Férfi NB II. Közép A csoport- 2018/2019
2018. október 5. | 20:45
1. forduló
Őrmezei Általános Iskola
Pécsi VSK-VEOLIA
MAFC BME
Pécsi VSK-VEOLIA
BKG-Veresegyház
52-56
(10-12, 16-15, 12-17, 14-12)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Pohánka Balázs, Matics Sándor
MAFC BME PERC BKG-Veresegyház
MAFC BME - BKG-Veresegyház 52-56 (10-12, 16-15, 12-17, 14-12)

Dátum: 2018.10.05. péntek, 20:45Vezette: 4122, 3814 Ellenőr:

MAFC BME Perc BKG-Veresegyház
1. perc
Benkovics Márk - Sikeres kétpontos 0-0
2. perc
2-0 Csuba Attila - Sikeres kétpontos
2-2 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
  Rózsa Ádám - Kihagyott büntető
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
Benkovics Márk - Sikeres büntető 2-3
3. perc
Mészáros János - Sikeres kétpontos 3-3
4. perc
Pintér Csaba - Sikeres kétpontos 5-3
7-3 Trinder László - Sikeres kétpontos
5. perc
6. perc
7. perc
  Sz?ke Olivér - Kihagyott büntető
7-5 Sz?ke Olivér - Sikeres büntető
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
Benkovics Márk - Sikeres büntető 7-6
8-6 Rózsa Ádám - Sikeres kétpontos
8. perc
8-8 Fekete József - Sikeres kétpontos
9. perc
Szihalmy Dániel - Sikeres kétpontos 8-10
10-10 Pék Árpád - Sikeres kétpontos
11. perc
12. perc
10-12 Ster Kristóf - Sikeres hárompontos
Kovács Bence - Kihagyott büntető 
Kovács Bence - Sikeres büntető 10-15
13. perc
Mészáros János - Sikeres kétpontos 11-15
13-15 Tóth Szabolcs - Sikeres büntető
13-16 Tóth Szabolcs - Sikeres büntető
14. perc
  Csuba Attila - Kihagyott büntető
13-17 Csuba Attila - Sikeres büntető
15. perc
13-18 Fekete József - Sikeres kétpontos
Teski Tamás - Sikeres büntető 13-20
Teski Tamás - Sikeres büntető 14-20
16. perc
Adányi Balázs - Sikeres kétpontos 15-20
17-20 Fekete József - Sikeres kétpontos
  Fekete József - Kihagyott büntető
17-22 Rózsa Ádám - Sikeres kétpontos
17. perc
17-24 Bácskai Mihály - Sikeres hárompontos
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
18. perc
Mészáros János - Sikeres kétpontos 17-27
Adányi Balázs - Sikeres hárompontos 19-27
19. perc
Mészáros János - Sikeres büntető 22-27
Benkovics Márk - Sikeres büntető 23-27
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
20. perc
Mészáros János - Sikeres kétpontos 24-27
21. perc
22. perc
26-27 Csuba Attila - Sikeres kétpontos
Szihalmy Dániel - Sikeres kétpontos 26-29
28-29 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
  Rózsa Ádám - Kihagyott büntető
23. perc
28-30 Fekete József - Sikeres kétpontos
24. perc
Adányi Balázs - Sikeres büntető 28-32
Adányi Balázs - Sikeres büntető 29-32
30-32 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
30-33 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
25. perc
30-34 Fekete József - Sikeres kétpontos
Vantal Gergely - Sikeres kétpontos 30-36
Vantal Gergely - Kihagyott büntető 
Vantal Gergely - Sikeres kétpontos 32-36
26. perc
27. perc
Adányi Balázs - Sikeres kétpontos 34-36
Mészáros János - Sikeres kétpontos 36-36
28. perc
29. perc
38-36 Szilágyi László - Sikeres kétpontos
38-38 Szilágyi László - Sikeres büntető
30. perc
38-39 Sz?ke Olivér - Sikeres hárompontos
38-42 Fekete József - Sikeres kétpontos
31. perc
32. perc
38-44 Rózsa Ádám - Sikeres hárompontos
Erd?s Ádám - Sikeres hárompontos 38-47
33. perc
34. perc
41-47 Ster Kristóf - Sikeres hárompontos
Szél Márton - Sikeres kétpontos 41-50
35. perc
36. perc
Szél Márton - Sikeres büntető 43-50
Szél Márton - Kihagyott büntető 
44-50 Trinder László - Sikeres büntető
  Trinder László - Kihagyott büntető
37. perc
Pintér Csaba - Sikeres kétpontos 44-51
38. perc
46-51 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
46-52 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
39. perc
46-53 Szilágyi László - Sikeres büntető
46-54 Szilágyi László - Sikeres büntető
Pintér Csaba - Sikeres kétpontos 46-55
Pintér Csaba - Kihagyott büntető 
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 
40. perc
  Rózsa Ádám - Kihagyott büntető
48-55 Rózsa Ádám - Sikeres büntető
Nagy Attila - Sikeres hárompontos 48-56
Benkovics Márk - Sikeres büntető 51-56
Benkovics Márk - Kihagyott büntető 

VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek