Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | GY, 61 - 54 | 1 - 0 |
GERÖLY Márton András (23) (Körmendi Törpördögök) |
GERÖLY Márton András (10) (Körmendi Törpördögök) |
TÓTH-ERDEI Máté (6) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS/A | O | GY, 83 - 35 | 2 - 0 |
GERÖLY Márton András (30) (Körmendi Törpördögök) |
GERÖLY Márton András (9) (Körmendi Törpördögök) |
VARGOVICS András (6) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U18/A | I | GY, 62 - 89 | 3 - 0 |
NAGY Péter (46) (Körmendi Törpördögök) |
VARGOVICS András (13) (Körmendi Törpördögök) |
VARGOVICS András (7) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MAFC | O | V, 50 - 94 | 3 - 1 |
GERÖLY Márton András (19) (Körmendi Törpördögök) |
LŐRINCZE Dominik (10) (MAFC) |
KOMJÁTI Roland (4) (MAFC) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 68 - 53 | 3 - 2 |
KENEDI Róbert (25) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KENEDI Róbert (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SIMONICS Olivér Márk (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Soproni SI KA SKC/A | O | V, 40 - 80 | 3 - 3 |
CSÁTALJAY Péter (24) (Soproni SI KA SKC/A) |
NYIKOS Barnabás (13) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSÁTALJAY Péter (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 71 - 58 | 3 - 4 |
SCHMERA Gergely (31) (NKA Pécs/A) |
SCHMERA Gergely (18) (NKA Pécs/A) |
TÓTH-ERDEI Máté (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 79 - 61 | 3 - 5 |
VARGOVICS András (21) (Körmendi Törpördögök) |
ROÓSZ Roland (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay Sportcentrum | Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dávid Kornél KA/A | O | GY, 72 - 67 | 4 - 5 |
SIMON Benedek (27) (Dávid Kornél KA/A) |
NAGY Péter (15) (Körmendi Törpördögök) |
HERCZEG Bálint (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Óbudai Kaszások/A | I | V, 75 - 52 | 4 - 6 |
DÓCS Benedek András (22) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Benedek András (15) (Óbudai Kaszások/A) |
HERCZEG Bálint (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Sancilio Alexis (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC | I | V, 97 - 60 | 4 - 7 |
HADHÁZY-BARÁTH Ádám (20) (MAFC) |
HADHÁZY-BARÁTH Ádám (18) (MAFC) |
TÓTH-ERDEI Máté (5) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 58 - 83 | 4 - 8 |
NAGY Péter (25) (Körmendi Törpördögök) |
KENEDI Róbert (19) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SIMONICS Levente Dávid (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Soproni SI KA SKC/A | I | V, 95 - 59 | 4 - 9 |
NAGY Péter (20) (Körmendi Törpördögök) |
CSENDES Péter (9) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Péter (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | NKA Pécs/A | O | - | - | |||
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 63 - 75 | 4 - 11 |
FEHÉRVÁRI Csegő (29) (Dombóvári Kosársuli KE) |
NAGY Péter (16) (Körmendi Törpördögök) |
REIZINGER Máté (13) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dávid Kornél KA/A | I | GY, 64 - 69 | 5 - 11 |
SIMON Benedek (22) (Dávid Kornél KA/A) |
SIMON Benedek (16) (Dávid Kornél KA/A) |
BARTHALOS András (6) (Dávid Kornél KA/A) |
Aréna: MKOSZ Edzőközpont | Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai Kaszások/A | O | GY, 75 - 57 | 6 - 11 |
NAGY Péter (24) (Körmendi Törpördögök) |
CSOCSÁN Marcell Péter (13) (Óbudai Kaszások/A) |
HERCZEG Bálint (6) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kecskeméti KA | O | V, 61 - 68 | 6 - 12 |
NAGY Péter (25) (Körmendi Törpördögök) |
LADOVSZKY János László (13) (Kecskeméti KA) |
LADOVSZKY János László (6) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | I | GY, 57 - 79 | 7 - 12 |
GERÖLY Márton András (32) (Körmendi Törpördögök) |
KAZSUK Botond (14) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MOKÁNSZKI Milán (7) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | KASI/A | I | V, 56 - 39 | 7 - 13 |
ANTALICS Dániel (16) (KASI/A) |
ANTALICS Dániel (14) (KASI/A) |
HALMAI Dániel (6) (KASI/A) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapest Basket | O | GY, 97 - 67 | 8 - 13 |
GERÖLY Márton András (31) (Körmendi Törpördögök) |
GERÖLY Márton András (10) (Körmendi Törpördögök) |
KISS Barnabás (5) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | I | GY, 72 - 86 | 9 - 13 |
GERÖLY Márton András (40) (Körmendi Törpördögök) |
SÁFRÁN Botond (14) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
HEIMANN Gergő (3) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki KA | I | V, 68 - 62 | 9 - 14 |
GERÖLY Márton András (25) (Körmendi Törpördögök) |
ORSZÁCZKY-NAGY Zalán (17) (Szolnoki KA) |
MOLNÁR Milos Nesztor (8) (Szolnoki KA) |
Aréna: Széchenyi István Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 69 - 37 | 10 - 14 |
GERÖLY Márton András (27) (Körmendi Törpördögök) |
GERÖLY Márton András (9) (Körmendi Törpördögök) |
VARGOVICS András (5) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KASI/A | O | V, 77 - 83 | 10 - 15 |
GERÖLY Márton András (30) (Körmendi Törpördögök) |
ANTALICS Dániel (17) (KASI/A) |
TÓTH-ERDEI Máté (7) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapest Basket | I | GY, 66 - 72 | 11 - 15 |
NAGY Péter (31) (Körmendi Törpördögök) |
SZILI Balázs Gábor (10) (Budapest Basket) |
SZILI Balázs Gábor (6) (Budapest Basket) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 86 - 73 | 11 - 16 |
NAGY Péter (18) (Körmendi Törpördögök) |
GERA Ferenc (8) (Kecskeméti KA) |
DÁVID Benjámin (5) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 62 - 61 | 12 - 16 |
TÓTH József (25) (Szolnoki KA) |
BOLL Patrik (11) (Szolnoki KA) |
NAGY Péter (3) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Schneider Bertold Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű GYKSE U18/A | O | GY, 94 - 69 | 13 - 16 |
NAGY Péter (36) (Körmendi Törpördögök) |
LÉHMANN Dávid (9) (Atomerőmű GYKSE U18/A) |
TÓTH-ERDEI Máté (8) (Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK | I | V, 80 - 73 | 13 - 17 |
CSUTI Kornél (26) (Zalakerámia ZTE KK) |
SZALAY Domonkos (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
MAKKOS Dávid (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Domokos Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/A | O | V, 61 - 69 | 13 - 18 |
ANTALICS Dániel (25) (KASI/A) |
ANTALICS Dániel (17) (KASI/A) |
HALMAI Dániel (11) (KASI/A) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Domokos Bence (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | GY, 75 - 70 | 14 - 18 |
GERÖLY Márton András (30) (Körmendi Törpördögök) |
DÓCS Benedek András (20) (Óbudai Kaszások/A) |
VARGOVICS András (8) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Domokos Bence, Boros Gyevi Ádám (Herczeg Ágoston) |