12
Sep
2018
Hivatalos a női A és a férfi B csoport menetrendje is
2018. szeptember 12.  |  11:30
Az MKOSZ a csapatokkal egyeztetve elkészítette a 2018/19-es női A, illetve férfi B csoportos bajnokság sorsolását is. A hölgyek küzdelme ugyanakkor indul, mint a férfi élvonalé, szeptember 28-án egy előrehozott találkozóval, míg a férfi másodosztály már ezen a hétvégén elrajtol. A menetrend a következőképpen alakul az első héten a nőknél, és az első két fordulóban a férfi B csoportban:


Női NB I. A csoport

8. forduló

2018. szeptember 28., péntek

Atomerőmű KSC Szekszárd - PINKK-Pécsi 424  18:00


1. forduló

2018. szeptember 30., vasárnap

CMB CARGO UNI Győr - Vasas Akadémia  17:00
Sopron Basket - VBW CEKK Cegléd  18:00

2018. október 3., szerda

Atomerőmű KSC Szekszárd - PEAC-Pécs  18:00
Aluinvent DVTK - ZTE Nõi Kosárlabda Klub  18:30

A teljes menetrend ezen a linken megtalálható:

http://hunbasket.hu/bajnoksag-musor/x1819/whun/

 

Férfi NB I. B Piros csoport

1. forduló

2018. szeptember 14., péntek

MTK Törökbálint - BUDAFOK  17:00
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém - Nagykőrösi Sólymok KE  18:00
Knipl Kft. Bonyhádi KSE - MEAFC-Miskolc  19:00

2018. szeptember 15., szombat

OMNIA Pub & Food Békés - MAFC  17:00

2018. szeptember 16., vasárnap

PVSK-Kronosz Kiadó - BKG-Príma SE  19:00

2018. szeptember 26., szerda

OSE Lions - Nyíregyháza Blue Sharks  19:00

2018. szeptember 30., vasárnap

Budapesti Honvéd SE - Vasas Akadémia  18:00


2. forduló

2018. szeptember 19., szerda

Nagykőrösi Sólymok KE - OSE Lions  17:00
MEAFC-Miskolc - PVSK-Kronosz Kiadó  17:30

2018. szeptember 20., csütörtök

MAFC - MTK Törökbálint  17:30
Nyíregyháza Blue Sharks - Budapesti Honvéd SE  18:00

2018. szeptember 21., péntek

Knipl Kft. Bonyhádi KSE - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém  19:00

2018. szeptember 26., szerda

Vasas Akadémia - BUDAFOK   17:00

2018. szeptember 30., vasárnap

BKG-Príma SE - OMNIA Pub & Food Békés  18:00

A teljes menetrend ezen a linken található:

http://hunbasket.hu/bajnoksag-musor/x1819/hun2a/

 

Férfi NB I. B Zöld csoport

1. forduló

2018. szeptember 14., péntek

Bajai Bácska FKE - Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub  17:00

2018. szeptember 15., szombat

Salgótarjáni KSE - Vásárhelyi Kosársuli  18:00

2018. szeptember 16., vasárnap

Alba Fehérvár - Óbudai Kaszások  15:00
DEAC U23 - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC  16:00
KTE-Duna Aszfalt - SMAFC  18:00

2018. szeptember 28., péntek

Concordia Motax KC Pápa - EKE Eger KOK  18:00


2. forduló

2018. szeptember 19., szerda

Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub - Vásárhelyi Kosársuli  18:00

2018. szeptember 20., csütörtök

Óbudai Kaszások - Újpest-MT  17:00
Concordia Motax KC Pápa - KTE-Duna Aszfalt  17:45
EKE Eger KOK - Alba Fehérvár  19:00

2018. szeptember 21., péntek

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC - Bajai Bácska FKE  19:00

2018. szeptember 23., vasárnap

SMAFC - DEAC U23  18:00

A teljes menetrend ezen a linken megtalálható:

http://hunbasket.hu/bajnoksag-musor/x1819/hun2b/



Megyei szövetségek