6. forduló
79 -82
(28-21, 24-18, 18-21, 9-22)

Hazai edző nyilatkozata
Bencze Tamás: Mit mondhatnék? Azt gondolom, hogy a mérkőzés összképét tekintve ez a mi meccsünk volt. Kár, hogy a 3. negyedben megint eladtunk 3-4 indokolatlan labdát, amivel visszahoztuk a mérkőzésbe az Albát, és onnantól kezdve nagyon keményen, fault határon védekeztek, szorítottak minket. Ha ez nem velem történik, akkor nem hiszem el. Nem tudom, kívülről ez hogy néz ki, nekem meggyőződésem volt, hogy nyerünk. Már 20 ponttal is vezettünk, játékosaim 100 százalékosan küzdöttek. Nagyon nehéz bármit mondani, sajnos voltak olyan szituációk, amelyeknél hiányzott a \"fejhasználat\". Az utolsó faultról én úgy gondolom, biztosan nem állt ott a játékos, de szerintem Perl Zolinak is volt olyan támadófaultja, ami nem volt az.

Vendég edző nyilatkozata
Carlos Frade: Úgy gondolom, hogy az volt a győzelem legfőbb oka, hogy kitartóak voltunk, folyamatosan próbálkoztunk-próbálkoztunk. A Falco kitűnő teljesítményt nyújtott az első félidőben, ránk tudták erőltetni az akaratukat, és nagyon jól dobtak kintről is. Jól egy-egyeztek, ez ellen nem tudtunk mit tenni. Ennek ellenére folyamatosan dolgoztunk és dolgoztunk, aminek eredményeként az 1. félidő utolsó 3 percében szereztünk pár könnyű kosarat, így mérkőzésben tudtunk maradni. Nyerni akartunk, elhittük, hogy meg tudjuk csinálni, ez nagyon fontos volt. Örülök, hogy sikerült győzni, mert a fiúk nagyon keményen dolgoztak, és eddig hiába dolgoztunk keményen, nem tudtunk győzni, most viszont sikerült. Gratulálok emellett a Falco csapatának is, nagyon jó csapatuk van, tetszett a magyar magjuk, és úgy látom, a szezon elején nem voltak szerencsések, de jó a hozzáállásuk, és ezzel a továbbiakban komoly sikereket érhetnek el.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Összesen 5 79 20 30 67 2 10 20 6 11 55 28 51 55 17 25 68 22 10 32 12 20 27 26 7 1 6 106 201