• Férfi NB I. A
    Egis Egis Körmend 95
    Sopr Sopron KC 78
    2018. 10. 20. 14:45
  • Férfi NB I. A
    Kapo Kaposvári KK 91
    Szol Szolnoki Ol. 98
    2018. 10. 20. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Atom Atomerõmû. 75
    Falc Falco KC 82
    2018. 10. 20. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Jász Jászberény 81
    Alba Alba Fehér. 82
    2018. 10. 20. 18:00
  • Női NB I. A
    ELTE ELTE BEAC Ã. 65
    MTK MTK 60
    2018. 10. 20. 15:00
  • Női NB I. A
    Sopr Sopron Basket 71
    CMB CMB CARGO U. 52
    2018. 10. 20. 18:00
  • Női NB I. A
    Vasa Vasas AkadÃ. 51
    KSC- KSC-SzekszÃ. 88
    2018. 10. 20. 18:00
  • Női NB I. A
    PEAC PEAC-Pécs 77
    Alui Aluinvent D. 82
    2018. 10. 20. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    Vasa Vasas AkadÃ. 97
    Nagy Nagykõrös 75
    2018. 10. 20. 16:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MAFC MAFC 80
    PE V PE Veszprém 85
    2018. 10. 20. 17:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Óbud Óbudai Kas. 78
    EKE EKE Eger KOK 65
    2018. 10. 20. 17:00
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    Kiss Kiss Lenke KA 62
    Spor Sportdarázs 75
    2018. 10. 20. 16:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC 89
    Bodr Bodrogi Bau. 71
    2018. 10. 20. 14:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Kapo Kaposvári . 83
    Szol Szolnoki Ol. 77
    2018. 10. 20. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Atom Atomerõmû. 71
    Falc Falco KC U20 82
    2018. 10. 20. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Jász Jászberén. 62
    Alba Alba Fehér. 85
    2018. 10. 20. 15:15
  • NB I. B Piros, F U20
    Vasa Vasas AkadÃ. 100
    Nagy Nagykõrös. 71
    2018. 10. 20. 18:15
  • NB I. B Zöld, F U20
    Óbud Óbudai Kas. 81
    EKE EKE Eger KO. 58
    2018. 10. 20. 19:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MAFC MAFC U20 93
    PE V PE Veszpré. 61
    2018. 10. 20. 19:30
  • Leány Junior
    Törö Török FlÃ. 52
    KSC KSC SzekszÃ. 66
    2018. 10. 20. 11:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Újpe Újpest-MT/A 64
    MAFC MAFC 84
    2018. 10. 20. 11:00
  • Fiú Junior, Kelet
    SZED SZEDEÁK/A 54
    Szol Szolnoki Sp. 88
    2018. 10. 20. 16:00
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Szom Szombathely. 80
    PVSK PVSK Nemzet. 49
    2018. 10. 20. 13:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Zsír Zsíros Aka. 95
    Alba Alba Fehér. 91
    2018. 10. 20. 15:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Debr Debreceni K. 75
    Vásá Vásárhely. 57
    2018. 10. 20. 15:30
  • Somogy Megye
    Mono Monok SE I. 87
    Heng Henger KK 50
    2018. 10. 20. 09:00
  • Somogy Megye
    Zrín Zrínyi KK 55
    Tánc Táncsics TKK 53
    2018. 10. 20. 10:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 115
    Szol Szolnoki Ol. 57
    2018. 10. 20. 11:00
  • Veszprém Megye U12
    Pápa Pápai KC 48
    Bala Balatonfüred 11
    2018. 10. 20. 11:15
  • Somogy Megye
    Tüsk Tüskevári. 65
    Meló Meló-Diák. 68
    2018. 10. 20. 12:00
  • Veszprém Megye U12
    Tapo Tapolca 52
    Bala Balatonfüred 13
    2018. 10. 20. 13:15
  • Veszprém Megye U12
    Pápa Pápai KC 39
    Várp Várpalotai. 34
    2018. 10. 20. 14:15
Játékosok
Mez Játékos Születési év Poszt Magasság Súly
0
FEKETE Viktor
1995 1-2 189 cm 80 kg
0
TÓTH Péter
1995 1-2 186 cm 73 kg
0
NEMES Dániel
1998 1-2 186 cm 76 kg
0
KóSA Tamás
1995 2 195 cm 96 kg
0
OPRE Roland
1997 3-4 196 cm 92 kg
0
SZ?CS Bence
1996 3-4 195 cm 91 kg
0
FAZEKAS Csaba
1999 1-2 197 cm 80 kg
0
NEMESSáLYI Márton
1999 2-3 194 cm 81 kg
0
TóTH Bence Miklós
2000 1-2 184 cm 73 kg
0
KOZáK Márton
1998 1-2 190 cm 75 kg
0
GáSPáR Mátyás
2000 3-4 199 cm 96 kg
0
ZSUGA Tamás
1999 1-2 179 cm 71 kg
0
CSIKAI András
2001 4-5 203 cm 85 kg
0
DUDÁS Máté
1995 1 181 cm 67 kg
0
HERCZKU Attila
1997 1-2 182 cm 81 kg
0
KANYÁRI Dániel
2000 1-2 185 cm 75 kg
0
TISZA Bálint
1997 2 183 cm 75 kg
0
CSOMOR Péter
2000 1-2 183 cm 80 kg
0
ASSZú Ádám
1999 2-3 190 cm 78 kg
0
VALNER Levente
2000 1-2 180 cm 74 kg
0
VIRÁGH Péter
2000 2-3 187 cm 82 kg
0
KANYÁRI Bence
2001 1-2 185 cm 78 kg
0
KANYÁRI Kristóf
2001 1-2 181 cm 73 kg
0
NéMETH Bálint
1999 2 189 cm 75 kg
0
SZEKERES Ferenc
1999 3-4 198 cm 86 kg
0
SóLYOM Bence
2000 1-2 184 cm 70 kg
0
BALáZSI Soma Bence
2001 3-4 197 cm 79 kg
0
JURáK Csongor
1999 3-4 191 cm 77 kg
0
VEZENDI Szabolcs
2000 1-2 182 cm 78 kg
0
KOZáK Bertalan
1999 3-4 193 cm 85 kg
0
TURCSIK Ágoston Bánk
2001 1-2 187 cm 76 kg
0
JURÁK Botond
2001 1 183 cm 80 kg
0
MÁSZLÉ Márk
1995 5 200 cm 93 kg
0
BALÁZS Dániel
2000 4-5 184 cm 90 kg
0
OMENAKA Godwin Ekene
2000 5 204 cm 102 kg
0
FáBIáN Szabolcs
2000 5 205 cm 87 kg
0
MÉSZÁROS Gábor
1997 1-2 188 cm 84 kg

Sportszervezet

DEAC Sport Nonprofit Közhasznú Kft.

Cím: 4032 Debrecen Egyetem tér 1
Levelezési cím: 4032 Debrecen tér 1.
Telefon: 06-30/533-8000
E-mail: deackft@unideb.hu
Honlap: www.deac.hu; www.debka.hu

Terem

Oláh Gábor utcai Sportcsarnok

Cím: 4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5
Telefon: 06-30/645-2734
Férőhely: 1200

Személyzet

Vezetőedző

Neve: Kádár Tamás


Másodedző

Neve: Kovács Adrián

Műsor
Legutóbbi mérkőzés - 2018. április 15.
26. forduló
III. kerületi Sporttelep
Játékvezetők és MKOSZ ellenőr:
Reisz Péter, Mintál Csaba, Pécsi Zsolt (Hartyáni Zsolt)
Statisztikák
FEKETE Viktor
20
Pont/Mérkőzés
*ligaátlag
MAX* 30.1

Megyei szövetségek