Fiú Kadett - 2019/2020
Soproni Sportiskola KA/A (Selejtező II.)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. szeptember 28. Budaörsi DSE Budaörsi DSE GY, 87-40 X 15 3 4 75 0 0 0 2 3 67 5 7 71 3 4 75 3 1 4 5 4 2 4 6 0 0 27 18
2019. szeptember 28. NKA Pécs/B NKA Pécs/B GY, 47-122 X 15 3 5 60 3 4 75 1 3 33 7 12 58 0 0 0 2 2 4 2 3 2 1 7 0 0 21 20
2019. szeptember 29. Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B GY, 137-65 X 46 17 22 77 0 1 0 3 7 43 20 30 67 3 7 43 5 6 11 9 8 2 5 18 0 0 67 40
Összesen 3 76 23 31 74 3 5 60 6 13 46 32 49 65 6 11 55 10 9 19 16 15 6 10 31 0 0 115 78
Soproni Sportiskola KA/A (Alapszakasz - Nyugat)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1. forduló 2019. október 5. Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE V, 83-76 X 22 4 8 50 0 3 0 4 13 31 8 24 33 2 2 100 9 1 10 5 9 2 5 8 0 1 25 40
2. forduló 2019. október 13. Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A GY, 98-83 X 36 9 13 69 1 3 33 3 8 38 13 24 54 7 10 70 4 1 5 5 4 4 8 6 0 0 42 38
3. forduló 2019. október 16. NKA Pécs/A NKA Pécs/A V, 88-71 X 27 5 7 71 0 1 0 2 5 40 7 13 54 11 14 79 4 3 7 6 5 1 10 2 0 0 38 40
11. forduló 2019. október 20. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A GY, 91-104 X 26 7 7 100 1 4 25 1 5 20 9 16 56 7 8 88 7 1 8 3 2 3 7 7 0 0 41 40
6. forduló 2019. november 9. Kaposvári SI Kaposvári SI GY, 122-66 X 20 9 14 64 0 1 0 0 4 0 9 19 47 2 5 40 10 2 12 5 3 2 5 18 2 1 46 34
7. forduló 2019. november 17. NKA Pécs/B NKA Pécs/B GY, 141-49 X 33 14 18 78 0 0 0 0 1 0 14 19 74 5 6 83 3 3 6 6 2 3 5 16 0 0 58 27
8. forduló 2019. november 22. Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE V, 61-74 X 21 5 10 50 0 1 0 1 6 17 6 17 35 8 10 80 8 1 9 2 6 2 9 1 0 0 23 40
9. forduló 2019. november 28. Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A V, 73-68 X 16 2 7 29 0 0 0 3 4 75 5 11 45 3 6 50 5 1 6 8 6 4 7 5 1 0 28 40
10. forduló 2019. december 2. NKA Pécs/A NKA Pécs/A GY, 84-74 X 24 9 11 82 1 2 50 1 5 20 11 18 61 1 1 100 0 0 0 5 4 3 5 8 0 0 31 40
4. forduló 2019. december 8. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A GY, 78-68 X 9 4 5 80 0 1 0 0 5 0 4 11 36 1 2 50 10 0 10 7 6 2 4 10 0 0 26 38
13. forduló 2020. január 10. Kaposvári SI Kaposvári SI GY, 49-98 X 22 7 11 64 0 0 0 2 6 33 9 17 53 2 2 100 1 4 5 8 5 1 2 13 0 0 37 30
12. forduló 2020. január 14. PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A GY, 122-64 X 18 5 6 83 0 0 0 2 6 33 7 12 58 2 2 100 4 0 4 8 2 0 4 8 1 1 36 25
14. forduló 2020. január 18. NKA Pécs/B NKA Pécs/B GY, 53-112 X 24 10 11 91 0 0 0 0 3 0 10 14 71 4 7 57 4 5 9 5 6 2 4 14 0 0 43 24
5. forduló 2020. január 19. PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A GY, 66-85 X 16 8 9 89 0 3 0 0 8 0 8 20 40 0 0 0 13 3 16 5 6 0 6 17 1 0 43 40
Összesen 14 314 98 137 72 3 19 16 19 79 24 120 235 51 55 75 73 82 25 107 78 66 29 81 133 5 3 517 496
Soproni Sportiskola KA/A (Rájátszás - Felsőház)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2. forduló 2020. február 22. MAFC/A MAFC/A V, 73-69 X 7 1 2 50 0 2 0 1 6 17 2 10 20 2 3 67 9 1 10 3 7 2 5 5 0 0 14 37
1. forduló 2020. február 26. DKKA/A DKKA/A GY, 100-80 X 12 2 5 40 0 1 0 2 5 40 4 11 36 2 3 67 11 1 12 3 6 2 5 15 3 1 36 37
3. forduló 2020. február 29. Debreceni KA/A Debreceni KA/A GY, 92-59 X 23 8 10 80 0 1 0 2 6 33 10 17 59 1 2 50 6 1 7 6 5 0 5 14 0 0 42 40
4. forduló 2020. március 6. Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A V, 67-65 X 9 3 3 100 0 1 0 1 6 17 4 10 40 0 0 0 9 6 15 6 7 2 4 8 0 0 29 40
Összesen 4 51 14 20 70 0 5 0 6 23 26 20 48 42 5 8 63 35 9 44 18 25 6 19 42 3 1 121 154
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek