Műsor - 2021. október 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Dunaharaszti MTKDunaharaszti MTK I V, 90 - 69 0 - 1 KRSTIC Daniel (20)
(Békés)
BALOG Gábor (13)
(Békés)
SANTIAGO Jordan Ismael (6)
(Dunaharaszti MTK)
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Ntasis Lazaros (Mocsai László)
Műsor - 2021. október 10. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Pénzügyőr SportegyesületPénzügyőr Sportegyesület I V, 72 - 49 0 - 2 KISS Lajos Tibor (16)
(Pénzügyőr SE)
KISS Lajos Tibor (11)
(Pénzügyőr SE)
SZEKERES Ábel (7)
(Pénzügyőr SE)
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Sallai István József, Jurák Krisztián, Domán István (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. október 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló KTE-Duna Aszfalt U23KTE-Duna Aszfalt U23 I V, 79 - 66 0 - 3 KRSTIC Daniel (19)
(Békés)
BALOG Gábor (12)
(Békés)
KRSTIC Daniel (7)
(Békés)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Vadász Csaba, Mintál Csaba, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. október 24. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló SMAFC 1860 Kosárlabda AkadémiaSMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia O GY, 84 - 70 1 - 3 KRSTIC Daniel (31)
(Békés)
CVIJIN Patrik (14)
(Békés)
CSÁTALJAY Barna (7)
(SMAFC 1860 KA)
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Varga Zoltán, Földi László (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. október 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Újpest-MTÚjpest-MT O V, 46 - 60 1 - 4 KATONA József Bence (18)
(Újpest-MT)
CVIJIN Patrik (13)
(Békés)
KRSTIC Daniel (6)
(Békés)
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Domokos Lőrinc)
Műsor - 2021. november 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló ELITE BasketELITE Basket I GY, 70 - 79 2 - 4 SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (21)
(ELITE Basket)
HEGEDŰS Attila (14)
(ELITE Basket)
BALOG Gábor (6)
(Békés)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Hervay Tibor, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Műsor - 2021. november 14. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC O GY, 76 - 64 3 - 4 ACIMOVIC Nemanja (22)
(Békés)
OKOH Viktor Kelechi (11)
(Békés)
KRSTIC Daniel (9)
(Békés)
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István)
Műsor - 2021. november 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Bodrogi Bau Vásárhelyi KosársuliBodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli I GY, 79 - 81 4 - 4 BALOG Gábor (26)
(Békés)
CVIJIN Patrik (12)
(Békés)
PAVLOVIC Vuk (12)
(Bodrogi Bau Vásárhely)
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. november 23. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló DEAC U23DEAC U23 O GY, 59 - 54 5 - 4 KRSTIC Daniel (26)
(Békés)
GÁSPÁR Mátyás (9)
(DEAC U23)
SÁGODI Róbert (7)
(DEAC U23)
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. november 28. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O V, 65 - 72 5 - 5 KRSTIC Daniel (25)
(Békés)
LAJSZ Gergő (10)
(MEAFC-Miskolc)
KOZÁK Márton (7)
(MEAFC-Miskolc)
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László Oszkár, Ntasis Lazaros (Mocsai László)
Műsor - 2021. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Atomerőmű KSE BonyhádAtomerőmű KSE Bonyhád I - -
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. december 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KKTiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. december 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Ceglédi KECeglédi KE I - -
Aréna: Tiszavirág Aréna
Műsor - 2022. január 6. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló DEAC U23DEAC U23 I - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. január 9. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Dunaharaszti MTKDunaharaszti MTK O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. január 15. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Pénzügyőr SportegyesületPénzügyőr Sportegyesület O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. január 22. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló KTE-Duna Aszfalt U23KTE-Duna Aszfalt U23 O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. január 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló SMAFC 1860 Kosárlabda AkadémiaSMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia I - -
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Újpest-MTÚjpest-MT I - -
Aréna: Bajza József Általános Iskola
Műsor - 2022. február 12. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló ELITE BasketELITE Basket O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 18. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KCAgrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC I - -
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok
Műsor - 2022. február 26. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Bodrogi Bau Vásárhelyi KosársuliBodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 4. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I - -
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Műsor - 2022. március 13. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Atomerőmű KSE BonyhádAtomerőmű KSE Bonyhád O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KKTiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK I - -
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Műsor - 2022. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Ceglédi KECeglédi KE O - -
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek