• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi. 99
    Atom Atomerõmû. 98
    40. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC 80
    Kapo Kaposvári KK 65
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc 71
    Buda Budapesti H. 75
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém 85
    OSE OSE Lions 77
    40. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC 48
    Alba Alba Fehér. 37
    21. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi . 34
    Újpe Újpest-MT 28
    20. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi. 72
    Atom Atomerõmû. 79
    40. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 87
    Kapo Kaposvári . 69
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré. 63
    OSE OSE Lions U20 86
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi . 83
    Újpe Újpest-MT . 77
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20 80
    Buda Budaörsi D. 76
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20 26
    Buda Budapesti H. 37
    12. perc
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá. 49
    SZED SZEDEÁK/A 73
    40. perc
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE 97
    Szol Szolnoki MÃ. 31
    40. perc
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK 82
    PVSK PVSK Nemzet. 68
    40. perc
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ. 41
    MAFC MAFC 42
    26. perc
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 93
    Szol Szolnoki MÃ. 39
    40. perc
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás- 2017/2018
2018. május 15. | 16:00
1. forduló
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Pécsi VSK-VEOLIA
TFSE
Pécsi VSK-VEOLIA
Közgáz SC és DSK
53-38
(13-8, 17-6, 11-11, 12-13)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Gaál István, Major Ádám, Oláh Márk

Hazai edző nyilatkozata
: Magyar Bianka: Eszméletlenül boldog vagyok, nagyon örülök, hogy zsinórban negyedszer nyertük meg a bajnokságot. A kemény munka eredményeként a döntőben meccsről meccsre jobban és jobban játszottunk, büszke vagyok rá, hogy ennek a csapatnak az edzője lehetek, azt gondolom, teljesen megérdemelten nyertünk.

Vendég edző nyilatkozata
: Németh Kata: Gratulálok a TF-nek az újabb győzelméhez. Sajnálom, hogy nem tudtuk azt nyújtani, amire valójában képesek vagyunk, sajnos megijedtek a lányok a lehetőségtől.


CSAPAT %
2p köz.
TFSE
Közgáz SC és DSK
33%
28%
2p ktáv.
TFSE
Közgáz SC és DSK
41%
38%
3p táv.
TFSE
Közgáz SC és DSK
15%
13%
1p bünt.
TFSE
Közgáz SC és DSK
70%
100%
TFSE Közgáz SC és DSK
Szerzett labda 4 8
Eladott labda 13 12
Lepattanó 55 34
Gólpassz 16 9
Fault 12 17
VAL 80 44
VIDEÓK
Statisztika
TFSE
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Miháczi Diána X 8 0 3 0 1 2 50 2 4 50 3 9 33 0 0 0 3 5 8 0 3 1 0 2 0 0 9 40 0
Karlócai Julianna X 12 0 2 0 2 2 100 2 9 22 4 13 31 2 2 100 12 4 16 1 4 3 3 2 1 0 22 33 0
Herman Aliz X 4 0 1 0 1 3 33 0 4 0 1 8 13 2 4 50 2 3 5 0 2 1 5 4 0 0 7 32 0
Varga Barbara X 7 2 8 25 1 4 25 0 3 0 3 15 20 1 2 50 2 6 8 1 3 1 2 2 1 1 5 30 0
Németh Alma X 18 5 8 63 3 5 60 0 1 0 8 14 57 2 2 100 9 2 11 1 1 4 4 0 0 0 27 25 0
Kováts Gabriella 2 1 2 50 0 1 0 0 4 0 1 7 14 0 0 0 0 2 2 0 0 1 2 2 0 1 2 16 0
Szeli Dorina 2 0 0 0 1 3 33 0 0 0 1 3 33 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2 12 0
CZIVINGER Lilla 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 3 1 4 1 0 1 1 3 0 0 7 10 0
Agic Arin 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 2 0
Fábián Sára 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 53 8 24 33 9 22 41 4 26 15 21 72 29 7 10 70 32 23 55 4 13 12 17 16 2 2 80 200 0
Közgáz SC és DSK
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Szalay Viktória X 5 0 3 0 1 2 50 1 5 20 2 10 20 0 0 0 3 2 5 2 3 3 1 2 0 1 4 31 0
Doktor Anna X 8 3 9 33 1 4 25 0 2 0 4 15 27 0 0 0 4 2 6 0 3 4 1 1 0 0 2 28 0
Shirian Fatime X 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 7 1 8 1 2 1 3 1 0 0 8 27 0
Kocsis Fanni X 4 2 6 33 0 2 0 0 2 0 2 10 20 0 0 0 3 1 4 2 0 3 1 0 0 1 3 25 0
Farkas Fanni X 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 -1 4 0
Abaházy Anna 6 1 3 33 2 2 100 0 1 0 3 6 50 0 0 0 5 4 9 2 1 2 1 1 2 0 17 25 0
Lantos Adrienn 9 1 2 50 2 3 67 1 6 17 4 11 36 0 0 0 1 0 1 0 1 1 1 1 0 0 4 23 0
Kapornai Dóra 4 1 1 100 0 1 0 0 0 0 1 2 50 2 2 100 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 9 20 0
Katona Bianka 2 1 5 20 0 0 0 0 0 0 1 5 20 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 -2 14 0
Imre Nóra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
Baliga Barbara 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Szammer Anett 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 38 9 32 28 6 16 38 2 16 13 17 64 27 2 2 100 24 10 34 8 12 17 12 9 2 2 44 200 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek