• Férfi NB I. A
    Jász Jászberény 83
    Sopr Sopron KC 74
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Egis Egis Körmend 93
    Natu Naturtex-SZ. 84
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Falc Falco KC 68
    PVSK PVSK 53
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Serc Serco - TF-BP 64
    KTE- KTE-Duna As. 86
    2018. 11. 17. 19:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Salg SalgótarjÃ. 96
    Conc Concordia M. 94
    2018. 11. 17. 18:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Marc Marcali 85
    MOGA MOGAAC 113
    2018. 11. 17. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    ELTE ELTE-BEAC Ã. 49
    GEAC GEAC-SZIE 79
    2018. 11. 17. 18:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Egis Egis Körme. 68
    Natu Naturtex-SZ. 88
    2018. 11. 17. 15:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Jász Jászberén. 92
    Sopr Sopron KC U20 108
    2018. 11. 17. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Falc Falco KC U20 67
    PVSK PVSK U20 74
    2018. 11. 17. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Tehe Tehetséges. 66
    KTE- KTE-Duna As. 84
    2018. 11. 17. 16:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Salg SalgótarjÃ. 45
    Conc Concordia M. 65
    2018. 11. 17. 15:30
  • Leány Junior
    Szol Szolnoki MÃ. 44
    Széc Széchenyi KA 66
    2018. 11. 17. 12:00
  • Leány Junior
    BEAC BEAC -Újbu. 55
    DVTK DVTK Akadé. 82
    2018. 11. 17. 13:00
  • Leány Junior
    Sopr Soproni Dar. 55
    Kecs Kecskeméti. 54
    2018. 11. 17. 13:00
  • Leány Junior
    KSC KSC SzekszÃ. 88
    PEAC PEAC - KosÃ. 79
    2018. 11. 17. 15:00
  • Fiú Junior, Kelet
    MEAF MEAFC/A 49
    SZED SZEDEÁK/A 48
    2018. 11. 17. 15:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Buda Budapesti H. 83
    Nyír Nyíregyhá. 56
    2018. 11. 17. 16:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Sopr Soproni Tig. 69
    Vasa Vasas AkadÃ. 105
    2018. 11. 17. 18:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Debr Debreceni KA 82
    Újpe Újpest-MT/A 68
    2018. 11. 17. 22:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Zsír Zsíros Aka. 79
    Kecs Kecskeméti. 71
    2018. 11. 17. 12:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Vasa Vasas AkadÃ. 68
    Debr Debreceni K. 59
    2018. 11. 17. 13:00
  • Fiú Serdülő
    Győr Győri KC 64
    Böjt Böjtös-Ba. 91
    2018. 11. 17. 11:00
  • Fiú Serdülő
    Alba Alba Fehér. 78
    OSE OSE Lions/B 64
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Vasa Vasas AkadÃ. 70
    Kasz Kaszások A. 63
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    MAFC MAFC 34
    KöLö KöLöKöS . 31
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 69
    Törö Török Sas. 30
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapest Bl. 37
    SZPA SZPA-HSE SÃ. 29
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    BKG- BKG-Ebes 25
    Zsák Zsákoló Z. 64
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    PVSK PVSK Nemzet. 51
    Kosá Kosárlabda. 69
    2018. 11. 17. 09:00
  • Gyermek Kupa
    Mező Mezőörsi . 40
    Tata Tatabányai. 78
    2018. 11. 17. 09:30
  • Gyermek Kupa
    Tisz Tiszai VirÃ. 53
    Béké Békési Gl. 28
    2018. 11. 17. 09:30
  • Gyermek Kupa
    NYKK NYKK Eötvös 32
    Nyír Nyíregyhá. 101
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    OSE OSE OroszlÃ. 93
    Sopr Soproni Dar. 39
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    Tisz Tiszaújvá. 35
    MEAF MEAFC Szür. 73
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    SZED SZEDEÁK Ar. 63
    Vásá Vásárhely. 43
    2018. 11. 17. 10:00
  • Gyermek Kupa
    Törö Török Sas. 33
    JKC JKC 25
    2018. 11. 17. 10:20
  • Gyermek Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 44
    Vasa Vasas AkadÃ. 52
    2018. 11. 17. 10:30
  • Gyermek Kupa
    BEAC BEAC Újbud. 38
    MAFC MAFC 49
    2018. 11. 17. 10:30
  • Gyermek Kupa
    Tamá Tamási Dá. 45
    Koml Komló Sport 58
    2018. 11. 17. 10:30
  • Gyermek Kupa
    Győr Győri KC Z. 76
    Téti Téti Tigri. 40
    2018. 11. 17. 11:00
  • Gyermek Kupa
    Béké Békési Gl. 35
    BÖJT BÖJTÖS-BA. 48
    2018. 11. 17. 11:00
  • Gyermek Kupa
    Nyír Nyíregyhá. 72
    Cívi Cívis DKA . 55
    2018. 11. 17. 11:30
  • Gyermek Kupa
    Sopr Soproni Dar. 48
    Sopr Soproni Spo. 60
    2018. 11. 17. 11:30
  • Gyermek Kupa
    Besz Beszterce KK 21
    Tisz Tiszaújvá. 67
    2018. 11. 17. 11:30
  • Gyermek Kupa
    Vasa Vasas Bolhák 37
    Zsír Zsíros Aka. 47
    2018. 11. 17. 11:40
  • Gyermek Kupa
    Vörö Vörös Ró. 42
    BLF BLF Palota/B 41
    2018. 11. 17. 11:40
  • Gyermek Kupa
    Kasz Kaszások A. 52
    Zsír Zsíros Aka. 66
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    KöLö KöLöKöS . 30
    BEAC BEAC Újbud. 48
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    SZPA SZPA-HSE SÃ. 23
    BEAC BEAC Farkas. 50
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    Gyak Gyakorlós . 45
    Tamá Tamási Dá. 63
    2018. 11. 17. 12:00
  • Gyermek Kupa
    BÖJT BÖJTÖS-BA. 50
    Tisz Tiszai VirÃ. 53
    2018. 11. 17. 12:30
  • Gyermek Kupa
    Zicc Ziccer Tigr. 72
    KLKS KLKS Benkő 20
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    JKC JKC 22
    Vasa Vasas Bolhák 42
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Cívi Cívis DKA . 77
    NYKK NYKK Eötvös 78
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Sopr Soproni Spo. 26
    OSE OSE OroszlÃ. 96
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    MEAF MEAFC Szür. 105
    Besz Beszterce KK 18
    2018. 11. 17. 13:00
  • Gyermek Kupa
    Újpe Újpest-MT/A 37
    BEAC BEAC Újbud. 65
    2018. 11. 17. 13:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapest Bl. 32
    Buda Budapesti H. 72
    2018. 11. 17. 13:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budafoki Bi. 45
    KKS KKS 21
    2018. 11. 17. 13:30
  • Gyermek Kupa
    KSC KSC SzekszÃ. 27
    KASI KASI/B 70
    2018. 11. 17. 13:30
  • Hepp Kupa, Női
    Csat Csata DSE 66
    BKG BKG DSE 63
    2018. 11. 17. 14:00
  • Gyermek Kupa
    Mező Mezőörsi . 26
    Győr Győri KC Z. 105
    2018. 11. 17. 14:00
  • Gyermek Kupa
    MTK MTK Budapest 48
    Buda Budapesti H. 17
    2018. 11. 17. 14:20
  • Gyermek Kupa
    Kasz Kaszás Boys 42
    Zicc Ziccer Tigr. 52
    2018. 11. 17. 14:20
  • Gyermek Kupa
    Zugl Zuglói Sas. 35
    Újpe Újpest-MT/A 49
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Csat Csata Csill. 44
    Buda Budapest Bl. 17
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    KKS KKS 16
    Fehé Fehér Fark. 63
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Domb Dombóvári. 60
    KSC KSC SzekszÃ. 74
    2018. 11. 17. 15:00
  • Gyermek Kupa
    Zsír Zsíros Aka. 51
    MTK MTK Budapest 37
    2018. 11. 17. 15:40
  • Gyermek Kupa
    KLKS KLKS Benkő 22
    Kasz Kaszás Boys 56
    2018. 11. 17. 15:40
  • Gyermek Kupa
    BEAC BEAC Újbud. 94
    Zugl Zuglói Sas. 19
    2018. 11. 17. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapesti H. 40
    Csat Csata Csill. 34
    2018. 11. 17. 16:30
  • Gyermek Kupa
    KASI KASI/B 85
    Domb Dombóvári. 49
    2018. 11. 17. 16:30
  • Gyermek Kupa
    Buda Budapesti H. 14
    Zsír Zsíros Aka. 63
    2018. 11. 17. 17:00
JP Auto - JKSE - 2018/2019
Átlag
JÁTÉKOS M. K. P. Közeli Középtáv Távoli Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nelson Remon Migguel 6 6 18.5 4.2 7 59.5 1.5 4.3 34.6 1.7 6.3 26.3 2.2 3 72.2 2.8 0.5 3.3 2 2.7 3.2 3.7 5.7 0 0.7 20.8 37.2
Sejfic Ismet 6 6 14.3 6.3 9.5 66.7 0 0.2 0 0 0 0 1.7 3.7 45.5 4 5.5 9.5 0 1.7 3 2.8 0.7 0.2 1 20.7 25
Rakic Miljan 6 6 13.7 2.3 4 58.3 1.2 2.3 50 1.7 5.2 32.3 1.7 1.8 90.9 3.3 0.7 4 0.5 0.8 3.8 4.2 5.8 0.3 0.3 21 32.2
Wallace Devante 6 6 12.8 2 3.3 60 1.2 2.5 46.7 1.5 5.5 27.3 2 2.5 80 4.2 1 5.2 1.7 1.7 3 2.5 0.8 0.5 0.3 15.3 28.7
Lucic Uros 6 6 12.3 3 5 60 1.2 2 58.3 0.8 2.5 33.3 1.5 2 75 1.8 1 2.8 0.5 1.3 2.3 3 2.5 0.2 0.5 14.7 30.2
Czirbus József 2 0 6 1.5 2 75 0.5 0.5 100 0 0 0 2 2.5 80 2.5 1 3.5 0.5 0 3 1.5 0.5 0.5 0 11.5 10.5
Kerpel-Fronius Balázs 6 0 5.3 1 1.3 75 0 0 0 0.8 1.7 50 0.8 1 83.3 1.8 1 2.8 0.2 1.3 2 1.2 0.8 0 0.2 7.2 18.5
Cseh György 6 0 3.3 1.5 2.5 60 0.2 0.5 33.3 0 0 0 0 0.2 0 1.8 0.7 2.5 0.3 0.8 2.8 0.7 0.5 0.7 0 5.7 13.7
Bazsó Brúnó 6 0 3.2 0.2 0.2 100 0 0.2 0 0.8 1.7 50 0.3 0.7 50 2.2 0 2.2 0.3 0.2 2 0.7 0.3 0 0 5.2 12.7
Molnár Marcell 3 0 1.7 0 0.3 0 0 0.3 0 0.3 0.7 50 0.7 0.7 100 0 0.7 0.7 0.7 0.3 0.3 1 0 0 0 3.3 5.3
Összes
JÁTÉKOS M. K. P. Közeli Középtáv Távoli Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nelson Remon Migguel 6 6 111 25 42 25 9 26 35 10 38 26 13 18 72 17 3 20 12 16 19 22 34 0 4 125 223
Sejfic Ismet 6 6 86 38 57 38 0 1 0 0 0 0 10 22 45 24 33 57 0 10 18 17 4 1 6 124 150
Rakic Miljan 6 6 82 14 24 14 7 14 50 10 31 32 10 11 91 20 4 24 3 5 23 25 35 2 2 126 193
Wallace Devante 6 6 77 12 20 12 7 15 47 9 33 27 12 15 80 25 6 31 10 10 18 15 5 3 2 92 172
Lucic Uros 6 6 74 18 30 18 7 12 58 5 15 33 9 12 75 11 6 17 3 8 14 18 15 1 3 88 181
Czirbus József 2 0 12 3 4 3 1 1 100 0 0 0 4 5 80 5 2 7 1 0 6 3 1 1 0 23 21
Kerpel-Fronius Balázs 6 0 32 6 8 6 0 0 0 5 10 50 5 6 83 11 6 17 1 8 12 7 5 0 1 43 111
Cseh György 6 0 20 9 15 9 1 3 33 0 0 0 0 1 0 11 4 15 2 5 17 4 3 4 0 34 82
Bazsó Brúnó 6 0 19 1 1 1 0 1 0 5 10 50 2 4 50 13 0 13 2 1 12 4 2 0 0 31 76
Molnár Marcell 3 0 5 0 1 0 0 1 0 1 2 50 2 2 100 0 2 2 2 1 1 3 0 0 0 10 16
Összesen
40 perces átlag
JÁTÉKOS M. K. P. Közeli Középtáv Távoli Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő
S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nelson Remon Migguel 6 6 19.9 4.5 7.5 59.5 1.6 4.7 34.6 1.8 6.8 26.3 2.3 3.2 72.2 3 0.5 3.6 2.2 2.9 3.4 3.9 6.1 0 0.7 22.4 40
Sejfic Ismet 6 6 22.9 10.1 15.2 66.7 0 0.3 0 0 0 0 2.7 5.9 45.5 6.4 8.8 15.2 0 2.7 4.8 4.5 1.1 0.3 1.6 33.1 40
Rakic Miljan 6 6 17 2.9 5 58.3 1.5 2.9 50 2.1 6.4 32.3 2.1 2.3 90.9 4.1 0.8 5 0.6 1 4.8 5.2 7.3 0.4 0.4 26.1 40
Wallace Devante 6 6 17.9 2.8 4.7 60 1.6 3.5 46.7 2.1 7.7 27.3 2.8 3.5 80 5.8 1.4 7.2 2.3 2.3 4.2 3.5 1.2 0.7 0.5 21.4 40
Lucic Uros 6 6 16.4 4 6.6 60 1.5 2.7 58.3 1.1 3.3 33.3 2 2.7 75 2.4 1.3 3.8 0.7 1.8 3.1 4 3.3 0.2 0.7 19.4 40
Czirbus József 2 0 22.9 5.7 7.6 75 1.9 1.9 100 0 0 0 7.6 9.5 80 9.5 3.8 13.3 1.9 0 11.4 5.7 1.9 1.9 0 43.8 40
Kerpel-Fronius Balázs 6 0 11.5 2.2 2.9 75 0 0 0 1.8 3.6 50 1.8 2.2 83.3 4 2.2 6.1 0.4 2.9 4.3 2.5 1.8 0 0.4 15.5 40
Cseh György 6 0 9.8 4.4 7.3 60 0.5 1.5 33.3 0 0 0 0 0.5 0 5.4 2 7.3 1 2.4 8.3 2 1.5 2 0 16.6 40
Bazsó Brúnó 6 0 10 0.5 0.5 100 0 0.5 0 2.6 5.3 50 1.1 2.1 50 6.8 0 6.8 1.1 0.5 6.3 2.1 1.1 0 0 16.3 40
Molnár Marcell 3 0 12.5 0 2.5 0 0 2.5 0 2.5 5 50 5 5 100 0 5 5 5 2.5 2.5 7.5 0 0 0 25 40
Összesen
VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás

Megyei szövetségek