• Férfi NB I. A
    Zala Zalakerámi. 99
    Atom Atomerõmû. 98
    40. perc
  • Férfi NB I. A
    DEAC DEAC 80
    Kapo Kaposvári KK 65
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    MEAF MEAFC-Miskolc 71
    Buda Budapesti H. 75
    40. perc
  • Férfi NB I. B Piros
    PE V PE Veszprém 85
    OSE OSE Lions 77
    40. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    SMAF SMAFC 48
    Alba Alba Fehér. 43
    23. perc
  • Férfi NB I. B Zöld
    Széc Széchenyi . 34
    Újpe Újpest-MT 28
    21. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Zala Zalakerámi. 72
    Atom Atomerõmû. 79
    40. perc
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 87
    Kapo Kaposvári . 69
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    PE V PE Veszpré. 63
    OSE OSE Lions U20 86
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    Széc Széchenyi . 83
    Újpe Újpest-MT . 77
    40. perc
  • NB I. B Zöld, F U20
    SMAF SMAFC U20 80
    Buda Budaörsi D. 76
    40. perc
  • NB I. B Piros, F U20
    MEAF MEAFC U20 28
    Buda Budapesti H. 40
    12. perc
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá. 49
    SZED SZEDEÁK/A 73
    40. perc
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE 97
    Szol Szolnoki MÃ. 31
    40. perc
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK 82
    PVSK PVSK Nemzet. 68
    40. perc
  • Hepp Kupa, Női
    Vasa Vasas AkadÃ. 41
    MAFC MAFC 42
    26. perc
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 93
    Szol Szolnoki MÃ. 39
    40. perc
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Gyul Gyulai Color
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    Szol Szolnoki Ol.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Kosá Kosárlabda.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    CVSE CVSE Vulká.
    Kozá Kozármisle.
    2018. 11. 16. 19:30
  • Férfi NB II. Közép A
    Közg Közgáz SC.
    Pénz Pénzügyõ.
    2018. 11. 16. 19:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZPA SZPA
    PAFC PAFC Basket
    2018. 11. 16. 19:30
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai NKK
    Baja Bajai Bács.
    2018. 11. 16. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Baja Bajai Bács.
    Pity Pityke Fiú
    2018. 11. 16. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Pity Pityke Fiú
    Baja Bajai NKK
    2018. 11. 16. 18:00
  • Leány Junior, Regionális
    Szom Szombathely.
    Pécs Pécsi VSK
    2018. 11. 16. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Egri Egri VSI KOK
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 11. 16. 17:45
  • Fiú Junior, Regionális
    PVSK PVSK-Panthers
    Domb Dombóvári.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    KKS KKS
    2018. 11. 16. 19:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Mező Mezőcsáti.
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    OSE OSE Lions/A
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 16. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    ELIT ELITE Baske.
    2018. 11. 16. 17:40
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    Mező Mezőcsáti.
    2018. 11. 16. 18:00
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    Koml Komló Spor.
    PINK PINKK U20
    2018. 11. 16. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Tata Tatai SE
    Nagy Nagymaros U18
    2018. 11. 16. 16:30
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Domb Dombóvári.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 11. 16. 16:30
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 11. 16. 18:00
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    NKE NKE SE
    Öreg Öreg KaszÃ.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    DMTK DMTK Harasz.
    2018. 11. 16. 18:30
  • Zala Megye
    Laza Laza Csukló
    ZKK ZKK II
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    DMTK DMTK Harasz.
    Tata Tatai SE
    2018. 11. 16. 19:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Zicc Ziccer KS
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Hajdú-Bihar Megye
    Nyír Nyíradonyi.
    3vs3 3vs3
    2018. 11. 16. 19:30
  • Zala Megye
    Lent Lenti KK
    Rebe Rebels
    2018. 11. 16. 20:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    BKGD BKGDSE
    Albe Albertirsai.
    2018. 11. 16. 20:30
  • Zala Megye
    Böjt Böjtös-Ba.
    Kert Kertvárosi.
    2018. 11. 16. 21:30
  • Budapest, Férfi D
    Kere Keresztúri.
    Nagy Nagytétén.
    2018. 11. 16. 19:20
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    SZPA SZPA-HSE Ta.
    2018. 11. 16. 20:20
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 11. 16. 20:50
  • Budapest, Női B
    BEAC BEAC Dzsoni.
    Viha Viharos Sze.
    2018. 11. 16. 18:45
Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Felsőház - 2017/2018
אריק פאנינג
אריק פאנינג
Egis Körmend
Almamáter: Boston U
Születésnap:
1992.12.06
Magasság:
196 cm
Súly:
95 kg
Útlevél:
USA
Mezszám:
11
Poszt:
1-2
Egis Körmend
F Dátum Ellenfél Eredmény K Pt. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2018. április 7. Alba Fehérvár 88-69 X 17 2 4 50 1 2 50 3 5 60 6 11 55 2 4 50 5 2 7 0 1 1 2 1 0 1 19 26
2 2018. április 11. Szolnoki Olaj KK 74-85 X 13 2 4 50 0 0 0 2 5 40 4 9 44 3 4 75 4 3 7 0 1 2 4 2 0 1 19 32
4 2018. április 18. Falco KC 78-95 17 3 5 60 0 0 0 2 5 40 5 10 50 5 6 83 2 3 5 1 2 2 5 2 0 0 22 30
5 2018. április 25. KTE-Duna Aszfalt 89-80 X 23 4 6 67 4 5 80 2 4 50 10 15 67 1 2 50 6 0 6 4 4 2 6 0 0 0 29 38
6 2018. április 28. Alba Fehérvár 92-87 X 13 2 4 50 1 1 100 1 7 14 4 12 33 4 4 100 5 3 8 0 4 1 2 2 0 0 13 30
7 2018. május 2. Szolnoki Olaj KK 67-60 X 10 3 5 60 0 1 0 0 2 0 3 8 38 4 5 80 4 1 5 2 3 4 4 2 0 1 14 33
9 2018. május 9. Falco KC 89-75 X 17 4 4 100 0 1 0 2 4 50 6 9 67 3 6 50 8 0 8 1 2 3 3 2 0 0 23 28
10 2018. május 12. KTE-Duna Aszfalt 84-67 16 3 4 75 0 1 0 1 3 33 4 8 50 7 8 88 5 1 6 0 2 3 6 3 2 0 26 30
Összesen 6 126 23 36 64 6 11 55 13 35 37 42 82 51 29 39 74 39 13 52 8 19 18 32 14 2 3 165 247
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kihmarcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek