• NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Natu Naturtex-SZ. 94
    SMAF SMAFC U20 48
    40. perc
  • Női NB I. A csoport 1-8.
    Alui Aluinvent D.
    VBW VBW CEKK Ce.
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB I. B Piros - Playoff
    Knip Knipl Kft. .
    Széc Széchenyi .
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Szen Szentesi KK
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Béké Békéscsaba
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    MEAF MEAFC II.
    Béké Békési SZ.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Vásá Vásárhely.
    Cegl Ceglédi KE
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sióf Siófoki KS
    Zala Zalaegerszeg
    2018. 04. 20. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    MOGA MOGAAC
    Kapo Kaposvár
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Rics Ricsilla Sp.
    SZOE SZOESE
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Duna Dunaújváros
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Kozá Kozármisle.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    FSzS FSzSE
    Duna Dunaharaszt.
    2018. 04. 20. 20:20
  • Férfi NB II. Közép B
    Tehe Tehetséges.
    SZPA SZPA-Cserpe.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    Közg Közgáz SC.
    TFSE TFSE
    2018. 04. 20. 19:45
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szom Szombathely.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 04. 20. 18:15
  • Amatőr Női NB, 10-18. helyért
    UNI UNI Gyõr
    DEAC DEAC DSI
    2018. 04. 20. 17:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Szol Szolnoki Ol.
    Buda Budapesti H.
    2018. 04. 20. 14:45
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    PVSK PVSK U20
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 04. 20. 17:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Falc Falco KC U20
    Ford Ford Ivanic.
    2018. 04. 20. 19:45
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    BLF BLF KK
    2018. 04. 20. 19:00
  • Horváth Judit - Női Amatőr Bajnokság
    Gyak Gyakorló DSE
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 04. 20. 17:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Pity Pityke KSE
    2018. 04. 20. 17:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 04. 20. 19:20
  • Fiú Kadett, Regionális
    Szen Szentesi KK
    SZED SZEDEÁK
    2018. 04. 20. 19:20
  • Pest Megye - Fiú Junior
    PART PARTHUS KSZ
    Albe Albertirsai.
    2018. 04. 20. 16:30
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Club Club 96 Tis.
    Sáto SátoraljaÃ.
    2018. 04. 20. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Fere Ferences DSE
    2018. 04. 20. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 04. 20. 18:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Törö Törökszen.
    Szol Szolnoki Ba.
    2018. 04. 20. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    PAFC PAFC BASKET
    Szen Szentendrei.
    2018. 04. 20. 19:00
  • Vas Megye
    Vasi Vasi Kosár.
    CVSE CVSE KSz
    2018. 04. 20. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Szek Szekszárdi.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 04. 20. 19:20
  • Csongrád Megye
    Miam Miami Vice .
    Nona Noname Rutin
    2018. 04. 20. 19:30
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    Mikl Miklósi KÃ.
    Játé Játékveze.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 04. 20. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing.
    BC O BC Olad
    2018. 04. 20. 20:15
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Józs Józsefvár.
    NKE NKE SE
    2018. 04. 20. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Fort Fortress
    Sask Saskacsák MF
    2018. 04. 20. 20:15
  • Budapest, Férfi B
    Szín Színyei KC
    Honv Honvéd ZrÃ.
    2018. 04. 20. 21:00
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    Nagy Nagytétén.
    2018. 04. 20. 19:10
  • Budapest, Férfi D
    Újpe Újpest-MT .
    KOKE KOKEC U23
    2018. 04. 20. 20:40
  • Budapest, Senior Férfi
    BLSE BLSE
    Unit Unitef-Céh
    2018. 04. 20. 19:45
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 04. 20. 20:50
  • Budapest, Fiú Serdülő B
    Buda Budafok
    Zugl Zuglói Sas.
    2018. 04. 20. 18:00
  • Leány Kadett, Regionális
    Kiss Kiss Lenke KS
    BEAC BEAC -Újbu.
    2018. 04. 20. 18:30
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért- 2017/2018
2018. április 15. | 14:00
3. forduló
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Pécsi VSK-VEOLIA
DEAC DSI
Pécsi VSK-VEOLIA
Dávid Kornél KA
58-40
(18-6, 9-14, 18-12, 13-8)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Makrai Márton, Tóth Kitti
CSAPAT %
2p köz.
