Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | V, 70 - 66 | 0 - 1 |
FRINDT Nikolett (30) (DVTK Miskolc) |
FRINDT Nikolett (11) (DVTK Miskolc) |
KÁRPÁTI Réka (6) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tatai SE | O | GY, 70 - 43 | 1 - 1 |
EMEL Gyöngyi (14) (Szolnoki MÁV SE) |
BISZÁK Otília (12) (Tatai SE) |
CZOMPÓ Cintia (7) (Tatai SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 59 - 51 | 1 - 2 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (22) (Szolnoki MÁV SE) |
KARAKÓ Dorina Lilla (15) (Nyíregyházi Kosársuli) |
TAKÁCS Anna (6) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 68 - 56 | 2 - 2 |
MOLNÁR Flóra (19) (BKG Príma II.) |
FRANK Fanni Lili (10) (Szolnoki MÁV SE) |
KAPI Boglárka Vivien (7) (BKG Príma II.) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE Fortis | I | V, 64 - 55 | 2 - 3 |
NAGYI Tímea Brigitta (15) (ELTE Fortis) |
FRANK Fanni Lili (16) (Szolnoki MÁV SE) |
SIMON Réka (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 55 - 72 | 2 - 4 |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (19) (TFSE-MTK U23) |
KELEMEN Barbara Anna (17) (TFSE-MTK U23) |
KELEMEN Barbara Anna (6) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 51 - 102 | 2 - 5 |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (28) (Szombathelyi Egyetem) |
CZINGER Boglárka (14) (Szolnoki MÁV SE) |
KOVÁCS Georgina (12) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kecskeméti KC | I | V, 86 - 29 | 2 - 6 |
TASI Rebeka (14) (Kecskeméti KC) |
BIBOK Liza (8) (Kecskeméti KC) |
FEKETE Adrienn (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 78 - 75 | 3 - 6 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (26) (Szolnoki MÁV SE) |
FRANK Fanni Lili (11) (Szolnoki MÁV SE) |
GALLYAS Andrea Erika (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 84 - 39 | 3 - 7 |
KISS-BALSAY Rita (26) (Dávid Kornél KA) |
ROZSICS Teodóra (12) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 58 - 62 | 3 - 8 |
NAGY Andrea Franciska (22) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (17) (Kiss Lenke KA) |
OPITZ Kitti (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Törekvés SE | O | GY, 56 - 52 | 4 - 8 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (18) (Szolnoki MÁV SE) |
BEDE Petra (14) (Szolnoki MÁV SE) |
MUNKÁCSI Adél Ivett (4) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | V, 51 - 54 | 4 - 9 |
PERÉNYI Lídia Dalma (28) (Szegedi KE) |
BALATONI Zoé (12) (Szegedi KE) |
FRANK Fanni Lili (4) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 46 - 59 | 4 - 10 |
VÉG-DUDÁS Anna (22) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (13) (DVTK Miskolc) |
SUHAJDA Vanda (5) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Tatai SE | I | GY, 52 - 61 | 5 - 10 |
GUSZTAFIK Lilla Fanni (19) (Tatai SE) |
CZINGER Boglárka (9) (Szolnoki MÁV SE) |
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (5) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 89 - 47 | 5 - 11 |
TAKÁCS Emese Réka (24) (TFSE-MTK U23) |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (11) (TFSE-MTK U23) |
JAMBRIK Barbara (6) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 62 - 64 | 6 - 11 |
LEVENTE Zsófia Katalin (27) (BKG Príma II.) |
CZINGER Boglárka (10) (Szolnoki MÁV SE) |
MOLNÁR Flóra (7) (BKG Príma II.) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | ELTE Fortis | O | V, 56 - 62 | 6 - 12 |
NAGYI Tímea Brigitta (29) (ELTE Fortis) |
NAGYI Tímea Brigitta (16) (ELTE Fortis) |
OROSZ Zoé Virág (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 53 - 74 | 6 - 13 |
KARAKÓ Dorina Lilla (18) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FRANK Fanni Lili (14) (Szolnoki MÁV SE) |
CSEGÉNY Csenge Janka (6) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 108 - 49 | 6 - 14 |
PÜSPÖKI Lotti (26) (Szombathelyi Egyetem) |
NIEBERL Dorina (11) (Szolnoki MÁV SE) |
KOVÁCS Georgina (18) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kecskeméti KC | O | V, 34 - 47 | 6 - 15 |
URBÁN Janka Sára (13) (Kecskeméti KC) |
FRANK Fanni Lili (10) (Szolnoki MÁV SE) |
BURJÁN Bianka (4) (Kecskeméti KC) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 94 - 60 | 6 - 16 |
KUTRIK Dóra (23) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (12) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (9) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Törekvés SE | I | V, 73 - 34 | 6 - 17 |
DOBOS Kíra Cintia (17) (Törekvés SE) |
NIEBERL Dorina (10) (Szolnoki MÁV SE) |
EGRI Zsófia (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 50 - 79 | 6 - 18 |
SZŐKE Cintia Fanni (19) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (13) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 83 - 57 | 6 - 19 |
NAGY Andrea Franciska (20) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (12) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 63 - 46 | 6 - 20 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (16) (Szolnoki MÁV SE) |
VÁRADI Nóra (13) (Szegedi KE) |
PERÉNYI Lídia Dalma (3) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |