Fiú Kadett - 2019/2020
Huszka Boldizsár Péter
Huszka Boldizsár Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A (Selejtező II.)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. szeptember 28. Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A GY, 114-50 5 1 2 50 0 0 0 1 1 100 2 3 67 0 0 0 3 1 4 4 2 1 0 2 0 0 12 24
Összesen 0 5 1 2 50 0 0 0 1 1 100 2 3 67 0 0 0 3 1 4 4 2 1 0 2 0 0 12 24
PVSK Nemzeti Akadémia/A (Alapszakasz - Nyugat)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1. forduló 2019. október 5. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A V, 83-68 1 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 4 0 1 2 50 1 1 2 0 1 0 1 0 0 0 -2 21
6. forduló 2019. november 10. NKA Pécs/B NKA Pécs/B GY, 48-99 4 2 4 50 0 1 0 0 0 0 2 5 40 0 0 0 1 1 2 5 1 1 0 2 0 1 9 13
8. forduló 2019. november 22. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A GY, 76-68 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 5
11. forduló 2019. december 6. NKA Pécs/A NKA Pécs/A V, 86-55 2 0 2 0 0 2 0 0 1 0 0 5 0 2 2 100 0 2 2 5 5 2 2 1 0 1 2 31
13. forduló 2020. január 11. NKA Pécs/B NKA Pécs/B GY, 69-41 X 2 1 3 33 0 0 0 0 0 0 1 3 33 0 0 0 0 0 0 4 2 1 0 2 0 2 4 25
12. forduló 2020. január 14. Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A V, 122-64 X 3 0 2 0 0 1 0 1 2 50 1 5 20 0 0 0 3 1 4 1 9 1 0 2 0 0 -3 21
14. forduló 2020. január 17. Kaposvári SI Kaposvári SI GY, 87-62 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 4 0 0 0 0 2 1 3 0 0 1 1 1 0 1 1 23
5. forduló 2020. január 19. Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A V, 66-85 X 7 2 3 67 1 1 100 0 1 0 3 5 60 1 2 50 2 2 4 1 5 0 1 2 0 0 7 27
Összesen 3 19 5 17 29 1 6 17 1 8 13 7 31 23 4 6 67 10 8 18 16 24 6 5 10 0 5 18 166
PVSK Nemzeti Akadémia/A (Rájátszás - Alsóház, Nyugat)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1. forduló 2020. február 14. OSE Lions/A OSE Lions/A GY, 70-69 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 0 1 10
3. forduló 2020. február 28. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A V, 49-61 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 -2 5
4. forduló 2020. március 6. OSE Lions/A OSE Lions/A GY, 71-75 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 3 2 1 1 0 0 -2 11
2. forduló 2020. március 13. GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd GY, 58-88 8 0 2 0 1 0 3 0 0 1 2 50 0 1
Összesen 0 8 0 1 0 2 0 0 1 2 50 3 3 100 1 4 25 0 2 2 0 4 3 2 2 0 0 -3 26
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek