(21-19, 19-16, 19-20, 24-23)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)

Hazai edző nyilatkozata
Forray Gábor : Első sorban a saját csapatomnak gratulálok. Köszönöm a nézőknek. Gratulálok Szegednek harcosan játszottak, egy másodpercig nem adták fel, és éppen ezrét majdnem ráfaragtunk a végén. A védekezésünk átjáróház volt, erre nem lehet mást mondani, megtréfáltak majdnem a végén. 1 másodperc alatt katunk majdnem mindig kosarat. Szeged szervezetten védekezett és jól támadott. Pszihés fordulatok voltak az egész mérkőzésen, volt előnyben a Szeged, de időkérés után jól reagáltuk le és ledolgoztuk a hátrányt, majd a mi előnyünket dolgozta le a Szeged kemény munkával. Közönségszórakoztató meccs volt. A Szeged, és mi is hoztunk rossz döntetéseket. A végjátékbani jó büntetőzésnek köszönhetjük a győzelmet, azonban el kell mondani, hogy a szoros végét a rossz védekezésnek köszönhetjük. Sok sikert kívánok a Szegednek, nehéz sorozaton vannak túl, szoros meccseket játszottak. Jó csapatot győztünk le, ezért örülök neki. Jól fog jönni a pihenő a válogatott szünetbe, rendezni kell a sorokat, van mit...

Vendég edző nyilatkozata
Andjelko Mandic : Gratulálok, nem voltunk gyengék, de megint magunkat hoztuk olyan helyzetekbe, amikor okosabbnak kellett volna lenni, nem azt csináltuk, amit kellett volna, ahogy kellet volna. Az első félidőben, amikor vezettünk 2 ponttal, akkor utána 1 percig tudtuk csak kontrolálni a meccset. Utána 4-5 lett a vége kecskemétnek az első félidő végére. A második játékrészben szereztünk labdákat az elején, utána ismét teret adtunk Kecskemétnek. Hozzáállás, küzdés hiányzott a csapatomból. Nagyobb koncentráció kellett volna a játékosaimtól.

Hazai játékos nyilatkozata
Wittmann Krisztián : Gratulálok a Szegednek, jól játszottak. Olyan meccs volt, amire számítottunk, küzdős, agresszív. Párszor volt, hogy 8-9 pontal elmentünk, de nem sikerült növelni tovább az előnyünket, mert visszajött a Szeged mindig egál közelre. Végig kézben tartottuk a meccset, viszont nem úgy játszunk ahogy kellett volna, de ha ilyen játékkal megnyerjük a fontos meccskeket, akkor minden rendben lesz. Ha ezután jobban játszunk, akkor könnyebenn fogunk majd győzni.

Vendég játékos nyilatkozata
Varga Ákos : Nagyon jó mérkőzés volt. Nagyon kiélezett, fej-fej mellet haladt szinte mind a két csapat, egyik oldal sem ment el pár pontnál többel, majdnem egy labdás mérkőzés lett a végére.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

Dániel
Összesen 5 83 9 10 90 14 21 67 6 18 33 29 49 59 19 28 68 27 3 30 5 9 25 28 21 0 0 129 200

Zsombor
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás