• Fiú egyetemi Kelet
    ELTE ELTE BEAC 15
    Nyír Nyíregyhá. 29
    15. perc
  • Leány egyetemi Nyugat
    NKE- NKE-Csata 57
    Közg Közgáz SC. 63
    40. perc
  • Hepp Kupa, Női
    Nyír Nyíregyhá. 42
    DEAC DEAC DSI 75
    38. perc
  • VII. U16 Champio
    BBC BBC Osnabr. 44
    WBC WBC Tresnje. 61
    40. perc
  • VII. U16 Champio
    Sopr Soproni Dar. 37
    ZKK ZKK Cinkarn. 73
    40. perc
  • VII. U16 Champio
    Bask Basket Costa 49
    Spar Sparta&k Mo. 35
    40. perc
  • VII. U16 Champio
    BS R BS Riga 63
    Csat Csata DSE 59
    40. perc
  • Fiú egyetemi Kelet
    Debr Debreceni E.
    Szeg Szegedi RSC
    2018. 11. 12. 19:30
  • Fiú egyetemi Kelet
    NKE NKE SE
    Debr Debreceni M.
    2018. 11. 12. 19:50
  • Fiú egyetemi Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Szom Szombathely.
    2018. 11. 12. 20:00
  • Fiú egyetemi Nyugat
    Vesz Veszprémi .
    BME- BME-MAFC
    2018. 11. 12. 20:20
  • Fiú Junior, Regionális
    Mono Monok SE
    Duna Dunaújvár.
    2018. 11. 12. 17:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nyír Nyíregyhá.
    DIFE DIFE KK
    2018. 11. 12. 17:45
  • Fiú Kadett, Regionális
    MEAF MEAFC/B
    NYKK NYKK-Eötvös
    2018. 11. 12. 18:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    DIFE DIFE KK
    Nyír Nyíregyhá.
    2018. 11. 12. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Mono Monor SE
    Gödö Gödöllői.
    2018. 11. 12. 17:30
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    OSE OSE OroszlÃ.
    2018. 11. 12. 18:20
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Szer Szerencs VSE
    Tisz Tiszaújvá.
    2018. 11. 12. 18:30
  • Zala Megye
    EBG EBG SE
    Eger Egerszeg Ai.
    2018. 11. 12. 19:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Zicc Ziccer
    Debr Debreceni 1.
    2018. 11. 12. 19:45
  • Vas Megye
    Szom Szombathely.
    S.A. S.A.K.K.
    2018. 11. 12. 19:45
  • Fejér Megye
    Vadm Vadmalacok
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 11. 12. 20:10
  • Fejér Megye
    Tech Tech Lingua
    Fehé Fehérvár KC
    2018. 11. 12. 20:10
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Cegl Ceglédi KE.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 11. 12. 20:15
  • Zala Megye
    Kani Kanizsa KK
    Héví Hévíz SK .
    2018. 11. 12. 20:15
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    MAFC MAFC Martos
    Józs Józsefvár.
    2018. 11. 12. 20:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Ph. Ph. D.
    Tigr Tigrisek
    2018. 11. 12. 20:40
  • Zala Megye
    Kert Kertvárosi.
    ZKK ZKK Old Sch.
    2018. 11. 12. 21:30
  • Budapest, Férfi A
    Cent Centi-Eötv.
    Közg Közgáz
    2018. 11. 12. 21:00
  • Budapest, Férfi B
    Szen Szentendrei.
    Piar Piarista Ö.
    2018. 11. 12. 20:00
  • Budapest, Női B
    Viha Viharos Sze.
    Kiss Kiss Lenke .
    2018. 11. 12. 16:30
2018. június 24.  |  23:15
Két női csapatunk nyert, az 55 év fölötti férfi együttes kikapott
2018. június 24.  |  20:15
A spanyolországi felkészülési torna második helyén zárt Cziczás László csapata
2018. június 24.  |  18:45
Ivosevék Csehország, Bozókiék pedig Görögország legyőzésével harcolták ki az indulás jogát
2018. június 24.  |  14:00
Online már megvásárolhatóak a belépők a július 1-jei találkozóra
2018. június 24.  |  13:35
A férfiaknak és a nőknek is van esélyük az Eb-részvétel kiharcolására
2018. június 24.  |  11:20
Autóbalesetben életét vesztette következő vb-selejtezős ellenfelünk egyik játékosa
2018. június 24.  |  09:20
Szoros vereségek után magabiztosan javítottak válogatottaink
2018. június 24.  |  08:25
Videós összeállítás az idei Dobd a Kosárba sorozat utolsó rendezvényéről
2018. június 24.  |  08:00
16 pontos vereséget szenvedett a házigazda ellen Cziczás László csapata
2018. június 24.  |  07:40
Ezúttal 24 ponttal kapott ki U20-as férfi válogatottunk

Megyei szövetségek