Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 65 - 37 | 0 - 1 |
TURI Eszter Dóra (19) (Zsíros Akadémia) |
SÁNDOR Alexandra (10) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (9) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | V, 70 - 43 | 0 - 2 |
EMEL Gyöngyi (14) (Szolnoki MÁV SE) |
BISZÁK Otília (12) (Tatai SE) |
CZOMPÓ Cintia (7) (Tatai SE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 61 - 42 | 0 - 3 |
PERÉNYI Lídia Dalma (18) (Szegedi KE) |
MOHAI Zita (8) (Tatai SE) |
ÓDRY Krisztina (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 68 - 75 | 0 - 4 |
FRINDT Nikolett (24) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (17) (DVTK Miskolc) |
MORCZ Viktória (10) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 73 - 65 | 0 - 5 |
LIZÁK Kitti (15) (Nyíregyházi Kosársuli) |
HORVÁTH Dóra (10) (Tatai SE) |
KARAKÓ Dorina Lilla (7) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 48 - 83 | 0 - 6 |
GYÖNGYÖSI Eszter (22) (Tatai SE) |
KELEMEN Barbara Anna (13) (TFSE-MTK U23) |
TAKÁCS Emese Réka (7) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 58 - 71 | 1 - 6 |
KOVÁCS Virág (21) (BKG Príma II.) |
GYÖNGYÖSI Eszter (12) (Tatai SE) |
MORCZ Viktória (8) (Tatai SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE Fortis | O | V, 40 - 79 | 1 - 7 |
OROSZ Zoé Virág (17) (ELTE Fortis) |
TÓTH Zsófia (10) (Tatai SE) |
SIMONCSIK Petra (8) (ELTE Fortis) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Törekvés SE | I | V, 89 - 50 | 1 - 8 |
DOBOS Kíra Cintia (25) (Törekvés SE) |
HORVÁTH Dóra (10) (Tatai SE) |
MOHOS Eszter (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 86 - 50 | 1 - 9 |
NAGY Zsófia (25) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (11) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 100 - 63 | 1 - 10 |
KOVÁCS Georgina (22) (Szombathelyi Egyetem) |
GYÖNGYÖSI Eszter (15) (Tatai SE) |
KOVÁCS Georgina (20) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kecskeméti KC | O | V, 65 - 70 | 1 - 11 |
BIBOK Liza (18) (Kecskeméti KC) |
BIBOK Liza (15) (Kecskeméti KC) |
FEKETE Adrienn (8) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 56 - 92 | 1 - 12 |
RABI Kiara (20) (Tatai SE) |
TAR Csenge (10) (Zsíros Akadémia) |
TAR Csenge (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 82 - 52 | 1 - 13 |
BALSAY Anna (14) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (7) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (8) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | V, 52 - 61 | 1 - 14 |
GUSZTAFIK Lilla Fanni (19) (Tatai SE) |
CZINGER Boglárka (9) (Szolnoki MÁV SE) |
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (5) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 74 - 59 | 2 - 14 |
GUSZTAFIK Lilla Fanni (24) (Tatai SE) |
VÁRADI Nóra (17) (Szegedi KE) |
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (7) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Koller István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 82 - 91 | 2 - 15 |
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (22) (Tatai SE) |
GYÖNGYÖSI Eszter (11) (Tatai SE) |
SZABÓ Enikő (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 64 - 70 | 2 - 16 |
KARAKÓ Dorina Lilla (18) (Nyíregyházi Kosársuli) |
HOMONYIK Dorka (8) (Nyíregyházi Kosársuli) |
KARAKÓ Dorina Lilla (4) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 82 - 40 | 2 - 17 |
TAKÁCS Emese Réka (19) (TFSE-MTK U23) |
GALLI-HIRLING Borbála (10) (TFSE-MTK U23) |
TAKÁCS Emese Réka (5) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 55 - 82 | 2 - 18 |
BALSAY Anna (23) (Dávid Kornél KA) |
HORVÁTH Dóra (15) (Tatai SE) |
TAMÁS Jázmin (6) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 60 - 58 | 3 - 18 |
LEVENTE Zsófia Katalin (25) (BKG Príma II.) |
HORVÁTH Boglárka (11) (BKG Príma II.) |
MOHAI Zita (7) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | ELTE Fortis | I | V, 77 - 49 | 3 - 19 |
MORCZ Viktória (21) (Tatai SE) |
CSOMOR Flóra (13) (ELTE Fortis) |
SIMON Réka (6) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | V, 72 - 67 | 3 - 20 |
FRINDT Nikolett (21) (DVTK Miskolc) |
VARGA Mercédesz Gabriella (12) (Tatai SE) |
CZOMPÓ Cintia (4) (Tatai SE) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Törekvés SE | O | V, 66 - 78 | 3 - 21 |
DOBOS Kíra Cintia (26) (Törekvés SE) |
TÓTH Zsófia (8) (Tatai SE) |
MOHAI Zita (6) (Tatai SE) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 53 - 106 | 3 - 22 |
PÜSPÖKI Lotti (27) (Szombathelyi Egyetem) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (11) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (15) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Kecskeméti KC | I | V, 58 - 56 | 3 - 23 |
HORVÁTH Dóra (25) (Tatai SE) |
BIBOK Liza (15) (Kecskeméti KC) |
CZOMPÓ Cintia (5) (Tatai SE) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Borgula György, Márkus Gábor |