DEAC DSI
Dávid Kornél KA
39%
38%
2p ktáv.
DEAC DSI
Dávid Kornél KA
25%
10%
3p táv.
DEAC DSI
Dávid Kornél KA
21%
0%
1p bünt.
DEAC DSI
Dávid Kornél KA
67%
36%
DEAC DSI Dávid Kornél KA
Szerzett labda 16 18
Eladott labda 22 30
Lepattanó 55 50
Gólpassz 18 6
Fault 12 8
VAL 84 43
VIDEÓK
Statisztika
DEAC DSI
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
FOLTIN Blanka X 9 3 11 27 0 0 0 0 0 0 3 11 27 3 4 75 12 4 16 2 1 1 2 3 4 0 26 29 0
GÖTTLINGER Anna X 4 2 5 40 0 2 0 0 3 0 2 10 20 0 0 0 7 1 8 0 0 0 0 0 1 0 5 23 0
JÁVOR Petra X 10 1 3 33 1 1 100 2 5 40 4 9 44 0 0 0 3 0 3 0 1 0 0 2 0 0 9 23 0
GÁL Annamária X 13 5 6 83 1 3 33 0 0 0 6 9 67 1 2 50 7 3 10 6 2 2 1 4 0 1 28 21 0
SZABÓ Réka X 2 1 2 50 0 3 0 0 2 0 1 7 14 0 0 0 1 0 1 1 1 2 0 1 0 0 -2 20 0
MEZEI Dóra 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 1 1 1 4 1 1 2 1 0 -1 19 0
SZÁVA Dorina 10 1 5 20 0 0 0 2 5 40 3 10 30 2 3 67 0 1 1 0 2 0 3 5 0 0 9 16 0
MUZSNAY Lilla 2 1 2 50 0 1 0 0 1 0 1 4 25 0 0 0 7 3 10 1 3 1 1 1 0 2 9 14 0
SZABÓ Emese 2 0 0 0 1 3 33 0 0 0 1 3 33 0 0 0 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0 -1 10 0
ÚJ Eszter Dorottya 4 1 1 100 1 1 100 0 1 0 2 3 67 0 0 0 2 1 3 1 2 0 0 0 0 0 5 10 0
KERNÁCS Réka 0 0 2 0 0 1 0 0 2 0 0 5 0 0 0 0 1 0 1 2 3 1 0 0 0 0 -5 9 0
RADVÁNYI Dóra 2 1 2 50 0 0 0 0 0 0 1 2 50 0 0 0 1 0 1 1 1 1 0 0 0 0 2 6 0
Összesen 5 58 16 41 39 4 16 25 4 19 21 24 76 32 6 9 67 41 14 55 16 22 12 8 18 6 3 84 200 0
Dávid Kornél KA
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
FEKETE Csilla X 9 3 6 50 1 7 14 0 2 0 4 15 27 1 3 33 6 4 10 7 8 3 4 4 0 2 13 40 0
CZOMPÓ Cintia X 5 2 6 33 0 2 0 0 2 0 2 10 20 1 2 50 2 1 3 1 3 0 1 2 1 0 1 32 0
LAUFER Gabriella X 6 3 9 33 0 2 0 0 0 0 3 11 27 0 1 0 6 2 8 1 3 2 1 0 0 1 4 29 0
ROZSICS Teodóra X 9 3 10 30 1 4 25 0 0 0 4 14 29 1 4 25 4 2 6 2 5 1 3 0 1 2 3 24 0
TAMÁS Jázmin X 3 1 1 100 0 3 0 0 1 0 1 5 20 1 1 100 4 0 4 3 2 0 2 0 0 1 6 23 0
EHMANN Dalma 8 4 8 50 0 2 0 0 0 0 4 10 40 0 0 0 12 3 15 1 5 0 1 0 1 0 15 26 0
NÉMETH Bíborka 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 -2 11 0
FÜZY Csilla 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 3 0 3 3 2 1 0 0 0 0 3 7 0
VAS Beatrix 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
VAS Viktória 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3 0
Összesen 5 40 16 42 38 2 20 10 0 5 0 18 67 27 4 11 36 37 13 50 18 30 8 12 6 3 6 43 200 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek