• NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 21
    Tehe Tehetséges. 13
    3. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC
    Serc Serco - TF-BP
    2018. 10. 19. 17:00
  • Férfi NB I. A
    KTE- KTE-Duna As.
    PVSK PVSK
    2018. 10. 19. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    OMNI OMNIA Pub &.
    OSE OSE Lions
    2018. 10. 19. 17:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MTK MTK Török.
    Nyír Nyíregyháza
    2018. 10. 19. 19:15
  • Férfi NB I. B Piros
    BUDA BUDAFOK
    Knip Knipl Kft. .
    2018. 10. 19. 19:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Vásá Vásárhely.
    Conc Concordia M.
    2018. 10. 19. 18:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Salg SalgótarjÃ.
    Széc Széchenyi .
    2018. 10. 19. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Suns Sunshine-NY.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 10. 19. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Mágu Mágusok-Zr.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 10. 19. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    SZOE SZOESE
    2018. 10. 19. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Buda Budapesti H.
    2018. 10. 19. 19:45
  • Férfi NB II. Közép A
    MAFC MAFC Martos
    Biká Bikák KK U23
    2018. 10. 19. 20:45
  • Férfi NB II. Közép B
    BLF BLF KK
    Szen Szentendrei.
    2018. 10. 19. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA-Cserpe.
    Kand Kandó FSC
    2018. 10. 19. 19:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KTE- KTE-Duna As.
    PVSK PVSK U20
    2018. 10. 19. 14:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Egis Egis Körme.
    Sopr Sopron KC U20
    2018. 10. 19. 19:15
  • NB I. B Zöld, F U20
    Vásá Vásárhely.
    Conc Concordia M.
    2018. 10. 19. 16:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Salg SalgótarjÃ.
    Széc Széchenyi .
    2018. 10. 19. 16:30
  • NB I. B Piros, F U20
    Ford Ford Ivanic.
    Bony Bonyhádi K.
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MTK MTK Török.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Call Calle Pubfo.
    OSE OSE Lions U20
    2018. 10. 19. 19:00
  • Leány Junior
    Nyír Nyíregyhá.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 10. 19. 15:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Baja Bajai NKK
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    Nyír Nyíregyhá.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 10. 19. 17:30
  • Hepp Kupa, Női
    Baja Bajai NKK
    Kani Kanizsai Va.
    2018. 10. 19. 18:00
  • Kenguru Kupa
    Zsír Zsíros Aka.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Kenguru Kupa
    Kölö Kölökös .
    Zsír Zsíros Aka.
    2018. 10. 19. 17:15
  • Kenguru Kupa
    Vasa Vasas AkadÃ.
    Kölö Kölökös .
    2018. 10. 19. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF BLF KK
    Szen Szentendrei.
    2018. 10. 19. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Fűzf Fűzfői AK
    FALC FALCO
    2018. 10. 19. 18:15
  • Fiú Junior, Regionális
    Duna Dunaújvár.
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 10. 19. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Száz Százhalomb.
    2018. 10. 19. 19:00
  • Nagyok Kupája
    KSE KSE Zomba
    Atom Atomerőmű.
    2018. 10. 19. 15:00
  • JNSZ Gyermek (U12)
    Tisz Tiszai VirÃ.
    Szol Szolnoki Le.
    2018. 10. 19. 16:00
  • Somogy Megye
    Sióf Siófoki Ko.
    Tamá Tamási Dá.
    2018. 10. 19. 19:00
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    ZKK ZKK II
    2018. 10. 19. 19:00
  • Vas Megye
    BC O BC Olad
    Vasv Vasvári KSE
    2018. 10. 19. 19:15
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 10. 19. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing.
    Kősz Kőszegi SE
    2018. 10. 19. 20:15
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    ZKK ZKK Old Sch.
    2018. 10. 19. 20:15
  • Zala Megye
    Kert Kertvárosi.
    Héví Hévíz SK .
    2018. 10. 19. 21:30
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Buda Budapest Cs.
    2018. 10. 19. 18:45
Amatőr Női NB, helyosztók a 10-18. helyért- 2017/2018
2018. június 2. | 16:00
1. forduló
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Pécsi VSK-VEOLIA
DEAC DSI
Pécsi VSK-VEOLIA
PEAC-Pécs-Pingvinek
68-51
(21-12, 16-10, 16-11, 15-18)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Makrai Márton, Tóth Kitti
CSAPAT %
2p köz.
DEAC DSI
PEAC-Pécs-Pingvinek
62%
21%
2p ktáv.
DEAC DSI
PEAC-Pécs-Pingvinek
22%
30%
3p táv.
DEAC DSI
PEAC-Pécs-Pingvinek
36%
22%
1p bünt.
DEAC DSI
PEAC-Pécs-Pingvinek
79%
47%
DEAC DSI PEAC-Pécs-Pingvinek
Szerzett labda 10 19
Eladott labda 27 17
Lepattanó 50 33
Gólpassz 19 13
Fault 19 17
VAL 105 51
VIDEÓK
Statisztika
DEAC DSI
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
GÁL Annamária X 12 4 10 40 0 4 0 0 1 0 4 15 27 4 4 100 7 1 8 4 9 3 4 4 0 0 12 34 0
GÖTTLINGER Anna X 12 2 2 100 0 1 0 2 3 67 4 6 67 2 3 67 7 1 8 2 0 3 2 0 2 0 23 32 0
FOLTIN Blanka X 20 5 5 100 2 2 100 0 0 0 7 7 100 6 7 86 12 5 17 2 6 4 4 2 2 0 40 30 0
SZABÓ Réka X 10 1 1 100 1 3 33 2 4 50 4 8 50 0 0 0 5 1 6 1 2 4 0 7 0 0 18 30 0
MEZEI Dóra X 3 0 0 0 0 3 0 1 2 50 1 5 20 0 0 0 2 1 3 1 5 2 1 2 0 0 1 25 0
JÁVOR Petra 4 1 2 50 1 3 33 0 0 0 2 5 40 0 0 0 3 0 3 0 0 1 1 4 0 0 9 28 0
KERNÁCS Réka 7 0 1 0 0 2 0 0 2 0 0 5 0 7 10 70 5 0 5 0 3 2 5 0 0 1 6 13 0
ÚJ Eszter Dorottya 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 -4 8 0
PAPP Alexandra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SZABÓ Emese 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 68 13 21 62 4 18 22 5 14 36 22 53 42 19 24 79 41 9 50 10 27 19 17 19 4 1 105 200 0
PEAC-Pécs-Pingvinek
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
SELLEI Dalma X 15 0 2 0 4 9 44 2 9 22 6 20 30 1 2 50 5 1 6 0 2 1 2 3 0 2 9 38 0
TENYÉR Zsófia X 8 0 3 0 1 2 50 2 7 29 3 12 25 0 0 0 2 0 2 4 6 3 3 1 0 0 3 37 0
SZÛCS Réka X 13 2 10 20 1 4 25 1 8 13 4 22 18 4 8 50 2 2 4 8 6 3 6 6 0 0 9 37 0
HEGEDÛS Rebeka X 10 3 5 60 0 2 0 1 2 50 4 9 44 1 1 100 5 3 8 4 2 2 2 0 1 0 18 35 0
PUCZ Eszter X 2 1 4 25 0 1 0 0 1 0 1 6 17 0 0 0 2 1 3 1 1 2 1 2 0 1 3 20 0
NAGY Gabriella 3 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0 4 0 3 8 38 3 5 8 0 0 5 4 1 0 1 7 21 0
KOVÁCS Orsolya 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 1 1 2 2 0 1 1 0 0 0 2 12 0
PALACZKI Réka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SZÛCS Lilla 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BÁZEL Bianka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 51 6 29 21 6 20 30 6 27 22 18 76 24 9 19 47 20 13 33 19 17 17 19 13 1 4 51 200 0
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek