Műsor - 2021. szeptember 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I GY, 73 - 84 1 - 0 NAGY Botond Ágoston (30)
(BKG Príma )
MÁCSAI Károly (8)
(Nagykőrös)
NAGY Botond Ágoston (11)
(BKG Príma )
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola Játékvezetők: Vida József, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. október 3. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Pécsi VSK-CARGATEPécsi VSK-CARGATE O GY, 119 - 62 2 - 0 NAGY Botond Ágoston (28)
(BKG Príma )
FUTÓ Balázs (6)
(Pécsi VSK-CARGATE)
NAGY Botond Ágoston (9)
(BKG Príma )
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: JAKAB László Imre, Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Maár Gábor)
Műsor - 2021. október 9. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló MAFCMAFC I V, 81 - 66 2 - 1 NAGY Botond Ágoston (35)
(BKG Príma )
ALLEN Nicholas Scott (8)
(BKG Príma )
POLGÁRDY Ádám (6)
(MAFC)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Jurák Krisztián, Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. október 16. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O V, 75 - 87 2 - 2 MARKOVIC Luka (27)
(Budapesti Honvéd SE)
TANOH DEZ András (12)
(Budapesti Honvéd SE)
NAGY Benedek Ágost (8)
(BKG Príma )
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. október 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O GY, 121 - 73 3 - 2 JAKAB Péter (39)
(Bajai Bácska FKE)
JAKAB Péter (16)
(Bajai Bácska FKE)
NAGY Benedek Ágost (19)
(BKG Príma )
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Tóth Kálmán, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2021. október 30. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló NKA PécsNKA Pécs I GY, 83 - 84 4 - 2 NAGY Botond Ágoston (23)
(BKG Príma )
DJORDJEVIC Nemanja (10)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (6)
(NKA Pécs)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Vida József, Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István (Mocsai László)
Műsor - 2021. november 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások I GY, 65 - 101 5 - 2 - -
Aréna: Kaszások Sportcsarnok Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Alajos, Esztergályos Róbert (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2021. november 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Conoil Pápa KCConoil Pápa KC I GY, 90 - 97 6 - 2 - -
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Gaál Norbert (Bogárdi János)
Műsor - 2021. november 21. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Veszprémi Kosárlabda KFT.Veszprémi Kosárlabda KFT. O GY, 96 - 68 7 - 2 - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Balog György Attila, Sallai István József, Bagi Bálint (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. november 25. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 74 - 63 7 - 3 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Rózsavölgyi Alexandra (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2021. december 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE I GY, 75 - 87 8 - 3 - -
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila, Földi László (Farkas János)
Műsor - 2021. december 12. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló TF-BPTF-BP O V, 73 - 88 8 - 4 - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2021. december 18. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I V, 79 - 66 8 - 5 - -
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Gergely Csaba, Vadász Csaba (Zalai Ákos István)
Műsor - 2022. január 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O GY, 85 - 77 9 - 5 - -
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Sentényi Barna (Forrai Sámuel)
Műsor - 2022. január 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Pécsi VSK-CARGATEPécsi VSK-CARGATE I GY, 60 - 71 10 - 5 - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Földesi Ádám (Németh Csaba János)
Műsor - 2022. január 16. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló MAFCMAFC O GY, 89 - 81 11 - 5 - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2022. január 23. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I - -
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Balog György Attila, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
Műsor - 2022. január 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I - -
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Műsor - 2022. február 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló NKA PécsNKA Pécs O - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Óbudai KaszásokÓbudai Kaszások O - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Conoil Pápa KCConoil Pápa KC O - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 25. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Veszprémi Kosárlabda KFT.Veszprémi Kosárlabda KFT. I - -
Aréna: Vetési Albert Gimnázium
Műsor - 2022. március 6. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE O - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 19. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló TF-BPTF-BP I - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum
Műsor - 2022. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek