• Férfi NB I. A
    DEAC DEAC 74
    Serc Serco - TF-BP 70
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    DEAC DEAC U20 111
    Tehe Tehetséges. 88
    2018. 10. 19. 14:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KTE- KTE-Duna As. 60
    PVSK PVSK U20 85
    2018. 10. 19. 14:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Egis Egis Körme. 89
    Sopr Sopron KC U20 66
    2018. 10. 19. 19:15
  • NB I. B Zöld, F U20
    Vásá Vásárhely. 110
    Conc Concordia M. 62
    2018. 10. 19. 16:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Salg SalgótarjÃ. 71
    Széc Széchenyi . 89
    2018. 10. 19. 16:30
  • NB I. B Piros, F U20
    Ford Ford Ivanic. 101
    Bony Bonyhádi K. 34
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MTK MTK Török. 66
    Nyír Nyíregyhá. 83
    2018. 10. 19. 17:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Call Calle Pubfo. 118
    OSE OSE Lions U20 108
    2018. 10. 19. 19:00
  • Leány Junior
    Nyír Nyíregyhá. 60
    Szol Szolnoki MÃ. 42
    2018. 10. 19. 15:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Baja Bajai NKK 71
    PVSK PVSK Nemzet. 30
    2018. 10. 19. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    Nyír Nyíregyhá. 79
    Szol Szolnoki MÃ. 68
    2018. 10. 19. 17:30
  • Hepp Kupa, Női
    Baja Bajai NKK 86
    Kani Kanizsai Va. 64
    2018. 10. 19. 18:00
  • Kenguru Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 35
    Vasa Vasas AkadÃ. 76
    2018. 10. 19. 16:00
  • Kenguru Kupa
    Kölö Kölökös . 28
    Zsír Zsíros Aka. 71
    2018. 10. 19. 17:15
  • Kenguru Kupa
    Vasa Vasas AkadÃ. 75
    Kölö Kölökös . 18
    2018. 10. 19. 18:30
  • Somogy Megye
    Sióf Siófoki Ko. 81
    Tamá Tamási Dá. 57
    2018. 10. 19. 19:00
  • Vas Megye
    BC O BC Olad 54
    Vasv Vasvári KSE 47
    2018. 10. 19. 19:15
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota 77
    Ôsfe Ôsfehérvár 69
    2018. 10. 19. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing. 80
    Kősz Kőszegi SE 58
    2018. 10. 19. 20:15
Játékosok
Mez Játékos Születési év Poszt Magasság Súly

Sportszervezet

Cím:
Levelezési cím: .
Telefon: 06-/-
E-mail:
Honlap:

Terem

Cím:
Férőhely:

Személyzet

Műsor
Legutóbbi mérkőzés - 2017. november 3.
3. forduló
PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Gelencsér György, Danka Péter

Megyei szövetségek