Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | GY, 54 - 52 | 1 - 0 |
FRINDT Nikolett (16) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (14) (DVTK Miskolc) |
NYILAS Enikő (4) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 60 - 47 | 1 - 1 |
OPITZ Kitti (21) (Kiss Lenke KA) |
VÁRADI Nóra (16) (Szegedi KE) |
SZABÓ Enikő (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Tatai SE | O | GY, 61 - 42 | 2 - 1 |
PERÉNYI Lídia Dalma (18) (Szegedi KE) |
MOHAI Zita (8) (Tatai SE) |
ÓDRY Krisztina (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 60 - 58 | 2 - 2 |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (25) (TFSE-MTK U23) |
KELEMEN Barbara Anna (13) (TFSE-MTK U23) |
PERÉNYI Lídia Dalma (7) (Szegedi KE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 60 - 61 | 3 - 2 |
PERÉNYI Lídia Dalma (21) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (12) (Szegedi KE) |
MOLNÁR Flóra (7) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ELTE Fortis | I | V, 63 - 38 | 3 - 3 |
TARNAI Klára (16) (ELTE Fortis) |
VÁRADI Nóra (18) (Szegedi KE) |
SIMONCSIK Petra (4) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Törekvés SE | O | GY, 62 - 60 | 4 - 3 |
EGRI Zsófia (21) (Törekvés SE) |
VÁRADI Nóra (15) (Szegedi KE) |
PÁSZTOR Lili Jázmin (5) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 62 - 53 | 5 - 3 |
HORVÁTH Gréta (19) (Szegedi KE) |
BIBOK Liza (13) (Kecskeméti KC) |
NYILAS Enikő (4) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 88 - 57 | 5 - 4 |
PERÉNYI Lídia Dalma (17) (Szegedi KE) |
KUTRIK Dóra (9) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 60 - 72 | 5 - 5 |
PERÉNYI Lídia Dalma (23) (Szegedi KE) |
BALSAY Anna (10) (Dávid Kornél KA) |
PÁSZTOR Lili Jázmin (4) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 70 - 51 | 5 - 6 |
KOVÁCS Georgina (20) (Szombathelyi Egyetem) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (11) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (9) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 51 - 54 | 6 - 6 |
PERÉNYI Lídia Dalma (28) (Szegedi KE) |
BALATONI Zoé (12) (Szegedi KE) |
FRANK Fanni Lili (4) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | V, 71 - 42 | 6 - 7 |
FRINDT Nikolett (30) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (9) (DVTK Miskolc) |
FRINDT Nikolett (3) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Tatai SE | I | V, 74 - 59 | 6 - 8 |
GUSZTAFIK Lilla Fanni (24) (Tatai SE) |
VÁRADI Nóra (17) (Szegedi KE) |
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (7) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 49 - 54 | 7 - 8 |
HORVÁTH Gréta (19) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (13) (Szegedi KE) |
KOVÁCS Orsolya Eszter (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 55 - 64 | 7 - 9 |
HORVÁTH Gréta (15) (Szegedi KE) |
KARAKÓ Dorina Lilla (12) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 67 - 77 | 7 - 10 |
TAKÁCS Emese Réka (21) (TFSE-MTK U23) |
VÁRADI Nóra (12) (Szegedi KE) |
TAKÁCS Emese Réka (5) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 99 - 60 | 8 - 10 |
HORVÁTH Gréta (30) (Szegedi KE) |
LEVENTE Zsófia Katalin (11) (BKG Príma II.) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | ELTE Fortis | O | V, 60 - 66 | 8 - 11 |
NAGYI Tímea Brigitta (18) (ELTE Fortis) |
NAGYI Tímea Brigitta (13) (ELTE Fortis) |
HORVÁTH Gréta (7) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Törekvés SE | I | GY, 60 - 68 | 9 - 11 |
DOBOS Kíra Cintia (20) (Törekvés SE) |
NYILAS Enikő (8) (Szegedi KE) |
HORVÁTH Gréta (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | GY, 84 - 63 | 10 - 11 |
SZABÓ Enikő (22) (Kiss Lenke KA) |
VÁRADI Nóra (13) (Szegedi KE) |
PERÉNYI Lídia Dalma (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | GY, 71 - 63 | 11 - 11 |
KOVÁCS Georgina (28) (Szombathelyi Egyetem) |
VÁRADI Nóra (19) (Szegedi KE) |
ÓDRY Krisztina (10) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 40 - 52 | 12 - 11 |
PERÉNYI Lídia Dalma (16) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (14) (Szegedi KE) |
HORVÁTH Gréta (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 59 - 44 | 12 - 12 |
KISS-BALSAY Rita (17) (Dávid Kornél KA) |
VÁRADI Nóra (11) (Szegedi KE) |
ÓDRY Krisztina (4) (Szegedi KE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 51 - 57 | 12 - 13 |
PERÉNYI Lídia Dalma (15) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (16) (Szegedi KE) |
HORVÁTH Lili (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Földi László, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 63 - 46 | 13 - 13 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (16) (Szolnoki MÁV SE) |
VÁRADI Nóra (13) (Szegedi KE) |
PERÉNYI Lídia Dalma (3) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |