Műsor - 2021. szeptember 28. 18:30
Műsor - 2021. október 2. 17:30
Műsor - 2021. október 9. 15:30
Műsor - 2021. október 16. 15:30
Műsor - 2021. október 24. 15:30
Műsor - 2021. október 31. 17:00
Műsor - 2021. november 8. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | TF-BP |
O |
GY, 107 - 84
|
6 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bagi Bálint, Kéri István (Dernei Gábor) |
Műsor - 2021. november 13. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | NKA Pécs |
I |
GY, 76 - 79
|
7 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR (Forrai Sámuel) |
Műsor - 2021. november 21. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Jászberényi KSE |
O |
GY, 77 - 70
|
8 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Vida József (Bognár Tibor) |
Műsor - 2021. november 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Óbudai Kaszások |
I |
GY, 59 - 85
|
9 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence (Maár Gábor) |
Műsor - 2021. december 5. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE |
O |
GY, 100 - 96
|
10 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Major Ádám, dr. Németh Patrik (Nagy János) |
Műsor - 2021. december 10. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Conoil Pápa KC |
I |
GY, 63 - 81
|
11 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (HOFFMANN Gergely) |
Műsor - 2021. december 19. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Pécsi VSK-CARGATE |
O |
GY, 88 - 60
|
12 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Bagi Bálint (HOFFMANN Gergely) |
Műsor - 2022. január 5. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Veszprémi Kosárlabda KFT. |
I |
GY, 78 - 79
|
13 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Németh Csaba János) |
Műsor - 2022. január 9. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | MAFC |
O |
GY, 73 - 62
|
14 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Vida József, Dr. Oláh Márk, Nepp László Oszkár (Nagy János) |
Műsor - 2022. január 23. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | BKG Príma Akadémia |
O |
GY, 66 - 63
|
15 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Balog György Attila, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György) |
Műsor - 2022. január 29. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Salgótarjáni KSE |
I |
GY, 59 - 74
|
16 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Gergely Csaba (Balogh László György) |
Műsor - 2022. február 6. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Bajai Bácska FKE |
O |
GY, 102 - 57
|
17 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kapusi Gábor, Ntasis Lazaros (Nagy János) |
Műsor - 2022. február 12. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | TF-BP |
I |
GY, 65 - 91
|
18 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Mocsai László) |
Műsor - 2022. február 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | NKA Pécs |
O |
GY, 79 - 69
|
19 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Fodor Attila, Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba (Farkas János) |
Műsor - 2022. február 22. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Vasas Akadémia |
I |
GY, 69 - 73
|
20 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor) |
Műsor - 2022. február 26. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Jászberényi KSE |
I |
V, 76 - 75
|
20 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Sörlei Attila, Domán István (Balogh László György) |
Műsor - 2022. március 2. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | Óbudai Kaszások |
O |
GY, 88 - 71
|
21 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt (dr. Gincsai János Péter) |
Műsor - 2022. március 9. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE |
I |
GY, 67 - 97
|
22 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Reisz Péter, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor) |
Műsor - 2022. március 20. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | Conoil Pápa KC |
O |
GY, 78 - 72
|
23 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gál János, Polonkai Balázs István (Vághy Tamás János) |
Műsor - 2022. március 27. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | Pécsi VSK-CARGATE |
I |
GY, 66 - 94
|
24 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Benedek Zoltán, Farkas Péter Gábor (Németh Csaba János) |