Alpok Adria Kupa: Egy légióssal kapott ki a ZTE
02
2018
2018. december 2.  |  15:15
Ware, Thompson és Agafonov nélkül, a cseh Brno vendégeként játszotta utolsó csoportmeccsét a ZTE az Alpok Adria Kupában.

A hazaiak kezdtek jobban, pontosabban játszottak, a 7. percben már 11 ponttal vezettek (20-9), az első negyed után 25-16 volt az állás.

Hiába villant párat a magyar csapat, újra kétszámjegyűre nőtt a Brno előnye a folytatásban (32-21). Vasat kosarával 15 pont volt a különbség a csapatok között a félidőben (48-33).

Továbbra sem működött a zalaiak védekezése, húsz pontra duzzadt a különbség (57-37). A záró játékrész 65-47-ről indult.

A csehek a végén sem engedték közelebb a magyar csapatot, teljesen megérdemelt brnói siker született - írta a BB1.hu.

Egoé Basket Brno - Zalakerámia-ZTE KK 86-63 (25-16, 23-17, 17-14, 21-16)