobban is támadtunk. Fontos megemlítenem, hogy a fiataljaink ma sokat tettek hozzá a játékhoz és jól szálltak be a mérkőzésbe.

Vendég edző nyilatkozata
Sabáli Balázs : Az első félidőben eléggé futottunk az eredmény után, míg a második félidőre sokkal agresszívebben jöttünk ki és nagyobb nyomást tudtunk a hazaiakra helyezni. Kétszer is sikerült egál állásra visszajönnünk, de egy kicsit túlpörögtünk és az eladott labdáinkból, főleg indításból tudott a Zalaegerszeg újra elmenni 5-6 pontra. Külső dobásokban jobbak voltak a hazaiak. Mindkét csapat végig küzdött, voltak hibáink, de nem szabad lehajtott fejjel hazamennünk, mert szerdán újabb fontos mérkőzés vár ránk.

Hazai játékos nyilatkozata
Szabó Zsolt : A védekezésünk volt a kulcsa a mérkőzésnek, amit a második félidőben össze kellett szednünk. Az első félidőben nagyon sok támadólepattanót engedtünk a Sopronnak, amit meg is büntettek és sok könnyű kosarat kaptunk második esélyből. Örülök, hogy a második félidőben ezen javítottunk és nagyot küzdöttünk védekezésben. Gratulálok a csapatnak is, hiszen mindenki hozzátette a magáét, hogy ez a győzelem meglegyen.

Vendég játékos nyilatkozata
J.C. Fuller : Pozitívnak kell maradnunk, hiszen a második félidőben küzdöttünk, nem adtuk fel, erre építhetünk a folytatásban.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-