Fiú Kadett - 2019/2020
Dombóvári Kosársuli KE (Selejtező)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. szeptember 7. Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS GY, 93-27 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 1
2019. szeptember 7. Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B GY, 51-129 14 0 5 0 1 0 6 0 0 1 2 50 0 0
2019. szeptember 8. Kanizsa KK Kanizsa KK GY, 97-31 18 0 3 0 4 0 7 0 0 0 2 0 0 1
Összesen 0 36 0 0 0 10 0 0 5 0 0 15 0 0 1 4 25 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Dombóvári Kosársuli KE (Selejtező II.)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019. szeptember 28. Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A GY, 82-55 X 19 2 4 50 0 0 0 5 9 56 7 13 54 0 0 0 12 3 15 3 1 0 1 1 0 0 32 23
2019. szeptember 28. Győri KC Győri KC GY, 44-102 X 12 6 6 100 0 0 0 0 2 0 6 8 75 0 0 0 2 1 3 3 1 1 0 5 0 0 20 16
2019. szeptember 29. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A GY, 83-51 X 10 1 4 25 0 0 0 1 2 50 2 6 33 5 5 100 3 0 3 0 0 5 3 2 0 0 14 13
Összesen 3 41 9 14 64 0 0 0 6 13 46 15 27 56 5 5 100 17 4 21 6 2 6 4 8 0 0 66 52
Dombóvári Kosársuli KE (Alapszakasz - Nyugat)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1. forduló 2019. október 5. Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A GY, 83-76 X 33 9 12 75 0 0 0 4 13 31 13 25 52 3 4 75 10 1 11 5 1 2 3 1 5 0 44 30
2. forduló 2019. október 11. PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A GY, 56-91 X 25 9 11 82 0 0 0 2 5 40 11 16 69 1 4 25 8 6 14 0 3 3 3 2 3 2 36 31
3. forduló 2019. október 16. Kaposvári SI Kaposvári SI GY, 81-51 X 21 6 8 75 0 1 0 1 12 8 7 21 33 6 9 67 11 5 16 3 4 1 6 7 1 0 33 34
4. forduló 2019. október 22. NKA Pécs/B NKA Pécs/B GY, 57-104 X 17 7 10 70 0 1 0 0 1 0 7 12 58 3 5 60 6 7 13 1 0 0 3 2 4 1 33 21
5. forduló 2019. október 26. Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A V, 69-49 X 14 3 3 100 0 2 0 2 9 22 5 14 36 2 4 50 10 2 12 2 3 3 4 2 2 0 22 36
6. forduló 2019. november 11. NKA Pécs/A NKA Pécs/A V, 63-66 X 19 2 4 50 1 1 100 3 10 30 6 15 40 4 4 100 10 1 11 2 1 1 4 0 4 1 30 36
7. forduló 2019. november 14. Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A GY, 63-57 X 23 7 7 100 0 0 0 3 10 30 10 17 59 0 2 0 5 4 9 0 1 2 3 3 1 0 29 35
8. forduló 2019. november 22. Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A GY, 61-74 X 20 4 8 50 0 0 0 3 11 27 7 19 37 3 5 60 13 2 15 2 2 2 5 1 4 0 31 40
13. forduló 2020. január 12. NKA Pécs/A NKA Pécs/A V, 77-49 X 8 1 3 33 0 0 0 2 9 22 3 12 25 0 0 0 6 1 7 1 0 1 2 1 0 1 10 26
14. forduló 2020. január 19. Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A V, 76-45 X 7 1 3 33 0 0 0 1 7 14 2 10 20 2 2 100 10 1 11 0 2 2 3 0 3 0 14 26
Összesen 10 187 49 69 71 1 5 20 21 87 24 71 161 44 24 39 62 89 30 119 16 17 17 36 19 27 5 282 315
Dombóvári Kosársuli KE (Rájátszás - Felsőház)
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1. forduló 2020. február 16. Debreceni KA/A Debreceni KA/A GY, 68-54 X 16 5 7 71 0 0 0 0 7 0 5 14 36 6 6 100 9 3 12 2 6 4 4 3 1 0 23 39
2. forduló 2020. február 23. Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A GY, 44-55 X 13 3 6 50 0 0 0 1 5 20 4 11 36 4 5 80 8 1 9 2 2 2 3 4 0 1 21 34
3. forduló 2020. március 1. DKKA/A DKKA/A GY, 68-62 X 19 9 13 69 0 0 0 0 6 0 9 19 47 1 4 25 7 2 9 3 2 0 5 3 0 0 24 32
4. forduló 2020. március 8. MAFC/A MAFC/A GY, 56-63 X 20 2 3 67 0 0 0 4 11 36 6 14 43 4 4 100 14 1 15 1 3 1 3 3 1 0 32 39
Összesen 4 68 19 29 66 0 0 0 5 29 17 24 58 41 15 19 79 38 7 45 8 13 7 15 13 2 1 100 144
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek