Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia | I | GY, 61 - 64 | 1 - 0 |
MOLNÁR Viola (21) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
FÖLDI Boglárka (17) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDING Anna Lídia (7) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
|
Játékvezetők: Goda László, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 56 - 44 | 1 - 1 |
TATÁR Hanna Anikó (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
FÖLDI Boglárka (13) (Miskolci SI Vadmacskák) |
TATÁR Hanna Anikó (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
|
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | O | GY, 67 - 38 | 2 - 1 |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (18) (Miskolci SI Vadmacskák) |
NÉMETH Boglárka (8) (Darazsak Sportakadémia/B) |
BODROGI Éva (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
|
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Parthus SE | O | GY, 106 - 31 | 3 - 1 |
BALLA Sára (17) (Miskolci SI Vadmacskák) |
SZOMSZÉD Csenge (9) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (10) (Miskolci SI Vadmacskák) |
|
Játékvezetők: Domán István, Sándor Ivett (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC | I | GY, 57 - 70 | 4 - 1 |
SZABÓ Zita (21) (DEAC) |
HEGEDŰS Aténé Kata (12) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
|
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Sándor Ivett (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia/B | O | V, 55 - 63 | 4 - 2 |
FÖLDI Boglárka (20) (Miskolci SI Vadmacskák) |
HEGEDŰS Aténé Kata (7) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (6) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | GY, 43 - 67 | 5 - 2 |
VUKICEVIC Mila (19) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (10) (Miskolci SI Vadmacskák) |
VUKICEVIC Mila (6) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Hegedűs Mária Viktória) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia | I | GY, 60 - 66 | 6 - 2 |
HORVÁTH Boglárka (20) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (9) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
TEMES Boróka (5) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: PVSK csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | GY, 70 - 53 | 7 - 2 |
EMEL Gyöngyi (15) (Szolnoki MÁV SE) |
FÖLDI Boglárka (15) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (9) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 80 - 27 | 7 - 3 |
RÁTKAI Eszter (23) (Vasas Akadémia/B) |
KÁDÁR Orsolya (16) (Vasas Akadémia/B) |
VILLÁNYI Diána (5) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 63 - 54 | 7 - 4 |
KATONA Boglárka (22) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
VÁRI Anna (8) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
KATONA Boglárka (5) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kanizsai Vadmacskák | O | GY, 75 - 53 | 8 - 4 |
SZÓRÁD Anna (19) (Kanizsai Vadmacskák) |
HEGEDŰS Aténé Kata (12) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (7) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Drahos László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | GY, 60 - 49 | 9 - 4 |
BALLA Sára (18) (Miskolci SI Vadmacskák) |
TELEK Noémi (10) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
FÖLDI Boglárka (7) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Bukta Bertalan) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia | O | V, 43 - 52 | 9 - 5 |
FÖLDING Anna Lídia (16) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
BUNYIK Lilian (8) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
VUKICEVIC Mila (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kanizsai Vadmacskák | I | GY, 62 - 64 | 10 - 5 |
SZÓRÁD Anna (18) (Kanizsai Vadmacskák) |
CSUHA Patricia (17) (Kanizsai Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (8) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 60 - 59 | 10 - 6 |
FÖLDI Boglárka (18) (Miskolci SI Vadmacskák) |
SITKU Zsuzsanna (16) (Darazsak Sportakadémia/A) |
EGRESITS Réka (4) (Darazsak Sportakadémia/A) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | I | GY, 59 - 61 | 11 - 6 |
FÖLDI Boglárka (19) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÁBIÁN Dorottya (12) (Török Flóris - Törekvés SE) |
VUKICEVIC Mila (7) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | GY, 43 - 45 | 12 - 6 |
HORVÁTH Patrícia (16) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
FÖLDI Boglárka (13) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (6) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | O | V, 45 - 48 | 12 - 7 |
DARÁZSI Dóra (15) (Török Flóris - Törekvés SE) |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (11) (Miskolci SI Vadmacskák) |
VUKICEVIC Mila (4) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, Molnár Krisztián (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 56 - 46 | 13 - 7 |
FÖLDI Boglárka (16) (Miskolci SI Vadmacskák) |
SITKU Zsuzsanna (16) (Darazsak Sportakadémia/A) |
VUKICEVIC Mila (10) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Marton Péter, Bene Szilárd Csaba (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | V, 47 - 63 | 13 - 8 |
KATONA Boglárka (26) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
KATONA Boglárka (9) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
FÖLDI Boglárka (5) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 68 - 52 | 14 - 8 |
BALLA Sára (21) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (10) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (6) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | I | GY, 33 - 57 | 15 - 8 |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (14) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (16) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (8) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 88 - 63 | 16 - 8 |
SZŐKE Cintia Fanni (31) (Dávid Kornél KA) |
FÖLDI Boglárka (11) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (9) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Bene Szilárd Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 64 - 54 | 16 - 9 |
LUKÁCS Panna Réka (16) (Nyíregyházi Kosársuli) |
PETŐ Réka (11) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (7) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. | Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Darazsak Sportakadémia/A | O | GY, 68 - 42 | 17 - 9 |
PETŐ Réka (17) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BORBÉLY Blanka Fruzsina (18) (Miskolci SI Vadmacskák) |
BALLA Emese (6) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: Szent Angéla Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Bukta Bertalan) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 49 - 61 | 18 - 9 |
SZEMERSZKI Mária (21) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (13) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (11) (Miskolci SI Vadmacskák) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris - Törekvés SE | I | V, 51 - 50 | 18 - 10 |
SZEMERSZKI Mária (21) (Miskolci SI Vadmacskák) |
FÖLDI Boglárka (14) (Miskolci SI Vadmacskák) |
DARÁZSI Dóra (4) (Török Flóris - Törekvés SE) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/A | I | V, 56 - 43 | 18 - 11 |
ERDÉLYIOVÁ Alexandra (17) (Darazsak Sportakadémia/A) |
SITKU Zsuzsanna (13) (Darazsak Sportakadémia/A) |
BALLA Sára (3) (Miskolci SI Vadmacskák) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gombos Márk Bálint (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA | I | GY, 53 - 64 | 19 - 11 |
SZŐKE Cintia Fanni (18) (Dávid Kornél KA) |
FÖLDI Boglárka (12) (Miskolci SI Vadmacskák) |
SZŐKE Cintia Fanni (4) (Dávid Kornél KA) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Novák Bence (Schäffer Béla Róbert) |