Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE Fortis | I | V, 55 - 54 | 0 - 1 |
NAGYI Tímea Brigitta (19) (ELTE Fortis) |
EGRI Vivien (8) (Törekvés SE) |
SIMON Réka (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | GY, 78 - 71 | 1 - 1 |
SZILVÁSI Kincső (20) (Törekvés SE) |
NAGY Zsófia (13) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 61 - 68 | 1 - 2 |
KISS-BALSAY Rita (19) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (12) (Dávid Kornél KA) |
DOBOS Kíra Cintia (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 62 - 60 | 1 - 3 |
EGRI Zsófia (21) (Törekvés SE) |
VÁRADI Nóra (15) (Szegedi KE) |
PÁSZTOR Lili Jázmin (5) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | GY, 73 - 86 | 2 - 3 |
FRINDT Nikolett (37) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (13) (DVTK Miskolc) |
BACSÓ Zsófia (4) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tatai SE | O | GY, 89 - 50 | 3 - 3 |
DOBOS Kíra Cintia (25) (Törekvés SE) |
HORVÁTH Dóra (10) (Tatai SE) |
MOHOS Eszter (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 61 - 71 | 3 - 4 |
KELEMEN Barbara Anna (24) (TFSE-MTK U23) |
EGRI Zsófia (15) (Törekvés SE) |
STRBIK Fanni Flóra (4) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | V, 56 - 52 | 3 - 5 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (18) (Szolnoki MÁV SE) |
BEDE Petra (14) (Szolnoki MÁV SE) |
MUNKÁCSI Adél Ivett (4) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 59 - 69 | 4 - 5 |
TATÁR Hanna Anikó (15) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (13) (Zsíros Akadémia) |
STRBIK Fanni Flóra (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 48 - 89 | 5 - 5 |
DOBOS Kíra Cintia (21) (Törekvés SE) |
FÁBIÁN Dorottya (10) (Törekvés SE) |
MOLNÁR Flóra (8) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 71 - 46 | 6 - 5 |
NAGYI Tímea Brigitta (19) (ELTE Fortis) |
EGRI Zsófia (11) (Törekvés SE) |
MOHOS Eszter (4) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 70 - 67 | 7 - 5 |
SZILVÁSI Kincső (19) (Törekvés SE) |
SZILVÁSI Kincső (10) (Törekvés SE) |
FEKETE Adrienn (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 67 - 96 | 7 - 6 |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (31) (Szombathelyi Egyetem) |
PLÓZER Petra (9) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (16) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 67 - 69 | 8 - 6 |
HORVÁTH Alexandra (18) (Kecskeméti KC) |
BIBOK Liza (14) (Kecskeméti KC) |
MOHOS Eszter (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | V, 60 - 68 | 8 - 7 |
DOBOS Kíra Cintia (20) (Törekvés SE) |
NYILAS Enikő (8) (Szegedi KE) |
HORVÁTH Gréta (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | GY, 77 - 96 | 9 - 7 |
NAGY Andrea Franciska (28) (Kiss Lenke KA) |
EGRI Zsófia (11) (Törekvés SE) |
SZABÓ Enikő (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 91 - 72 | 9 - 8 |
EGRI Zsófia (22) (Törekvés SE) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (12) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (12) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 79 - 52 | 10 - 8 |
DOBOS Kíra Cintia (20) (Törekvés SE) |
TAR Csenge (8) (Zsíros Akadémia) |
STRBIK Fanni Flóra (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 67 - 72 | 10 - 9 |
DOBOS Kíra Cintia (23) (Törekvés SE) |
TÓTH Franka Emilia (20) (DVTK Miskolc) |
OLÁH Fruzsina (8) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 78 - 66 | 10 - 10 |
KARAKÓ Dorina Lilla (32) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (24) (Nyíregyházi Kosársuli) |
LUKÁCS Panna (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 73 - 34 | 11 - 10 |
DOBOS Kíra Cintia (17) (Törekvés SE) |
NIEBERL Dorina (10) (Szolnoki MÁV SE) |
EGRI Zsófia (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 55 - 63 | 11 - 11 |
KOVÁCS Orsolya Eszter (20) (Nyíregyházi Kosársuli) |
TAKÁCS Anna (12) (Nyíregyházi Kosársuli) |
CSEGÉNY Csenge Janka (6) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Sentényi Barna, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Tatai SE | I | GY, 66 - 78 | 12 - 11 |
DOBOS Kíra Cintia (26) (Törekvés SE) |
TÓTH Zsófia (8) (Tatai SE) |
MOHAI Zita (6) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | TFSE-MTK U23 | I | GY, 77 - 91 | 13 - 11 |
TAKÁCS Emese Réka (23) (TFSE-MTK U23) |
EGRI Zsófia (10) (Törekvés SE) |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (6) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 59 - 76 | 14 - 11 |
SZABÓ Eszter (23) (Dávid Kornél KA) |
EGRI Zsófia (12) (Törekvés SE) |
STRBIK Fanni Flóra (5) (Törekvés SE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 91 - 38 | 15 - 11 |
DOBOS Kíra Cintia (15) (Törekvés SE) |
HORVÁTH Boglárka (10) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György |