Műsor - 2020. szeptember 26. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I V, 72 - 70 0 - 1 SZÓRÁD Anna (25)
(Kanizsai DKK)
GÖNCZY Kitti Vivien (13)
(Kiss Lenke KS)
GLATZ Giza Bodza (5)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Benedek Zoltán)
Műsor - 2020. szeptember 26. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A O GY, 64 - 55 1 - 1 KOVÁCS Fanni Noémi (38)
(Kiss Lenke KS)
KOVÁCS Fanni Noémi (13)
(Kiss Lenke KS)
GLATZ Giza Bodza (4)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Benedek Zoltán)
Műsor - 2020. szeptember 27. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Szeged KESzeged KE I V, 91 - 43 1 - 2 DRAHOS Leila (19)
(Szeged KE)
BALATONI Zoé (14)
(Szeged KE)
DRAHOS Leila (4)
(Szeged KE)
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Benedek Zoltán)
Műsor - 2020. október 11. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Darazsak Sportakadémia/DDarazsak Sportakadémia/D I GY, 51 - 89 2 - 2 KOVÁCS Fanni Noémi (23)
(Kiss Lenke KS)
HORVÁTH Virág (14)
(Darazsak Sportakadémia/D)
GRUBITS Fanni (3)
(Darazsak Sportakadémia/D)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Béndek Gábor Miklós)
Műsor - 2020. október 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Dávid Kornél KADávid Kornél KA O GY, 105 - 87 3 - 2 GLATZ Giza Bodza (30)
(Kiss Lenke KS)
GLATZ Giza Bodza (12)
(Kiss Lenke KS)
NÉMETH Enikő (7)
(Dávid Kornél KA)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra (Béndek Gábor Miklós)
Műsor - 2020. október 18. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B I V, 79 - 44 3 - 3 LÁSZLÓ Réka Brigitta (23)
(Vasas Akadémia/B)
KÁLMÁN Liza (12)
(Vasas Akadémia/B)
IGAZ Eszter (4)
(Vasas Akadémia/B)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Kitti, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2020. november 21. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B I V, 88 - 53 3 - 4 VASI Hanna (16)
(Darazsak Sportakadémia/B)
BAUER Zorka (13)
(Darazsak Sportakadémia/B)
VÖLGYI Lili (8)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
Műsor - 2020. november 29. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O V, 56 - 63 3 - 5 SZARVAS Panni (22)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (12)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (5)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2020. december 9. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 I GY, 72 - 77 4 - 5 HALMÁGYI Kitti (18)
(NKA Pécs u15)
HALMÁGYI Kata (14)
(NKA Pécs u15)
SZARVAS Panni (6)
(Kiss Lenke KS)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter)
Műsor - 2020. december 13. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A I GY, 69 - 75 5 - 5 SZARVAS Panni (21)
(Kiss Lenke KS)
GLATZ Giza Bodza (11)
(Kiss Lenke KS)
VIGH Teodóra Boglárka (3)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Szabari János)
Műsor - 2020. december 19. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Török Flóris - Törekvés SE/ATörök Flóris - Törekvés SE/A O GY, 76 - 70 6 - 5 SZARVAS Panni (30)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (17)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (7)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
Műsor - 2020. december 22. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló NKA Pécs u15NKA Pécs u15 O GY, 61 - 52 7 - 5 SZARVAS Panni (26)
(Kiss Lenke KS)
HALMÁGYI Kata (20)
(NKA Pécs u15)
SZARVAS Panni (6)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Lövei László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 10. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Darazsak Sportakadémia/BDarazsak Sportakadémia/B O V, 53 - 81 7 - 6 SZARVAS Panni (17)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (10)
(Kiss Lenke KS)
VÖLGYI Lili (4)
(Darazsak Sportakadémia/B)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 16. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE O GY, 86 - 64 8 - 6 SZÓRÁD Anna (38)
(Kanizsai DKK)
GÖNCZY Kitti Vivien (13)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (14)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Kincs Károly)
Műsor - 2021. január 17. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kanizsai Vadmacskák SEKanizsai Vadmacskák SE I GY, 67 - 69 9 - 6 SZÓRÁD Anna (34)
(Kanizsai DKK)
SZARVAS Panni (12)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (4)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szalai Zsolt)
Műsor - 2021. január 31. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli O V, 47 - 77 9 - 7 DOBÓ Lilla (24)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
NAGY Nóra (14)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
KARSAI Zsóka (4)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Ntasis Lazaros (Kincs Károly)
Műsor - 2021. február 7. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DEACDEAC O GY, 69 - 64 10 - 7 SZARVAS Panni (30)
(Kiss Lenke KS)
SZÁSZ Lili (17)
(DEAC)
SZABADOS Dorottya (6)
(DEAC)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Paulus Bence Máté (Kincs Károly)
Műsor - 2021. február 14. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B O V, 44 - 85 10 - 8 GLATZ Giza Bodza (14)
(Kiss Lenke KS)
MASIER Sophia Vivienne (13)
(Vasas Akadémia/B)
SZARVAS Panni (5)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Goda László, Káré Gergő (Kincs Károly)
Műsor - 2021. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas Akadémia/BVasas Akadémia/B I V, 49 - 45 10 - 9 SÁRKÖZI Flóra (15)
(Kiss Lenke KS)
MASIER Sophia Vivienne (13)
(Vasas Akadémia/B)
IGAZ Eszter (5)
(Vasas Akadémia/B)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2021. március 27. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló DEACDEAC I GY, 34 - 37 11 - 9 GLATZ Giza Bodza (12)
(Kiss Lenke KS)
SZÁSZ Lili (21)
(DEAC)
SZÁSZ Lili (4)
(DEAC)
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik (Hegedűs Imre)
Műsor - 2021. április 1. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Nyíregyházi KosársuliNyíregyházi Kosársuli I V, 97 - 68 11 - 10 NAGY Nóra (31)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
NAGY Nóra (13)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
PÁLÓCZI Panna (9)
(Nyíregyházi Kosársuli/A)
Aréna: Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS)
Műsor - 2021. április 18. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai NKKBajai NKK I V, 62 - 53 11 - 11 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes
Műsor - 2021. április 25. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Bajai NKKBajai NKK O GY, 74 - 69 12 - 11 KOVÁCS Fanni Noémi (26)
(Kiss Lenke KS)
KOVÁCS Fanni Noémi (19)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (6)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. május 5. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BEAC -Újbuda KA/BBEAC -Újbuda KA/B I V, 58 - 54 12 - 12 SZARVAS Panni (17)
(Kiss Lenke KS)
KOVÁCS Fanni Noémi (8)
(Kiss Lenke KS)
VIGH Teodóra Boglárka (5)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter)
Műsor - 2021. május 8. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  BEAC -Újbuda KA/BBEAC -Újbuda KA/B O GY, 66 - 50 13 - 12 VIGH Teodóra Boglárka (21)
(Kiss Lenke KS)
GLATZ Giza Bodza (12)
(Kiss Lenke KS)
SZARVAS Panni (7)
(Kiss Lenke KS)
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Kincs Károly)

Megyei szövetségek