NB I. A csoport, Fiú U20 - 2018/2019
Csátaljay Barna
Csátaljay Barna
Magasság:
184 cm
Súly:
80 kg
Poszt:
1
Sopron KC U20
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1. forduló 2018. szeptember 29. Falco KC U20 Falco KC U20 V, 71-84 10 3 4 75 0 0 0 0 1 0 3 5 60 4 5 80 1 0 1 1 8 4 3 1 0 0 5 15
2. forduló 2018. október 5. PVSK U20 PVSK U20 V, 100-75 X 13 6 7 86 0 0 0 0 4 0 6 11 55 1 2 50 3 1 4 0 3 3 3 4 0 0 15 32
3. forduló 2018. október 13. Szolnoki Olaj KK U20 Szolnoki Olaj KK U20 V, 66-83 X 15 4 7 57 2 2 100 0 3 0 6 12 50 3 5 60 3 0 3 2 5 3 7 3 0 0 17 25
4. forduló 2018. október 19. Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 V, 89-66 X 8 1 3 33 0 0 0 1 7 14 2 10 20 3 3 100 1 0 1 2 4 3 6 3 0 0 8 22
5. forduló 2018. október 27. Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 V, 65-90 X 15 3 4 75 0 1 0 2 6 33 5 11 45 3 5 60 2 3 5 2 2 4 6 1 0 0 19 26
6. forduló 2018. november 2. KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 V, 94-70 X 21 4 5 80 0 0 0 3 7 43 7 12 58 4 6 67 3 0 3 3 2 1 7 8 0 1 33 37
7. forduló 2018. november 10. Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 V, 87-88 X 18 2 4 50 0 0 0 4 11 36 6 15 40 2 4 50 3 1 4 2 3 3 6 7 1 0 24 35
8. forduló 2018. november 17. Jászberény U20 Jászberény U20 GY, 92-108 X 11 3 5 60 0 1 0 1 2 50 4 8 50 2 2 100 4 1 5 1 1 5 3 2 0 1 17 18
9. forduló 2018. november 25. Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 V, 80-100 X 10 3 7 43 0 1 0 1 4 25 4 12 33 1 4 25 2 0 2 2 2 4 9 4 0 1 14 24
10. forduló 2018. december 15. Tehetséges Fiatalok BP U20 Tehetséges Fiatalok BP U20 GY, 88-92 X 19 1 2 50 1 2 50 3 6 50 5 10 50 6 10 60 1 0 1 4 4 1 12 7 1 0 31 35
11. forduló 2018. december 22. DEAC U20 DEAC U20 V, 72-108 X 18 5 7 71 0 0 0 1 4 25 6 11 55 5 12 42 3 0 3 1 3 2 9 9 1 0 26 34
12. forduló 2018. december 27. Naturtex-SZTE-Szedeák U20 Naturtex-SZTE-Szedeák U20 V, 104-64 X 8 2 6 33 0 1 0 1 3 33 3 10 30 1 1 100 3 0 3 1 5 4 5 0 0 0 5 26
13. forduló 2018. december 30. Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 V, 70-102 X 11 1 5 20 0 0 0 2 5 40 3 10 30 3 6 50 0 0 0 1 6 4 9 5 0 0 10 38
14. forduló 2019. január 5. Falco KC U20 Falco KC U20 V, 94-64 X 20 6 9 67 1 2 50 0 3 0 7 14 50 6 7 86 3 0 3 1 7 1 8 0 0 0 17 31
15. forduló 2019. január 12. PVSK U20 PVSK U20 V, 56-83 X 7 0 5 0 1 1 100 0 4 0 1 10 10 5 5 100 0 3 3 0 5 3 5 6 0 1 7 30
17. forduló 2019. január 15. Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 V, 61-90 X 15 4 8 50 0 0 0 1 6 17 5 14 36 4 7 57 4 3 7 3 7 1 10 4 1 0 21 35
19. forduló 2019. február 9. KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 GY, 71-63 X 10 1 3 33 0 1 0 2 5 40 3 9 33 2 4 50 5 1 6 2 2 3 2 2 0 0 12 23
20. forduló 2019. március 2. Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 GY, 82-93 X 25 2 3 67 0 0 0 6 9 67 8 12 67 3 7 43 1 0 1 3 5 3 7 4 0 0 27 33
21. forduló 2019. március 9. Jászberény U20 Jászberény U20 GY, 85-59 X 9 3 7 43 0 0 0 0 2 0 3 9 33 3 3 100 1 0 1 1 5 4 5 3 0 0 8 23
22. forduló 2019. március 16. Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 V, 98-83 X 10 3 5 60 0 1 0 0 4 0 3 10 30 4 7 57 3 1 4 1 3 2 7 6 0 1 15 34
24. forduló 2019. március 23. DEAC U20 DEAC U20 V, 102-59 X 7 1 4 25 0 0 0 1 4 25 2 8 25 2 2 100 2 0 2 2 3 2 5 0 1 1 8 14
Összesen 20 280 58 110 53 5 13 38 29 100 29 92 223 41 67 107 63 48 14 62 35 85 60 134 79 5 6 339 590
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek