• Női NB I. A
    ZTE ZTE NKK
    Sopr Sopron Basket
    2018. 10. 17. 17:00
  • Női NB I. A
    Alui Aluinvent D.
    PINK PINKK-Pécs.
    2018. 10. 17. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Cegl Ceglédi KE
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Mono Monori SE
    2018. 10. 17. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    MAFC MAFC-Csepel
    Malé Malév SC
    2018. 10. 17. 19:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 10. 17. 15:45
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Sopr Soproni Dar.
    2018. 10. 17. 16:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 10. 17. 19:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    Szom Szombathely.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    Zala Zalakerámi.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    TFSE TFSE
    KLKS KLKS
    2018. 10. 17. 19:00
  • Hepp Kupa, Női
    Szom Szombathely.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 10. 17. 19:30
  • Hepp Kupa, Női
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 10. 17. 20:00
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Mecs Mecsek SE-Ã.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Devi Devils
    All All Star Bo.
    2018. 10. 17. 19:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    Bará Barátok
    2018. 10. 17. 20:40
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/B
    NKE NKE SE
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Eldo Eldorádó
    Buda Budai XI. Ã.
    2018. 10. 17. 18:45
  • Budapest, Férfi A
    Malé Malév SC
    Old Old Flash
    2018. 10. 17. 20:00
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    Cap Cap City Crew
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Női B
    Pénz Pénzügyő.
    Tref Treff 07 SE
    2018. 10. 17. 19:15
Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért- 2017/2018
2018. április 27. | 17:00
2. m.
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Pécsi VSK-VEOLIA
ZTE NKK
Pécsi VSK-VEOLIA
CMB CARGO UNI Győr
61-75
(22-16, 20-26, 12-15, 7-18)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Győrffy Pál, Praksch Péter, Farkas Gábor (Páli Kálmán)
CSAPAT %
2p köz.
ZTE NKK
CMB CARGO UNI Győr
48%
78%
2p ktáv.
ZTE NKK
CMB CARGO UNI Győr
31%
38%
3p táv.
ZTE NKK
CMB CARGO UNI Győr
25%
39%
1p bünt.
ZTE NKK
CMB CARGO UNI Győr
72%
63%
ZTE NKK CMB CARGO UNI Győr
Szerzett labda 8 7
Eladott labda 10 12
Lepattanó 30 41
Gólpassz 11 18
Fault 18 25
VAL 81 112
VIDEÓK
Statisztika
ZTE NKK
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
JEFFERY Janeesa Desiree X 18 4 6 67 2 5 40 1 2 50 7 13 54 3 3 100 4 2 6 2 0 3 4 4 1 0 29 39 0
KOIZAR Sigrid X 16 1 3 33 4 4 100 2 4 50 7 11 64 0 0 0 0 3 3 1 1 1 4 2 0 1 21 37 0
PARKER Nadia Angelica X 7 2 3 67 0 3 0 0 0 0 2 6 33 3 5 60 5 3 8 0 2 4 2 0 0 0 9 28 0
GORJANÁCZ Ágnes X 0 0 0 0 0 2 0 0 3 0 0 5 0 0 0 0 2 2 4 1 1 5 1 2 0 0 2 26 0
HEGEDÛS-ÖRI Györgyi X 6 1 5 20 0 1 0 0 3 0 1 9 11 4 6 67 3 1 4 3 5 3 5 1 1 0 5 25 0
PAVEL Elisabeth 11 2 4 50 2 11 18 0 1 0 4 16 25 3 4 75 2 3 5 0 1 2 5 0 0 0 7 28 0
SZALAY Virág 3 0 0 0 0 0 0 1 2 50 1 2 50 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4 2 0 0 9 14 0
LISKA Nikoletta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
KOVÁCS Georgina 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 1 0
VINCZE Virág 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Összesen 5 61 10 21 48 8 26 31 4 16 25 22 63 35 13 18 72 16 14 30 8 10 18 25 11 2 1 81 200 0
CMB CARGO UNI Győr
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
FIELDS Nirra X 14 3 5 60 0 2 0 1 5 20 4 12 33 5 8 63 4 2 6 3 3 2 8 3 0 1 20 33 0
GOREE Cyesha Damian X 8 1 2 50 3 6 50 0 0 0 4 8 50 0 0 0 3 4 7 0 4 3 0 2 0 0 9 30 0
LAKL�TH Anna X 6 0 0 0 0 0 0 2 4 50 2 4 50 0 0 0 2 0 2 0 0 3 0 5 1 0 12 23 0
VARGA Zs�fia X 2 1 1 100 0 1 0 0 1 0 1 3 33 0 2 0 5 1 6 0 2 3 2 1 0 0 5 20 0
KRIVACEVIC TIJANA X 10 4 4 100 0 3 0 0 1 0 4 8 50 2 2 100 6 1 7 1 0 3 2 0 0 0 16 17 0
STEPANOVA Kamila 17 3 4 75 3 6 50 1 1 100 7 11 64 2 2 100 3 2 5 1 0 1 3 3 0 0 25 28 0
TÖRÖK Ágnes 3 0 0 0 1 1 100 0 0 0 1 1 100 1 2 50 1 2 3 0 2 3 1 1 0 0 5 19 0
CZANK Timea 10 1 1 100 1 1 100 2 4 50 4 6 67 0 0 0 1 0 1 1 0 4 0 2 0 0 12 18 0
NAGY-BUJDOSÓ Nóra 5 1 1 100 0 1 0 1 1 100 2 3 67 0 0 0 3 1 4 1 1 3 0 1 0 1 9 9 0
SIMON Anikó 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
SZAB� Petra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
MARK� Dorina 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -1 1 0
Összesen 5 75 14 18 78 8 21 38 7 18 39 29 57 51 10 16 63 28 13 41 7 12 25 16 18 1 2 112 200 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek