Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | O | GY, 116 - 74 | 1 - 0 |
TÁRKÁNYI András (22) (Újpest-MT/A) |
KISS Lajos Dávid (10) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (9) (PVSK NKA) |
|
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli | I | GY, 38 - 112 | 2 - 0 |
RAVASZ Márk (20) (PVSK NKA) |
LÁZÁR Dániel Zsolt (9) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (16) (PVSK NKA) |
|
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/A | O | GY, 70 - 62 | 3 - 0 |
SZŐKE Bálint (29) (KASI/A) |
SZŐKE Bálint (14) (KASI/A) |
SZŐKE Bálint (7) (KASI/A) |
|
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 108 - 66 | 3 - 1 |
HORVÁTH Ádám (28) (FALCO-VE KC/A) |
HORVÁTH Ádám (8) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (10) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 55 - 77 | 3 - 2 |
PLEESZ Ádám (21) (Vasas Akadémia/A) |
CSEH Botond (11) (Vasas Akadémia/A) |
HUSZKA Boldizsár Péter (4) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KA | O | V, 53 - 62 | 3 - 3 |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (17) (Kecskeméti KA) |
MÁRI György József (14) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (13) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC KA U18/A | I | V, 89 - 65 | 3 - 4 |
SÁGODI Róbert (25) (Debreceni KA U18/A) |
FEKETE Csongor (13) (Debreceni KA U18/A) |
GRÓF Máté (5) (PVSK NKA) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | I | V, 97 - 60 | 3 - 5 |
GYURICSEK Ádám (22) (Budapesti Honvéd SE/A) |
CSÓTI Péter (8) (Budapesti Honvéd SE/A) |
CSÓTI Péter (8) (Budapesti Honvéd SE/A) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 73 - 95 | 3 - 6 |
CSUTI Kornél (29) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZALAY Domonkos (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Bálind Attila (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki KA | I | V, 65 - 63 | 3 - 7 |
MOLNÁR Milos Nesztor (33) (Szolnoki KA) |
NAGY Ádám (11) (Szolnoki KA) |
GRÓF Máté (6) (PVSK NKA) |
Aréna: Szolnoki Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 84 - 45 | 3 - 8 |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (20) (Kecskeméti KA) |
DOBOS Máté (11) (Kecskeméti KA) |
KŐHÁZI Bence Szilveszter (6) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | V, 69 - 81 | 3 - 9 |
KOVÁCS Levente Hetény (30) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (8) (FALCO-VE KC/A) |
GRÓF Máté (6) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Kiss Zoltán (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 79 - 43 | 3 - 10 |
VÁRSZEGI Ádám (19) (Vasas Akadémia/A) |
BÉRCES Dániel (7) (Vasas Akadémia/A) |
SZILÁGYI Ábel Mihály (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC KA U18/A | O | V, 60 - 63 | 3 - 11 |
GADUS Bogdán Olivér (27) (Debreceni KA U18/A) |
GRÓF Máté (10) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (9) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapesti Honvéd SE/A | O | V, 74 - 99 | 3 - 12 |
HARKA Szabolcs (17) (PVSK NKA) |
KISS Benedek Péter (9) (Budapesti Honvéd SE/A) |
GRÓF Máté (7) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás (Marossy Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 85 - 71 | 3 - 13 |
CSUTI Kornél (45) (Zalakerámia ZTE KK) |
CSUTI Kornél (19) (Zalakerámia ZTE KK) |
TAKÁCS Levente (4) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Csaba János (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 73 - 63 | 4 - 13 |
HARKA Szabolcs (26) (PVSK NKA) |
KISS Lajos Dávid (11) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (7) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 76 - 59 | 5 - 13 |
HARKA Szabolcs (21) (PVSK NKA) |
KERTÉSZ Dávid (9) (Alba Fehérvár) |
GRÓF Máté (6) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Szalóki Bence (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MVM-OSE Lions U18 | I | V, 59 - 53 | 5 - 14 |
SZABADFI Márk (37) (MVM-OSE Lions U18) |
MESTER Ákos (9) (MVM-OSE Lions U18) |
BALIGA Ákos (4) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VUKE - Veszprém/A | I | GY, 54 - 108 | 6 - 14 |
ROZMER Bálint (16) (PVSK NKA) |
OSZTOICS Milán (7) (VUKE - Veszprém/A) |
HŐGYE Patrik (4) (PVSK NKA) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 72 - 79 | 7 - 14 |
KISS Benedek Norbert (21) (Alba Fehérvár) |
HORVÁTH Zoltán (11) (Alba Fehérvár) |
HŐGYE Patrik (5) (PVSK NKA) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/B | I | GY, 58 - 78 | 8 - 14 |
HARKA Szabolcs (16) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (11) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (7) (PVSK NKA) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | NKA Pécs/B | O | GY, 95 - 64 | 9 - 14 |
HŐGYE Patrik (22) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (17) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (7) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Nagy Bence László, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MVM-OSE Lions U18 | O | GY, 62 - 58 | 10 - 14 |
SZABADFI Márk (20) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (8) (MVM-OSE Lions U18) |
GRÓF Máté (5) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VUKE - Veszprém/A | O | GY, 96 - 45 | 11 - 14 |
HARKA Szabolcs (28) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (12) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (7) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Keresztes Tamás (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Óbudai Kaszások/A | I | GY, 69 - 87 | 12 - 14 |
HŐGYE Patrik (32) (PVSK NKA) |
DÓCS Benedek András (9) (Óbudai Kaszások/A) |
GRÓF Máté (13) (PVSK NKA) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 99 - 67 | 13 - 14 |
TÓSZEGI SABATH Levente (25) (PVSK NKA) |
KISS Lajos Dávid (12) (PVSK NKA) |
GRÓF Máté (10) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Szalóki Bence (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Óbudai Kaszások/A | O | GY, 84 - 43 | 14 - 14 |
HARKA Szabolcs (14) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (11) (PVSK NKA) |
HUSZKA Boldizsár Péter (6) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 59 - 94 | 15 - 14 |
HŐGYE Patrik (18) (PVSK NKA) |
KISS Lajos Dávid (10) (PVSK NKA) |
HUSZKA Boldizsár Péter (8) (PVSK NKA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Gombos Márk Bálint (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 79 - 60 | 16 - 14 |
HŐGYE Patrik (24) (PVSK NKA) |
DENK Norbert Zalán (10) (Dávid Kornél KA/A) |
GRÓF Máté (9) (PVSK NKA) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Nagy Bence László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 94 - 67 | 16 - 15 |
BATA Olivér (37) (Dávid Kornél KA/A) |
DENK Norbert Zalán (10) (Dávid Kornél KA/A) |
GRÓF Máté (7) (PVSK NKA) |
|
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/A | O | GY, 73 - 68 | 17 - 15 |
HALMAI Dániel (23) (KASI/A) |
HALMAI Dániel (10) (KASI/A) |
HALMAI Dániel (7) (KASI/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Gombos Ádám Attila (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 84 - 85 | 18 - 15 |
MAKKOS Dávid (30) (Zalakerámia ZTE KK) |
RADÓ Ádám (13) (PVSK NKA) |
LÁZÁR Dániel Zsolt (7) (PVSK NKA) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA | O | GY, 70 - 66 | 19 - 15 |
LADOVSZKY János László (20) (Kecskeméti KA) |
TÓTH Patrik Kristóf (10) (Kecskeméti KA) |
DÁVID Benjámin (4) (Kecskeméti KA) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kovács Máté (Herczeg Ágoston) |