Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagykőrösi Sólymok | O | GY, 131 - 44 | 1 - 0 |
CHABOT Benjamin Sebastian (23) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (14) (Óbudai Kaszások/A) |
KOROMPAY Dénes (11) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
VUKE - Veszprém/A | I | GY, 63 - 110 | 2 - 0 |
DÓCS Benedek András (25) (Óbudai Kaszások/A) |
OSZTOICS Milán (20) (VUKE - Veszprém/A) |
SZABADOS Benjámin (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bujtor Péter (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár | O | GY, 83 - 51 | 3 - 0 |
CHABOT Benjamin Sebastian (15) (Óbudai Kaszások/A) |
HORVÁTH Zoltán (8) (Alba Fehérvár) |
CHABOT Benjamin Sebastian (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tahin András (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | GY, 70 - 69 | 4 - 0 |
DÓCS Benedek András (27) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
DOBOSSY Pál Márton (6) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 108 - 51 | 4 - 1 |
CSÁTALJAY Péter (26) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Péter (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSÁTALJAY Péter (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC | I | V, 113 - 51 | 4 - 2 |
HADHÁZY-BARÁTH Ádám (20) (MAFC) |
DÓCS Benedek András (14) (Óbudai Kaszások/A) |
LŐRINCZE Dominik (6) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pál Roland (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 62 - 68 | 4 - 3 |
DÓCS Benedek András (28) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (21) (Óbudai Kaszások/A) |
REIZINGER Máté (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 75 - 52 | 5 - 3 |
DÓCS Benedek András (22) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
HERCZEG Bálint (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Sancilio Alexis (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 76 - 88 | 6 - 3 |
SIMONICS Levente Dávid (25) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
DÓCS Benedek András (21) (Óbudai Kaszások/A) |
CHABOT Benjamin Sebastian (7) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Gombos Márk Bálint (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | V, 49 - 90 | 6 - 4 |
CSENDES Péter (28) (Soproni SI KA SKC/A) |
DÓCS Benedek András (9) (Óbudai Kaszások/A) |
CSENDES Péter (10) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Tahin András (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 99 - 51 | 6 - 5 |
DÓCS Benedek András (16) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (9) (Óbudai Kaszások/A) |
BOLYOS Mateja (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MAFC | O | V, 62 - 78 | 6 - 6 |
PINTÉR Dávid (22) (MAFC) |
DÓCS Benedek András (19) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Vilmos Károly (3) (MAFC) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 55 - 84 | 6 - 7 |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
KORSZUNSZKIJ Bohdan (11) (NKA Pécs/A) |
BOR Gábor (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 81 - 63 | 6 - 8 |
REIZINGER Máté (35) (Dombóvári Kosársuli KE) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
ÓLIÁS Gergő (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay Sportcentrum | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | V, 62 - 73 | 6 - 9 |
SIMON Benedek (31) (Dávid Kornél KA/A) |
SIMON Benedek (13) (Dávid Kornél KA/A) |
UJHELYI Adrián (4) (Dávid Kornél KA/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 75 - 57 | 6 - 10 |
NAGY Péter (24) (Körmendi Törpördögök) |
CSOCSÁN Marcell Péter (13) (Óbudai Kaszások/A) |
HERCZEG Bálint (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | V, 91 - 62 | 6 - 11 |
BATA Olivér (22) (Dávid Kornél KA/A) |
UJHELYI Adrián (10) (Dávid Kornél KA/A) |
BATA Olivér (5) (Dávid Kornél KA/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | VUKE - Veszprém/A | O | GY, 85 - 77 | 7 - 11 |
DÓCS Benedek András (23) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (11) (Óbudai Kaszások/A) |
DOBOSSY Pál Márton (5) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 75 - 84 | 8 - 11 |
DÓCS Benedek András (39) (Óbudai Kaszások/A) |
MÁRTON Boldizsár (10) (Alba Fehérvár) |
KERTÉSZ Dávid (3) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/B | O | V, 63 - 73 | 8 - 12 |
ANTAL Donát Gergő (17) (NKA Pécs/B) |
DÓCS Benedek András (17) (Óbudai Kaszások/A) |
FÜZESI András (4) (NKA Pécs/B) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | GY, 70 - 73 | 9 - 12 |
HORVÁTH Ádám (23) (FALCO-VE KC/A) |
DÓCS Benedek András (11) (Óbudai Kaszások/A) |
HANSEN Daniel (6) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MVM-OSE Lions U18 | O | GY, 72 - 56 | 10 - 12 |
SZABADFI Márk (23) (MVM-OSE Lions U18) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
DOBOSSY Pál Márton (6) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | VUKE - Veszprém/A | I | GY, 76 - 102 | 11 - 12 |
DÓCS Benedek András (32) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
KISS Levente (5) (VUKE - Veszprém/A) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 82 - 73 | 12 - 12 |
DÓCS Benedek András (33) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (13) (Óbudai Kaszások/A) |
KOROMPAY Dénes (6) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs/B | I | GY, 64 - 67 | 13 - 12 |
DÓCS Benedek András (23) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (20) (Óbudai Kaszások/A) |
BALOGH Mátyás Géza (4) (Óbudai Kaszások/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Propszt Amanda, Szücs Szabolcs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PVSK NKA | O | V, 69 - 87 | 13 - 13 |
HŐGYE Patrik (32) (PVSK NKA) |
DÓCS Benedek András (9) (Óbudai Kaszások/A) |
GRÓF Máté (13) (PVSK NKA) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | V, 59 - 67 | 13 - 14 |
BÜKI Lóránt (18) (FALCO-VE KC/A) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (9) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hegedűs Attila (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PVSK NKA | I | V, 84 - 43 | 13 - 15 |
HARKA Szabolcs (14) (PVSK NKA) |
HŐGYE Patrik (11) (PVSK NKA) |
HUSZKA Boldizsár Péter (6) (PVSK NKA) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MVM-OSE Lions U18 | I | V, 84 - 52 | 13 - 16 |
SZABADFI Márk (32) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (11) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (5) (MVM-OSE Lions U18) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Burai Róbert (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 75 - 66 | 13 - 17 |
REIZINGER Máté (24) (Dombóvári Kosársuli KE) |
DÓCS Benedek András (16) (Óbudai Kaszások/A) |
REIZINGER Máté (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kovács Máté, Boros Gyevi Ádám (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U18 | I | V, 85 - 66 | 13 - 18 |
SZABADFI Márk (30) (MVM-OSE Lions U18) |
SZABADFI Márk (10) (MVM-OSE Lions U18) |
CZERMANN Máté (5) (MVM-OSE Lions U18) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Boros Gyevi Ádám (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 75 - 70 | 13 - 19 |
GERÖLY Márton András (30) (Körmendi Törpördögök) |
DÓCS Benedek András (20) (Óbudai Kaszások/A) |
VARGOVICS András (8) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Domokos Bence, Boros Gyevi Ádám (Herczeg Ágoston) |