Műsor - 2021. szeptember 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Conoil Pápa KCConoil Pápa KC I V, 82 - 75 0 - 1 MEDVE Máté (26)
(Vasas Akadémia)
KOMA Dániel (6)
(Conoil Pápa KC)
MURAI Gábor (3)
(Conoil Pápa KC)
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kéri István, Csák Máté Károly (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. október 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Veszprémi Kosárlabda KFT.Veszprémi Kosárlabda KFT. I GY, 81 - 83 1 - 1 HORVÁTH Ákos (20)
(Veszprém)
TÓTH Norbert (11)
(Veszprém)
ANDRÁSSY Géza (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
Műsor - 2021. október 9. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I V, 94 - 79 1 - 2 MIJOVIC Stefan (35)
(Budapesti Honvéd SE)
KOVÁCS Gergely Soma (8)
(Budapesti Honvéd SE)
TANOH DEZ András (5)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Drenyovszki Dániel (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. október 21. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló TF-BPTF-BP O V, 80 - 92 1 - 3 TICHOV Dominik (41)
(TF-BP)
CSÍK Richárd (7)
(TF-BP)
MORAVCSIK Áron (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Reisz Péter, Gaál Norbert (Maár Gábor)
Műsor - 2021. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE I GY, 50 - 86 2 - 3 ANDRÁSSY Géza (17)
(Vasas Akadémia)
BARÓCSI Ádám (10)
(Vasas Akadémia)
MORAVCSIK Áron (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Marton Péter (Balogh László György)
Műsor - 2021. október 31. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I V, 71 - 65 2 - 4 - -
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Domán István (Zalai Ákos István)
Műsor - 2021. november 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O GY, 73 - 64 3 - 4 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: JAKAB László Imre, Balogh Gyula, Gergely Csaba (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. november 15. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Pécsi VSK-CARGATEPécsi VSK-CARGATE I GY, 53 - 97 4 - 4 - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Kapusi Gábor, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Műsor - 2021. november 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló MAFCMAFC O V, 79 - 82 4 - 5 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. november 25. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia O GY, 74 - 63 5 - 5 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Rózsavölgyi Alexandra (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. december 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I - -
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Kapitány Gellért, Varga Zoltán, Farkas Péter Gábor (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. december 10. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló NKA PécsNKA Pécs O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2021. december 18. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások I - -
Aréna: Kaszások Sportcsarnok
Műsor - 2022. január 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Conoil Pápa KCConoil Pápa KC O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. január 8. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Veszprémi Kosárlabda KFT.Veszprémi Kosárlabda KFT. O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. január 14. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. január 22. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. január 29. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló TF-BPTF-BP I - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. február 5. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. február 9. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I - -
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola
Műsor - 2022. február 18. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Pécsi VSK-CARGATEPécsi VSK-CARGATE O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. február 26. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló MAFCMAFC I - -
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia I - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 12. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. március 19. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló NKA PécsNKA Pécs I - -
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Műsor - 2022. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások O - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum

Megyei szövetségek