Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák/A | I | GY, 60 - 93 | 1 - 0 |
KÜLLŐS Kira (20) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kitti (12) (NKA Pécs u15) |
BÁBA Kíra (12) (MVSI Vadmacskák) |
|
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | V, 61 - 85 | 1 - 1 |
FÁRBÁS Eliza (19) (DVTK Akadémia/A) |
FÁRBÁS Eliza (16) (DVTK Akadémia/A) |
ALBERT Szidónia (5) (DVTK Akadémia/A) |
|
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Szobonya Erik (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | GY, 60 - 73 | 2 - 1 |
SUBOTIC Milka (22) (NKA Pécs u15) |
LÁSZLÓ Réka Brigitta (9) (Vasas Akadémia/B) |
PIUKOVITS Dorka (6) (NKA Pécs u15) |
|
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Sportcentrum/A | O | GY, 89 - 47 | 3 - 1 |
SUBOTIC Milka (15) (NKA Pécs u15) |
SUBOTIC Milka (10) (NKA Pécs u15) |
PIUKOVITS Dorka (6) (NKA Pécs u15) |
|
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | GY, 64 - 87 | 4 - 1 |
KÜLLŐS Kira (28) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kitti (19) (NKA Pécs u15) |
PIUKOVITS Dorka (9) (NKA Pécs u15) |
|
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Török Flóris - Törekvés SE/A | O | GY, 98 - 45 | 5 - 1 |
HALMÁGYI Kitti (23) (NKA Pécs u15) |
FELSŐ Gréta (14) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kitti (4) (NKA Pécs u15) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Darazsak Sportakadémia/B | I | V, 74 - 69 | 5 - 2 |
JANZSÓ Alíz (24) (Darazsak Sportakadémia/B) |
VASI Hanna (9) (Darazsak Sportakadémia/B) |
SZABÓ Rozina (5) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Darazsak Sportakadémia/B | O | - | - | |||
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kiss Lenke KS | O | V, 72 - 77 | 5 - 4 |
HALMÁGYI Kitti (18) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kata (14) (NKA Pécs u15) |
SZARVAS Panni (6) (Kiss Lenke KS) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | GY, 66 - 85 | 6 - 4 |
SZÓRÁD Anna (37) (Kanizsai DKK) |
SUBOTIC Milka (12) (NKA Pécs u15) |
SUBOTIC Milka (5) (NKA Pécs u15) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiss Lenke KS | I | V, 61 - 52 | 6 - 5 |
SZARVAS Panni (26) (Kiss Lenke KS) |
HALMÁGYI Kata (20) (NKA Pécs u15) |
SZARVAS Panni (6) (Kiss Lenke KS) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 68 - 45 | 6 - 6 |
BENYOVSZKI Petra (14) (Vasas Akadémia/B) |
MASIER Sophia Vivienne (10) (Vasas Akadémia/B) |
BENYOVSZKI Petra (4) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Tahin András (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Vasas Akadémia/B | O | V, 57 - 77 | 6 - 7 |
KEMÉNY Szófia (19) (Vasas Akadémia/B) |
IGAZ Eszter (9) (Vasas Akadémia/B) |
IGAZ Eszter (4) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 90 - 57 | 7 - 7 |
SZÓRÁD Anna (33) (Kanizsai DKK) |
FELSŐ Gréta (16) (NKA Pécs u15) |
KÜLLŐS Kira (5) (NKA Pécs u15) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Török Flóris - Törekvés SE/A | I | GY, 60 - 95 | 8 - 7 |
SUBOTIC Milka (20) (NKA Pécs u15) |
FELSŐ Gréta (12) (NKA Pécs u15) |
TURÓS Gréta Cintia (6) (Török Flóris - Törekvés SE/A) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Lövei László, Tahin András (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szeged KE | O | V, 63 - 68 | 8 - 8 |
KÜLLŐS Kira (26) (NKA Pécs u15) |
BALATONI Zoé (25) (Szeged KE) |
DRAHOS Leila (4) (Szeged KE) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Darazsak Sportakadémia/B | O | V, 53 - 58 | 8 - 9 |
PIUKOVITS Dorka (18) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kata (11) (NKA Pécs u15) |
PRAJCZER Petra (3) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | I | GY, 53 - 57 | 9 - 9 |
HALMÁGYI Kitti (18) (NKA Pécs u15) |
HALMÁGYI Kitti (12) (NKA Pécs u15) |
KÜLLŐS Kira (4) (NKA Pécs u15) |
Aréna: Tüskecsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Matics Sándor (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Darazsak Sportakadémia/B | I | V, 80 - 55 | 9 - 10 |
PIUKOVITS Dorka (17) (NKA Pécs u15) |
LÁSZLÓ Anna (12) (NKA Pécs u15) |
ÁCS Alexandra (6) (Darazsak Sportakadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szeged KE | I | V, 87 - 82 | 9 - 11 |
DRAHOS Leila (23) (Szeged KE) |
BALATONI Zoé (19) (Szeged KE) |
KÜLLŐS Kira (5) (NKA Pécs u15) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BEAC -Újbuda KA/A | O | GY, 76 - 67 | 10 - 11 |
KÜLLŐS Kira (20) (NKA Pécs u15) |
SZÜCS Linett Vivien (15) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
KÜLLŐS Kira (5) (NKA Pécs u15) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC -Újbuda KA/B | I | GY, 54 - 61 | 11 - 11 |
PIUKOVITS Dorka (20) (NKA Pécs u15) |
SUBOTIC Milka (15) (NKA Pécs u15) |
GRÉTS Dalma (5) (BEAC -Újbuda KA/B) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC -Újbuda KA/B | O | V, 57 - 58 | 11 - 12 |
NÉMETH Lili (17) (BEAC -Újbuda KA/B) |
PIUKOVITS Dorka (13) (NKA Pécs u15) |
PÁSZTOR Kata Ildikó (4) (BEAC -Újbuda KA/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Darazsak Sportakadémia/B | I | GY, 52 - 74 | 12 - 12 |
KÜLLŐS Kira (15) (NKA Pécs u15) |
SUBOTIC Milka (10) (NKA Pécs u15) |
KÜLLŐS Kira (4) (NKA Pécs u15) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kovács Máté Zádor (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/B | O | V, 64 - 71 | 12 - 13 |
POCZKODI Zsófia Elena (18) (DVTK Akadémia/B) |
PAPP Lilla (23) (DVTK Akadémia/B) |
PIUKOVITS Dorka (6) (NKA Pécs u15) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 83 - 57 | 13 - 13 |
SUBOTIC Milka (21) (NKA Pécs u15) |
SUBOTIC Milka (12) (NKA Pécs u15) |
IGAZ Eszter (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba) |