Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Közgáz SC és DSK/B | O | V, 76 - 85 | 0 - 1 |
VÁGVÖLGYI Ádám (24) (Közgáz SC és DSK/B) |
FÖLDES Dániel Gábor (4) (Közgáz SC és DSK/B) |
VÁGVÖLGYI Ádám (7) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BUDAFOK | I | V, 107 - 59 | 0 - 2 |
SWANSON Kevin Wade (16) (BUDAFOK) |
FEHÉR Csaba (3) (BUDAFOK) |
AMATI Kevin Ernő (4) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 75 - 86 | 0 - 3 |
MAJOR Botond Sándor (26) (Józsefvárosi KC) |
TÖLGYESI Ádám Máté (3) (Józsefvárosi KC) |
MAJOR Botond Sándor (7) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Gia Form-VMG DSE | I | V, 76 - 65 | 0 - 4 |
SZABÓ Balázs Gergő (20) (Gia Form-VMG DSE) |
VALACZKAY Gábor (4) (Gia Form-VMG DSE) |
SZABÓ Balázs Gergő (6) (Gia Form-VMG DSE) |
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Újpest-MT II. | O | V, 65 - 79 | 0 - 5 |
KÉKESI Kristóf (26) (Újpest-MT II.) |
OLÁH Krisztián (3) (SZPA-HSE) |
MOLNÁR László (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KKS | I | GY, 66 - 78 | 1 - 5 |
KULIFAI Máté (21) (SZPA-HSE) |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (4) (SZPA-HSE) |
KULIFAI Máté (10) (SZPA-HSE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG Príma Akadémia | O | GY, 65 - 62 | 2 - 5 |
ANTAL Dávid (21) (BKG Príma Akadémia) |
ANTAL Dávid (3) (BKG Príma Akadémia) |
ANTAL Dávid (6) (BKG Príma Akadémia) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC Martos | O | V, 57 - 82 | 2 - 6 |
BARTUS Gergely (21) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (5) (MAFC Martos) |
BIHARI Máté (4) (MAFC Martos) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 66 - 79 | 3 - 6 |
MANNINGER Marcell (18) (PILIS BASKET) |
JUHÁSZ Bence (2) (PILIS BASKET) |
MANNINGER Marcell (8) (PILIS BASKET) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Molnár Tamás, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BKG-Veresegyház | O | GY, 95 - 74 | 4 - 6 |
KULIFAI Máté (28) (SZPA-HSE) |
DR. ÁCS Benedek (4) (BKG-Veresegyház) |
OLÁH Krisztián (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | HSE | I | GY, 64 - 67 | 5 - 6 |
WALK Patrik Nicholas (23) (HSE) |
SIKLÓS Bence (3) (HSE) |
SCHNEIDER Mihály Benedek (6) (HSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE | I | V, 62 - 51 | 5 - 7 |
LAMAN Richárd (23) (TFSE) |
TULKÁN Máté (4) (SZPA-HSE) |
LAMAN Richárd (9) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 90 - 82 | 6 - 7 |
TULKÁN Máté (31) (SZPA-HSE) |
TULKÁN Máté (8) (SZPA-HSE) |
OLÁH Krisztián (9) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BRAVOS | O | GY, 87 - 55 | 7 - 7 |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (24) (SZPA-HSE) |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (4) (SZPA-HSE) |
FODOR Bálint (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Közgáz SC és DSK/B | I | V, 91 - 86 | 7 - 8 |
TULKÁN Máté (21) (SZPA-HSE) |
BOKOR Zoltán (4) (SZPA-HSE) |
VÁGVÖLGYI Ádám (6) (Közgáz SC és DSK/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BUDAFOK | O | V, 76 - 102 | 7 - 9 |
GARAI Gergő (34) (BUDAFOK) |
GARAI Gergő (7) (BUDAFOK) |
CSABA Péter (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 40 - 53 | 8 - 9 |
TULKÁN Máté (19) (SZPA-HSE) |
TULKÁN Máté (3) (SZPA-HSE) |
FODOR Bálint (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Gia Form-VMG DSE | O | V, 65 - 76 | 8 - 10 |
TULKÁN Máté (28) (SZPA-HSE) |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (4) (SZPA-HSE) |
TULKÁN Máté (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | KKS | O | V, 69 - 87 | 8 - 11 |
STEIER Krisztián György (37) (KKS) |
STEIER Krisztián György (9) (KKS) |
TULKÁN Máté (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BKG Príma Akadémia | I | GY, 48 - 60 | 9 - 11 |
IGNÁCZ Dávid (14) (BKG Príma Akadémia) |
BOKOR Zoltán (4) (SZPA-HSE) |
IGNÁCZ Dávid (7) (BKG Príma Akadémia) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 73 - 83 | 10 - 11 |
TULKÁN Máté (26) (SZPA-HSE) |
TULKÁN Máté (5) (SZPA-HSE) |
BORSODI Máté József (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Novák Bence, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MAFC Martos | I | V, 71 - 39 | 10 - 12 |
FODOR Bálint (15) (SZPA-HSE) |
BARTUS Gergely (2) (MAFC Martos) |
FODOR Bálint (5) (SZPA-HSE) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Újpest-MT II. | I | V, 87 - 51 | 10 - 13 |
NAGY Gergely Máté (23) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (3) (Újpest-MT II.) |
NAGY Gergely Máté (4) (Újpest-MT II.) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 91 - 62 | 10 - 14 |
TÓTH Péter (31) (BKG-Veresegyház) |
TÓTH Péter (5) (BKG-Veresegyház) |
MOLNÁR László (6) (SZPA-HSE) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | HSE | O | GY, 102 - 55 | 11 - 14 |
OLÁH Krisztián (21) (SZPA-HSE) |
SIKLÓS Bence (3) (HSE) |
HOLP Nándor Máté (5) (HSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | TFSE | O | V, 63 - 65 | 11 - 15 |
KIRÁLY Zalán (18) (TFSE) |
OLÁH Krisztián (4) (SZPA-HSE) |
VILÁGI Kristóf (3) (TFSE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | ELTE Fortis | I | V, 77 - 58 | 11 - 16 |
RÉTI Géza (20) (ELTE Fortis) |
OLÁH Krisztián (3) (SZPA-HSE) |
OLÁH Krisztián (4) (SZPA-HSE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 70 - 55 | 12 - 16 |
FODOR Bálint (15) (SZPA-HSE) |
JUHÁSZ Bence (3) (PILIS BASKET) |
MANNINGER Marcell (4) (PILIS BASKET) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | BRAVOS | I | GY, 65 - 91 | 13 - 16 | - | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 52 - 82 | 13 - 17 | - | - | |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Nepp László Oszkár |