• Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    EKE EKE Eger KOK
    2018. 11. 14. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Piros
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 11. 14. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Mono Monori SE
    MAFC MAFC BME
    2018. 11. 14. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Gödi Gödi SE
    2018. 11. 14. 19:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Biká Bikák KK U23
    Száz Százhalomb.
    2018. 11. 14. 19:30
  • Leány egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 14. 16:45
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Körm Körmendi T.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Szol Szolnoki Sp.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    MAFC MAFC/A
    2018. 11. 14. 15:30
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    PVSK PVSK Nemzet.
    2018. 11. 14. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    AJKA AJKA - Cser.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Dávi Dávid Korn.
    Ajka Ajka
    2018. 11. 14. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Salg SalgótarjÃ.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 14. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    TFSE TFSE
    Újpe Újpes-MT/C
    2018. 11. 14. 17:30
  • Leány Junior, Regionális
    Gyak Gyakorló DSE
    Zala Zalaegersze.
    2018. 11. 14. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    ELIT ELITE Baske.
    Buda Budapesti H.
    2018. 11. 14. 17:45
  • Leány Junior, Regionális
    Kani Kanizsai Va.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Baja Bajai Bácska
    PVSK PVSK-Panthers
    2018. 11. 14. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Buda Budaörsi DSE
    KKS KKS
    2018. 11. 14. 20:15
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Mono Monor SE
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 14. 17:15
  • JNSZ Előkészítő (U11)
    Szol Szolnoki Sa.
    JKSE JKSE Kenguruk
    2018. 11. 14. 17:45
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    Biká Bikák KK
    BKGD BKGDSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Mikl Miklósi KÃ.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 14. 18:00
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Báta Bátaszék SE
    Bony Bonyhádi KSE
    2018. 11. 14. 18:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Hajd Hajdúbösz.
    DIFE DIFE KK
    2018. 11. 14. 18:30
  • Fejér megye - Női
    Sióf Siófok
    Old Old Girls
    2018. 11. 14. 18:40
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Misk Miskolci Eg.
    SZIK SZIKLA
    2018. 11. 14. 19:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Hide Hidegkúti KK
    Buda Budai Space.
    2018. 11. 14. 20:15
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki Ba.
    Törö Törökszen.
    2018. 11. 14. 20:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    All All Star Bo.
    2018. 11. 14. 20:40
  • Vas Megye
    Deck Deck Bistro.
    9700 9700.hu Ing.
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    E5vö E5vös NGRK
    2018. 11. 14. 20:45
  • Budapest, Fiú Kadett B
    Újpe Újpest-MT/B
    BLF BLF KK
    2018. 11. 14. 17:00
NB I. A csoport, Fiú U20 - 2017/2018
Molnár Dániel
Molnár Dániel
KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2017. szeptember 30. Zalakerámia ZTE KK U20 91-86 X 20 5 7 71 1 3 33 1 2 50 7 12 58 5 6 83 4 1 5 2 3 2 3 1 0 0 22 35
10 2017. december 10. Egis Körmend U20 87-68 X 24 4 10 40 0 1 0 3 14 21 7 25 28 7 11 64 4 2 6 5 5 0 6 0 0 3 14 31
11 2017. december 16. Kaposvári KK U20 89-88 X 23 2 2 100 1 3 33 4 8 50 7 13 54 5 8 63 2 1 3 2 0 2 4 5 0 1 28 40
12 2017. december 21. Falco KC U20 84-92 X 16 5 10 50 1 3 33 0 7 0 6 20 30 4 6 67 2 2 4 1 1 4 3 6 0 0 13 40
13 2017. december 28. DEAC U20 82-61 X 14 1 5 20 2 7 29 2 10 20 5 22 23 2 2 100 2 2 4 1 3 4 2 0 0 1 1 37
15 2018. január 12. PVSK U20 87-71 X 14 0 4 0 0 1 0 4 9 44 4 14 29 2 2 100 5 0 5 0 3 1 2 3 0 1 11 32
16 2018. január 20. Szolnoki Olaj KK U20 83-79 X 22 1 5 20 2 4 50 4 7 57 7 16 44 4 8 50 7 2 9 2 4 2 8 2 0 3 26 40
17 2018. január 27. Sopron KC U20 76-79 X 14 1 3 33 2 3 67 2 8 25 5 14 36 2 4 50 2 1 3 1 0 1 3 3 0 0 13 40
18 2018. március 2. Naturtex-SZTE-Szedeák U20 96-76 X 8 1 3 33 1 4 25 1 7 14 3 14 21 1 2 50 5 0 5 1 3 1 2 3 0 2 4 39
19 2018. február 3. Atomerőmű SE U20 88-61 X 14 3 5 60 1 3 33 2 8 25 6 16 38 0 0 0 9 0 9 3 4 3 0 7 0 1 19 38
2 2017. október 6. PVSK U20 71-86 X 12 3 6 50 1 3 33 1 2 50 5 11 45 1 4 25 7 0 7 1 3 3 3 1 0 1 12 35
20 2018. február 9. Alba Fehérvár U20 68-103 X 8 3 5 60 0 0 0 0 2 0 3 7 43 2 2 100 4 0 4 0 0 1 1 1 0 0 10 15
21 2018. március 7. Jászberény U20 96-47 X 23 7 8 88 0 0 0 3 7 43 10 15 67 0 2 0 7 3 10 2 0 2 5 4 0 0 37 35
22 2018. március 10. MAFC U20 104-86 X 19 3 7 43 1 1 100 3 6 50 7 14 50 2 2 100 4 1 5 1 2 4 3 8 0 2 27 38
23 2018. április 4. Egis Körmend U20 83-85 X 18 5 7 71 2 4 50 1 7 14 8 18 44 1 1 100 4 0 4 0 2 1 4 2 0 1 16 32
24 2018. március 17. Kaposvári KK U20 77-65 X 18 6 9 67 3 5 60 0 6 0 9 20 45 0 0 0 3 2 5 0 5 1 0 7 0 0 14 37
25 2018. március 21. Falco KC U20 88-63 X 19 5 12 42 1 3 33 2 9 22 8 24 33 1 3 33 2 2 4 0 5 1 4 5 0 1 9 39
26 2018. március 24. DEAC U20 75-72 X 28 6 9 67 1 4 25 2 7 29 9 20 45 8 15 53 4 0 4 0 4 2 10 4 0 0 24 39
4 2017. október 13. Sopron KC U20 93-82 X 30 2 3 67 2 4 50 7 11 64 11 18 61 1 3 33 2 0 2 1 0 3 3 3 0 0 30 31
5 2017. október 20. Naturtex-SZTE-Szedeák U20 97-87 X 23 1 2 50 4 4 100 2 5 40 7 11 64 7 10 70 0 2 2 1 2 1 7 2 0 0 26 35
6 2017. október 28. Atomerőmű SE U20 74-93 X 9 3 6 50 0 1 0 1 5 20 4 12 33 0 1 0 7 0 7 2 0 5 2 7 0 0 18 23
7 2017. november 4. Alba Fehérvár U20 106-75 X 21 5 6 83 1 2 50 3 8 38 9 16 56 0 0 0 5 1 6 1 3 3 0 3 0 1 21 37
8 2017. november 11. Jászberény U20 66-104 X 36 11 12 92 0 1 0 3 6 50 14 19 74 5 6 83 3 0 3 0 4 1 5 2 0 0 36 37
9 2017. november 18. MAFC U20 76-95 X 22 3 5 60 1 3 33 4 9 44 8 17 47 2 2 100 2 1 3 1 1 1 3 3 0 1 22 40
Összesen 24 455 86 151 57 28 67 42 55 170 32 169 388 44 62 100 62 96 23 119 28 57 49 83 82 0 19 453 845
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kihmarcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek