Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Törekvés SE | I | V, 78 - 71 | 0 - 1 |
SZILVÁSI Kincső (20) (Törekvés SE) |
NAGY Zsófia (13) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 60 - 47 | 1 - 1 |
OPITZ Kitti (21) (Kiss Lenke KA) |
VÁRADI Nóra (16) (Szegedi KE) |
SZABÓ Enikő (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | V, 93 - 85 | 1 - 2 |
OLÁH Fruzsina (38) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (15) (DVTK Miskolc) |
BACSÓ Zsófia (8) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kecskeméti KC | I | V, 81 - 72 | 1 - 3 |
OPITZ Kitti (18) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (13) (Kiss Lenke KA) |
TASI Rebeka (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Sértő Róbert, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 97 - 77 | 1 - 4 |
KOVÁCS Georgina (33) (Szombathelyi Egyetem) |
PLÓZER Petra (12) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (14) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | V, 52 - 65 | 1 - 5 |
NAGY Andrea Franciska (21) (Kiss Lenke KA) |
KARAKÓ Dorina Lilla (16) (Nyíregyházi Kosársuli) |
DOBÓ Heléna Lilla (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 53 - 79 | 2 - 5 |
NAGY Andrea Franciska (21) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (13) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 54 - 75 | 2 - 6 |
VÖRÖSHÁZI Jázmin (23) (TFSE-MTK U23) |
NAGY Zsófia (14) (Kiss Lenke KA) |
OZSVÁRT Kata (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 75 - 52 | 2 - 7 |
NAGY Andrea Franciska (20) (Kiss Lenke KA) |
KISS-BALSAY Rita (12) (Dávid Kornél KA) |
OPITZ Kitti (6) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 94 - 62 | 3 - 7 |
NAGY Andrea Franciska (25) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (9) (Kiss Lenke KA) |
MOLNÁR Flóra (6) (BKG Príma II.) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tatai SE | O | GY, 86 - 50 | 4 - 7 |
NAGY Zsófia (25) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (11) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 58 - 62 | 5 - 7 |
NAGY Andrea Franciska (22) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (17) (Kiss Lenke KA) |
OPITZ Kitti (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ELTE Fortis | O | V, 48 - 72 | 5 - 8 |
CSOMOR Flóra (13) (ELTE Fortis) |
BÁSTI Gabriella (13) (Kiss Lenke KA) |
SIMONCSIK Petra (8) (ELTE Fortis) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 68 - 110 | 5 - 9 |
OLÁH Fruzsina (23) (DVTK Miskolc) |
VÉG-DUDÁS Anna (16) (DVTK Miskolc) |
OLÁH Fruzsina (10) (DVTK Miskolc) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tatai SE | I | GY, 82 - 91 | 6 - 9 |
ORSÓS-BOGDÁN Lívia (22) (Tatai SE) |
GYÖNGYÖSI Eszter (11) (Tatai SE) |
SZABÓ Enikő (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 87 - 76 | 6 - 10 |
KARAKÓ Dorina Lilla (26) (Nyíregyházi Kosársuli) |
NAGY Zsófia (8) (Kiss Lenke KA) |
KARAKÓ Dorina Lilla (9) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Törekvés SE | O | V, 77 - 96 | 6 - 11 |
NAGY Andrea Franciska (28) (Kiss Lenke KA) |
EGRI Zsófia (11) (Törekvés SE) |
SZABÓ Enikő (9) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Válé Flórián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 78 - 65 | 7 - 11 |
TURI Eszter Dóra (21) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (18) (Zsíros Akadémia) |
HORVÁTH Lili (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 84 - 63 | 7 - 12 |
SZABÓ Enikő (22) (Kiss Lenke KA) |
VÁRADI Nóra (13) (Szegedi KE) |
PERÉNYI Lídia Dalma (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 88 - 54 | 7 - 13 |
GALLI-HIRLING Borbála (24) (TFSE-MTK U23) |
NAGY Andrea Franciska (8) (Kiss Lenke KA) |
TAKÁCS Emese Réka (6) (TFSE-MTK U23) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 65 - 70 | 7 - 14 |
KISS-BALSAY Rita (20) (Dávid Kornél KA) |
KISS-BALSAY Rita (14) (Dávid Kornél KA) |
SZŐKE Cintia Fanni (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 56 - 67 | 8 - 14 |
NAGY Andrea Franciska (17) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (14) (Kiss Lenke KA) |
KAPI Boglárka Vivien (4) (BKG Príma II.) |
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Horváth Csongor Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kecskeméti KC | O | GY, 78 - 58 | 9 - 14 |
NAGY Andrea Franciska (22) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (14) (Kiss Lenke KA) |
OPITZ Kitti (7) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 62 - 94 | 9 - 15 |
PÜSPÖKI Lotti (28) (Szombathelyi Egyetem) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (10) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (17) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 83 - 57 | 10 - 15 |
NAGY Andrea Franciska (20) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (12) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (5) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | ELTE Fortis | I | GY, 66 - 72 | 11 - 15 |
NAGYI Tímea Brigitta (20) (ELTE Fortis) |
CSOMOR Flóra (12) (ELTE Fortis) |
SZABÓ Enikő (10) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Kruk Melinda, Makay Dániel József |